0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ilk bebegime beşik aldık ikinciye hamileyim katlanabilir anne yani beşiği mi alayım?yoksa normal beşik mi?

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
Bence park beşik al canım bizim oglan bunların ikisinede yatmadi elimde kaldi ama her bebek bir olmaz belki
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İlk çocuğun hala beşikte yatıyorsa küçüğü de bunu alman uygun olur tatlım 2. Yi
tarafından
Büyüğü 2yasinda biz 5aydir başka ildeyiz beşikte diğer evde kaldı uzka olunca.yanimda yatag ayatiiryom duvara yatağı yasladım aramıza yastık koyuyorrum hiç bişi olmuyor. Bakalım 2ciyide 2inci bebeğime almayı düşünüyorum ☘️
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Büyük olan kac yaşında? Benimki 2 yaşını geçmiş olacak yeni bebeğim doğduğunda o yüzden ona montessori yatak yaptırdım odasını ayırdım. Bebeği de park besigimiz var onu kullanacağız. Şimdilik oğlum yatıyor hala park beşik te
tarafından
Büyük olan 2yasinda onun normal beşiği var birincisi gibi . İkinci bebek için hangisi mantıklı olur
(5,406 puan) tarafından
2 yastan sonra beşikten çıkarabilirsiniz artık. 2 beşik olmasin benim düşüncem. Ama illa alacaksanız 1 alın. 2. Si 6 ay bile gitmiyor
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım ikinci beşiği 7 8 aylık olana kdr kullanabildik odadan odaya taşıdım bide park yatak almıştık şimdi onda yatıyor ben park yatak seviyorum daha pratik 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
2. Beşiği 5 ay kullandm ama o kadar işime yaradı ki her odaya taşıdım ilden ile söküp taşıdım benim bebeğim onsuz uyumadı ama park Beşiği boşuna aldm hiç yatmadı içinde 
tarafından
2ciyi alacam ben büyüyünce ablasının beşiğinde yatar birinciis gibi. Ablasına da yatak alırım
(1,386 puan) tarafından
Aynen en iyisi bencede
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Bence park al canim
tarafından
Park beşik dediğin 2cideki gibimi
0 oy
(1,389 puan) tarafından
2ci guzel ama fazla yatmaz onda canim 3 4ay kullana bilirsin.1de guzel 1de olur park besikde
tarafından
2ciyi alırım büyüyünce ablasının beşiğinde uyur ablasına da yatak alırız daha mantıklı sanki
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Valla bacım ben bi su park besige benzeyen varya ondan aldım 4 5 aylık olana kadar yattı sonra içine sığmadı yanımdan da ayiramadim küçük diye yer yatağı yaptım yerde yatiyo odasında büyüyen beşik var öylece duruyo ama ben senin yerinde olsam yatak odasında yerim varsa o mobilya olan varya çekmeceli onu alırım çünkü diğerine hem çok yatamiyo hemde sürekli odasından biseyler taşımak zor oluyo benim bezler ıslak mendil kremleri ilaçları bi kat yedek kıyafet yatak odasına koyuyorum oda gomodinin üstünde duruyo hemen dsgiliyo hiç hoş bi gorunru değil sen o mobilya olandan alsan cekmecelerine koyarsın rahat olursun 
0 oy
(489 puan) tarafından
Sakın sakın birincisini alma ben aldım sabaha kadar sık zik zik zik beynim durdu o aparatları çok ses çıkarıyor alacaksan sabit kalanlardan al başka da Hamak beşik al daha iyi çok rahat uyuyorlar aldığım beşiğin bı fotoğrafını çekip atsam anlayamazsın o olduğuna o kadar değiştirdik apartları çıkardık kablo taktik çekmecesi altı hep düşüyor sabit yapmamışlar bı ton para verdik fos çıktı 
tarafından
Birincisi var zaten kızım içinde uyuyor ikinci Bebek için anne yani daha mı mantıklı yoksa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
30 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,050 göst.
24 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,710 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 267 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu

377,316 soru

11,291,635 cevap

34,707 kullanıcı

...