0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
24 saattir uyumadım evi *** götürüyordu temizlemeye çalışıyorum saat 10dan beri emzir süpür emzir süpür çizgifilm aç dur kalk yapma...

Beynim uyuyor ruhum ayakta resmen

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde senden bir farkım yok . Mutfağı topladım evi dağınık yerleri topladım vs sonuç yine aynı şimdi uyuudular kaldığım yerden devam edeceğim . 
(331 puan) tarafından
Bayılmak üzereyim resmen
-Reklam-
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Hepimiz öyleyiz bende eşimin uyanmasını bekliyorum işe gönderip başlıcam 
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Benim tek çocuk bende ayniyjm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bugün dinlen yarin yap,ya da uyu gece yaparsin 
(331 puan) tarafından
Şuan ayağımda uyudu gene yarım kaldı süpürge
 zaten 7 24 ayakta uyim biraz bu anı kaçıramam bayılcammm
(5,406 puan) tarafından
Hemen yat bosver iş bitmez, uyanınca da kahve ni iç
0 oy
(6,981 puan) tarafından
Hahahah 1 haftadır tek çocukla benim halim 9 aylık odu yavaştan bi temizlik yapayım derin güzel dedim hergun bi oda yaparım dağıtmadan dedim her yer ayakta halılar tavanda desem yeri sen anla durumu odalar bitti şükür kaynanama gitcekmisiz gelince mutfağa giriscem dolaplar buzdolabı cam ve perde halledilcek sonra banyo tuvalet kaliyo bu arada ben daha bu temizliği bitirmeden yaptığım yeter geri battı bile bugün kaynanamdayiz yarın eşim evde sabahtan atışa gidecek erkenden gider gelir başıma bela olur bi iş de yaptırmaz sonraki günde misafirim gelecek hadi çık işin içinden 
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Ben bugün 5 çocukla temizlik yaptım 
(331 puan) tarafından
5ide seninmi?
(7,945 puan) tarafından
Yok cnm bende o gött yok 5 tane dogurmya 9 yila girdi evliliğim 7 yaşında kızım 3 buçuk yaşında oğlum var diğer 3 u kardeşimin dişi için hastaneye gitti ille biz ilcedeyiz bana emanetler bütün oyuncakları kızımla 5 yaşındaki yeğenime toplattirdim kızımın odasını toplattirdim askerlerin onlar ne desem yapiyolar ama kahvaltıda o diyordu anne  o diyordu anne kime veridigimi şaşırdım çok zormuş
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Biriktirmemeye çakış canım Bende 2 çcocukluyum iş biriktirme yapmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Afra (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 202 göst.
30 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 264 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...