0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (671 puan) tarafından
Kızlar oğlum üç buçuk aylık ve sağ kulağı kepçe sol kulakta bir sıkıntı yok ama sağ kulağı kepçe bunu yaşayan var mıydı nasıl bir önlem aldınız ya da sonradan düzeldi mi

2 Cevaplar

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim kulaklarım kepceydi bacım 14 yaşıma kadar öyle gezdim en so kapanınca düzeldi boneyle sikiyoduk tabi o zamanlar oğlan da ban çekmiş kulakları dikine dikine duruyodu üstüne yatarkn dikkat et katlanmasın ben ona dikkat ettim sadece düzeldi şuan 9 aylık 
(671 puan) tarafından
Yok canım özellikle dikkat ediyorum katlanmamasına ama yine de sadece sağ kulağı kepçe niye böyle anlamadım
(6,827 puan) tarafından
Yok be bişey olmaz şapkaya falan izin veriyorsa giydir benimki tutup cekiyo daha küçükmüş sağ kulağının üstüne yatır düzelir o benim oğlanin kafasını bi görsen nasıldı arkadan uzundu 2 kafalı gibiydi resmen gövdesi kadar kafası vardı suratı kucucuktu kulaklar kepceydi Allah'ım affetsin uzaylı gibiydi şimdi yusyuvarlak kafası var kulakları da düzeldi herkes ne güzel kafası maşallah diyo benimki duzeldiyse seninki de düzelir illa bişey yapcam içim rahat etmiyo diyosan kepçe kulak aparatları var şu bizim kullandigimiz kulaklıklar varya kışın kulaklari kapatmak için takıyoruz ona benziyo ondan al bitane tak
(671 puan) tarafından
Ayy içim rahatladı tamam canım teşekkür ederim ❤️
(6,827 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek benim koca kızken duzeldiyse hiç dert etme öpüyorum :* ❤️
(671 puan) tarafından
☺️❤️.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kızımda yaşamadım oğlum doğunca olursa bilemem canım ama benim küçük erkek kardeşim baya bir kepçe kulaktı bir de zayıf bir bebekti çok sırıtıyordu. Annem onu doğduğu günden beri iki yaşına kadar bandana taktı hafif sıkı bereler giydirdi geçti zamanla.
(671 puan) tarafından
Ya işte oğluma şapka takamıyoruz nefret ediyor sürekli ağlıyor şapkalı olduğunda susturamıyoruz da o yüzden takmıyorum acaba takmaya devam mı etsem ne yapsam

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 878 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.