0 oy
825 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Manavgata gittik 1 haftalık harikaydı adım attigimiz yere para verdik ama güzeldi masaj yaptırdım tüm vücuduma tuz ve kahve peeling cok güzeldi keske bidaha gitsek:woot::kissing:

68 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Ahıra           :D

(11,217 puan) tarafından
Ama de antalyaya kiz kim bilecek : D hedef acik atis serbest : D
tarafından
Hahahahah:Dddd
tarafından
Yok bacım ben nr doğru ise onu derim bazıları gibi kendi alıp kocam aldı mi diyem :D
(11,217 puan) tarafından
Belki bazilarinin kocasi issizdir gece gunduz oturup dusunuo karima ne alsam diye : D
tarafından
Hahahaha olabilir onlarda 2 tane var herhal:D
-Reklam-
+1 oy
(5,266 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oh ne güzel 2019 da evlendk ozmnda kapadokya ya gtmştk 
(5,266 puan) tarafından
Şerife 2019 hangı ay oradaydınız yeni çiftler çok ordaydu 21 ağustos ta ordaydık bız
tarafından
Biz nisanda gitmistik ☺️❤️ 14 nisanda dugunumuz oldu 16 sinda ordaydik kuzu ☺️
(5,266 puan) tarafından
Hee 4 ay öncesi de gtmşsn eğlenceli güzel bir yerdi :)
tarafından
Evet coook hem de ☺️❤️ muzelere magaralarA kiliselere falan de gitmistik.Cave otelde kalmistik ❤️☺️ cok guzeldi .Cin restorani vardi Uygur turkuydu sahibi oraya falan da gitmistik cok iyiydi .Siz nerelere gittniz?
(5,266 puan) tarafından
Vala bizim otel ürgüteydı galıba Uygurlumu Kazakistanlımı ne oyle bi adam otelde çalşyordu ama pek memnun kalmadık çnkü ilk bşta herşeyi tam konuştuk gttık sabah kahvaltı tek verdiker ne bi yemek ne bi meyve eşim kızdı snra getridiker odamızı havuzumuzu güllerle süslediler atv lere 3 gun boyunca bindik salanan köprü vardı ordan geçtik deveye benzeyen peri bacası vardı işte baya gezdik :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ben kaynanamlara EŞİM sivasa 

Askere
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Antalya canim 
tarafından
Neresine gittiniz kiz:)))
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Biz bodruma gittik:))
(3,522 puan) tarafından
Evin bodrumuna mı :D :D :D
(3,230 puan) tarafından
Hehehehe yook:))
0 oy
(118,969 puan) tarafından
antalya ordan bodruma donuste pamukkale ve afyon ☺ toplam 2 hafta
tarafından
Iyi gezmissiniz:D
(118,969 puan) tarafından
idare eder iste
0 oy
tarafından
Marmaris ordan da Portekiz.
tarafından
Ooo portekiz güzel seçim
tarafından
Çok güzeldi birkaç şehir gezdik orada da 3 haftaya yakın balayı olmuş oldu :)
0 oy
(972 puan) tarafından
Kuşadasına gittik çok güzeldi bir daha olsa bir dans giderim♥️
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Alanya ütopya world otele gittik biz de aksine ultra herşey dahil olduğu için hiçbir yere para ödemedik bir iki kez dışarıda çıktık arkadaşlar vardı. 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kaynanama gittim :D hemen yapisigimdaki binada oturuyirdu :D
(7,036 puan) tarafından
Yok kiz ev nisafir doluydu sabah 8 aksam 12 de evime girebiliyordum yeni evlilik diye birsey gormedim
tarafından
Aynı ben işte
(7,036 puan) tarafından
Ah ah rabim brakmasin yanlarina
tarafından
Amin duamdır bana ne yaptılarsa yaşasınlar aynısını
(7,036 puan) tarafından
amin cnm
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Antalyaya gittik dönene kadar canım çıktı evim evim güzel evim  :)
0 oy
(403 puan) tarafından
Alanya cok güzeldi
0 oy
tarafından

Balayı mi oda ne :D tabiki bir yere gitmedim 3 senelik evliyim eşim her yaz gezmeye götürecek olur ama sadece götürecek olur icraat yoh :)

tarafından
Ben de aliştim başka çaremi biraktılar ki? :)
tarafından
Aynen canım benim eşim hediye almayı bile bilmez kız istediğim de çok bisey değildir o bir çikolata bile alsa ben mutlu olurum ama yook :(
tarafından
Aynı benim ki de öyle odun bildiğin. Koy sobaya cayır cayır yanar valla. Kız ben hamileyim 5 aylık geçen markete gittik emzik reonu vardı dedim sen babası olarak bir emzik seç ben alayim. Bana diyo ki ben anlamam sen al işte :/ sanırsın davincinin şfresini istedim
tarafından
Ayy vallahi ayni :) erkekler böyledir kız belki
tarafından
Yok bacım hepsi bir değil bizimki numune :)
0 oy
(968 puan) tarafından
Ay kapadokyaya gittim lanet olsun bida gitmem hic benlik degil heryer taş..  muze dedilee iyi biyer gorecen dedim inek gibi cayira saldilar bizi gezi olarak gidilebilir ama balayi olmazmis erken donduk
(968 puan) tarafından
Yani değmezz bida mugla istiyorum fethiyee :)
(5,266 puan) tarafından
Ayy evet bende muğla isturoum herks çok guzel dyor:)
(1,772 puan) tarafından
Anneadayı senin yorumları okuyunca eşim konuşuyor sandım eksiği yok fazlası var aynilarini söylüyor biz bide salaklar gibi 5 gün kaldık samsuna döndük oh he hiç bitmicek sandım dedim insan balayından sıkılır mı sıkıldık her yer taş her yer aynı dudaklarımiz kurudu çatladı.  1 ya da 2 gün oranın hakkı aklıma tukurim eşim Antalya taraflarına dedi de illa da kapodakya dedim demez olaydım bi güneye gitme şansım var Di o da gitti elimdenn:)
(968 puan) tarafından
Ahha valla 5 gun kalsam catlardim herhaldee .. biz erken donduk valla dayanamadim kaldigimz odada magaraydi taş kokuyodu :)) buda boyle bi ani oldu
(5,266 puan) tarafından
Bizm odada da akrep çıktı
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Binanın bodrumuna:D

0 oy
(44,604 puan) tarafından
Gitmedik kaynanam saolsun esimde şimdi çok pişman  çocuklarımız büyüdü şimdi onlarla ufak bi tatil düşünüyoruz  inşallah yaza biseyler yapicaz Allah'tan birşey olmazsa 
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Pataraya gittik ben kapalı olduğum için muhafazakar villa tuttuk çok güzeldi keşke benim de villam olsaydı :) 
0 oy
tarafından
Muğla Marmaris 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Istanbulda otelde kaldik. Pasaportum cikip ortalik durana kadar. Darbe olmustu.sonra yurt disina ciktim zaten. Dipnot gecim: milletin ici cok fesat darbeyle alakam yok. Esim turk vatandasi dgl sadece nikahimizi turkiyede kiydik dugununuzu felan yaptik. Ve onun yasadigi ulkeye gittim.
0 oy
(137 puan) tarafından

Ev içine evlenip geldm düğün sabahının 7snde çalan kapım ve eve gelen saçma sapan misafirlerden sonra balayı duymak istemiyorum:/ nolursa olsn ev içine gidilmemeli :angry:

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 642 göst.
0 oy
40 cevap 1,583 göst.
15 Mart 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (9,883 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 598 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 1,311 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

376,963 soru

11,281,866 cevap

34,684 kullanıcı

...