0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 4 aylık. Ayakta sallıyorum. Sürekli sağ tarafa dönük uyuyor. Sola taraf yatirdigim da uyumuyor ve sürekli kafasını sağa çevirip canlatiyor ve kulağını katlıyor. Düzeltiyorum yine canlanıyor düzeltiyorum yine canlanıyor. Uyuyor düzeltiyorum yine canlanıp katlıyor. Çözüm yok yani. Şapka takıyorum onda da kıvırıyor. Emzirirken uyuyor yerine koyuyorum sola doğru hemen kafasını sağa çeviriyor. Bebeğim erkek olduğu için saç banadasi hiç düz yok. Hep taşlı tuşlu ya da düğümlü. Rahat edemez diye düşünüyorum. Babyjem in bandanalari var onlardan alsam mı ? 4. Ay olduğu için düzelme şansı olur mu ? Kullanan var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
(8,833 puan) tarafından
Evet canım gecikme ama hemen al. Beşinci aydan sonra zorlaşır 
(268 puan) tarafından
Siz kullandınız mı nasıl bir ürün
(8,833 puan) tarafından
Yok canım almadım pişman oldum. oğlum iki buçuk yaşında şimdi hafif kepcelik var tek kulağında. Gecen doktora gittik ona sorduk. İlk aylarda etkili olur ama artık estetik lazım dedi. İnşallah düzelir büyüdükçe
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
E bebekte görmüştüm canım alanlar memnundu yani eğer böyle bir sıkıntın varsa onu al derim
0 oy
(4,098 puan) tarafından
Aha aynı ben :D o yüzden tek kulağım biraz kepçe. Ama ben o kulağımı çok seviyorum :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 878 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,399 soru

11,326,440 cevap

34,778 kullanıcı