0 oy
645 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (347 puan) tarafından
Balayına giden varmı aranızda gitiyseniz nereye gittiniz yazın bakalım  :) 

Biz 2 sene öncesinde Bodrum Muğla ya gitmiştik 4 günlük çok guzeldi ilk 2 günü sonra rezillik ötesi.

O da eşim yüzünden biz otel tutmadan balayına gittik düştük yollara gittiğimiz yerlerde günübirlik yerlerde kalırız diye düşündük ilk gün Muğla'da iksirci baba bungalov ev bulduk orada kaldık on numara beş yıldız di gerçekten çok beğendik ama öbür günü hicbiryer bulamadık bir bungalov ev bulduk tarlanın içine koymuşlar bildiğiniz evleri çok kötüydü o mevkilerde ki otelleri aradık hiç boş odalarında yoktu karanlıkta bir otel bulup kalmıştık ama rezillikti yani 3 milyar ile balayini kapatmıştım adı balayı olmuştu bizim için ama sadece bungalov ev harikaydı gene tatile çıksak gene bungalov tercihimiz olur 

53 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Ben uzak sevmem :⁠-⁠D:⁠-⁠DKuşadası'nda gittik
(347 puan) tarafından
Hadi ya memnun kaldınız mı ben Kuşadası'na 20 dk mesafedeyim çok gezilcek biryeri yoktur aslında
(13,824 puan) tarafından
Evet sonra tatile yine oraya gittik İzmir'e gideriz yazın izinde ordan da oraya geçeriz ben uzak yeri sevmiyorum ☺️
-Reklam-
+1 oy
(119,153 puan) tarafından
kapsamli bi balayi yaptik biz
(7,121 puan) tarafından
İşte o kapsamlı şeyleri soruyor djdjbfhfh
(119,153 puan) tarafından
antalya ordan bodrum donuste pamukkale ve afyon
+1 oy
tarafından
Umreye gittim ben farklı istek çok güzeldi, orda burada boş yerlere para saçılacağına dünya gözü ile Kabe'yi görmek istedim gidecekse paraa orada gitsin dedim. ❤
(1,118 puan) tarafından
Allah kabul etsin☺️❤️
0 oy
(4,091 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Abant yesil ev masal evlerine
0 oy
tarafından

Gıttım gıttım sagolsun esım evlılıgımın 4. Senesı cocukla gıttık balayına :D cok romantık anlar gecırdım cocuk havuzunda :D

(4,091 puan) tarafından
:))))bu duruma asiru uygun dusmus profil resmin. Hahaa oyle bakis attim okurken:)
tarafından
Kız adamın da gunahı yok, yenı atanmıstı evlılık ıznı alamadık, 5 gunde kına dugun yapıp donduk :D ama emıne teyzeye her yonden benzerım
(4,091 puan) tarafından
;))))))
0 oy
(173 puan) tarafından
Biz gitmedik çünkü düğünü tayin iznine denk getirdik zaman yoktu bende balayı parasını bilezik karşılığında aldım :))
0 oy
(200 puan) tarafından
5 günlüğüne kapadokyaya gıttık bız canım dugun martta olunca ege bolgesıne gidemedik hava şartlarından dolayı ama 5 günüm benım ıcın cok guzldı cok eglendım ben
tarafından
Bizde Kapadokya gittikk. Turla mi gittinix
(200 puan) tarafından
Evet turla gıttık 4gece 5 gün rehber eşliğinde
tarafından
Evet bizde öyle gittik. İyikide o şekilde gitmişiz heryeri gezdirdiler
0 oy
(875 puan) tarafından
bizde bodruma gittik benimde ilk 2 gün berbattı çünkü ilk ilişkiden sonra baş dönmesi titreme göz kararması üşüme yaşadım odadan çıkamadım iki gün mahvolmuştum ya hala neden öyle olduğunu bilmiyorum 
tarafından
Ne ara çocuk olsunda düşük yapasin
(750 puan) tarafından
Dalak işte acaba önceden mi yaptnz diye manaya getirdi terbiyesiz galiba eltim önceden yapmslar beyni öyle düşündü ********
tarafından
Vayy goruyomusun hadsizi
(875 puan) tarafından
ya enfeksiyondan falandır kız o eltim ne fesatmış ya
(750 puan) tarafından
Aynen öyle cnm elti işte neler düşüneceğini kimse tahmin edemez
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Biz iki kere gittik ilk once bartin çakraza gittik aradan 15 gun gecti antalya kaşa gitmiştik :)
0 oy
(712 puan) tarafından
Biz gittik çok şükür. Asıl yerimiz antalya kalkan da bi villadi ama çok gezdik gece yatmaya geldik sadece desem yeridir. Ilk gün marmarise gittik orda bi gece geçirdik ertesi gün villaya, sonraki gün burdur salda gölüne, sonra fethiye ölü denize tekne turuna, ertesi gün saklıkent kanyonuna, ertesi gün kaşa gittik ve yola çıktık. Bir gece kuşadasinda geçirdik ve evimize döndük. Herşey çok güzeldi, ömür boyu bi hatıra. Ertesi sene daha hazırlıklı gittik ve inanılmaz çok gezdik çok güzeldi. 
(6,950 puan) tarafından
Ay biz de Kalkan da villa da kaldık çok güzeldi :)
0 oy
(582 puan) tarafından

Biz 3 gün volendam, 3 gün Amsterdam, 4 gün de Paris'te gezmiştik. Bu tip plan yaparsanız kesinlikle turla falan gitmeyin. Çok daha keyifli oluyor kendi başınıza gitmesi bilginize. Balayından sonra eşim askere gitti, askerden döndü ordan da phuket ve Koh yai yai adasına tatile gitmiştik, Tayland taraflarındaydı, 20 küsür günlüğüne, güzel egzotik bir tatildi. :)

(9,971 puan) tarafından
Bizde taylanda gittik :) sonra geldik 15 gun komple karadeniz turu yaptik
(582 puan) tarafından
Tatil için gittiğim en güzel yer Tayland'dı. Çok değişik bir doğası vardı. Bangok sokaklarında yer yer gelen kötü koku ve nehirlerinin çamur gibi görünmesi dışında güzeldi herşey :) keşke yine gidebilsek
(9,971 puan) tarafından
Ayy o kadar yolu cekemem bi daha :D diyorum esime gitmek isterim ama yoldan dolayi gitmem. Bide ac kalmistik :D
(582 puan) tarafından
37 saat sürmüştü dönüşümüz bizim de :) aç kalmak da cabası aynen :) ama yine de güzeldi:))
0 oy
(5,954 puan) tarafından

Ağustosda evlendim taz tatili istenedim balayi hakkimi Sarıkamışdan tana kullandim kayak hayalimdi hep<3

0 oy
(55 puan) tarafından
Antalya kalkana gittik villa da kaldik hersey cok guzeldi bol bol gezdik dolastik tabi bu dedigim 5 yil once oluyor sonra çocuk oldu daha da gidemedik oraya cok isterdim ama uzak daha yakin yerlerde tatil yapiyoruz altinoluk fln
(6,950 puan) tarafından
Bi Antalya Kalkan daha :)
Biz de oraya gittik çok güzeldi gerçekten.
(4,146 puan) tarafından
Dimi çok güzel ben zaten Antalyada yaşıyorum ama kaş kalkan tarafına balayı sayesinde gitmiş oldum zaten 1 hafta boyunca da hep gezdik oraları kaş kalkan Fethiye antik kentler hepsi çok güzeldi ☺️
(6,950 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım imkanım olsa yine oralara gitmek isterim :)
(4,146 puan) tarafından
Bizim dibimiz ama yine de gitmek nasip olmadı Bi daha inşallah size de bize de nasip olur canım ☺️❤️
(6,950 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah ❤
0 oy
(400 puan) tarafından
4 günlük Karadeniz turuna gitmiştik her gün farklı otelde kaldık hepsi de güzeldi. gün boyu gezdirdiler rehber çok iyiydi. İyiki de gitmişiz valla 6 yıl olacak evleneli daha da öyle tura gidemedik bida :)
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Ben zaten Antalyada yaşıyorum balayına da kaş kalkana gittik eşim villa kiralamıştı çok rahat ve güzel geçti o açıdan otelde öyle rahat edemezdim sanırım 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Marmarise gitmiştik 1 haftalık çok güzeldi önceden rezervasyon falan yaptırmıştık zaten
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Antalya Kalkana gitmiştik canım. 
0 oy
(489 puan) tarafından
Gittik gitmez miyiz eşim kaynanam bide ben Ankara'ya gittik muhteşemdi inanamazsiniz
0 oy
tarafından

Thasos'daydik <3

0 oy
(557 puan) tarafından

5 günlüğüne Kapadokyaya gittik çok güzeldi ilk defa gittiğim için hayran kaldım :)  Ordan tokata geçtik 2 gün kaldık :silly: 1 hafta da Muğla tatili yaptık :) bodrum ören akyaka hepsi çok güzeldi <3 

tarafından
Bende kapdokya gittim. Valla nedense bana ütopik bir yer olduğu için muhteşem geldi.
(557 puan) tarafından
Evet bende hayran kaldım tekrar gidicem :) her sene gitsem bıkmam
tarafından
Valla bende öyle. Kizim az büyusun bende gidicm
(557 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,594 göst.
15 Mart 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (9,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 825 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,446 göst.
15 Şubat 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde eliflii_g (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 602 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...