0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (1,248 puan) tarafından
Kızlar kafayı yicem artık kızım asla durmuyor gece azıcık uyusun hemen mutfak ev toparla anca sahurkuk derken yine uyanıyor ya mutfağı toparlayamiyorm bir balkonda çamaşır asmak bile lüks en son evimi doğum için dip köşe yapmıştım normal süpürgeyi zor açıyorum oda eşim sağolsun çoğu yerde o yapar ama içime sinmiyor tabi 4 yaşındada oğlum var kaç parçaya bölünücegimi şaşırdım  afedersiniz oğlum mutfak halısına istifra etti kızımın Feryat figan ağlaması üstüne elimi sürmedim öylece bekliyor yatagimi bile toplamama fırsat vermiyor zor bela oğluma yemek hazırlıyorm Allah aşkına siz nasıl yapıyorsunuz temizlik lazım eşim geldiğinde bile durmuyor gel emzir altını bal derken zaten elli kere git gel yapıyorum bir yanımda bırak çocuklardan önemli değil diyor buna rağmen hem ailemi hem kaynanamlari iftara aldım annemlerde bişey yapmadım gerçi kız kardeşlerimle annem herşeyi halledip giderkende yerleştirip gittiler Çarşamba kaynanamla eltimleti aldım Allah'ım iyice içine etti çocuklar kimse elini bişey sürmedi şimdi kendime kızıyorum herkesi kendi ailen sanıyorsun diye valla kocama dedm kimseyi davet etmoycm bu sene diye 

4 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benğm eşimin kaynanamın sıfır desteği ile 3 yaşına getirdim ne evim kirli olurdu ne de bir kez yemek yapamadım bugün dediğim olmuştur şimdi hamileyim bugün yarın doğumum var ev işleri bitti dünde mesela her yeri yaptım çoçuk olunca nasıl olur bilmiyorum haaa kızım gibi olursa yine tek tabanca devam ama anlattığınız gibi bir.dk durmazsa diye bende düşünüyorum ama bu bebeğede emzik tutturucam bir adam varmış kadar rahatlık emzik 
(1,248 puan) tarafından
Kız ben eşim görevdeyken 2,5 yaşına kadar tek baktım gece gündüz ama asla kendimi nede çocuğu sıkıp üzmedm bu böyle değil böyle saçımı yolacak dereceye geldim artık ağlıyorum düşün asla iş yapamıyorum üds aldırıyorm ki rahatlasn kucağımda emzirirken uyuyor koyuyorum beşiğe odadan çıkıyorum dierg odadaya girdikten 2 dj sonra ağlama sesi geliyor karnı tok gazını çıkar hepsini yapıyorum yok asla uyumuyor
(6,441 puan) tarafından
Beyaz gürültü aç bide öyle dene emzik dene uyku arkadaşı dene bakalım
-Reklam-
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Bu sabah halılar koltuklar kusmuk ve afedersin pok içinde kaldı. 2 çocuk da aynı anda fenalaştı. 3. De okulda kötü olmuş. Kaç parçaya bölündüm bilmiyorum. Ama geçti gitti. Şimdi çocuklar uyudu kalkıp mutfak toplamam lazım ama bananeeağğ :) yoruldum ben de oturcam dinlencem. Yaparım sonra işi de bi ara. 

Geçicek yani dert etme. Ev işi için bu kadar yıpratmayın kendinizi
(1,248 puan) tarafından
Ahh geçmiş olsun cnm:/ valla şuan öyle kız o kadar kendimi sıkıyorum ki gerçekten başıma ağrı giriyor basen niye kendime bunu yaptim diyorum tövbe diyorum ama yok oğlumu babasız büyüttüm şimdi eşim yanmda ama asla rahat değilim eşim gelince çocuk sus pus uyuyor kafayı yersin
(11,089 puan) tarafından
Ahahaha bütün çocuklar mı böyle yaa :) eşime sorsan çocuklarda ne var da iş yapılmasın ki. Adam bütün evi temizler çocuklar su bile istemez. Ben temizlik yapayım desem bi acıktım bi susadım bi sıkıldım derler, kafama çıkar ayağıma yapışırlar.
Kendini niye sıkıyon dert etme hallolur her şeyyyy. Bazı şeyleri görmezden gelince her şey düzene biniyor emin ol
(6,441 puan) tarafından
İşte ev işi diyip geçme iş aynı eşek gibi sürersen gider yoksa olduğu yerde kalır bide yapamayınca bunalıyorum ağlayasım geliyor aman aman titiz değilim ama dağınıklığa tahammülüm yok mesela dün evi temizledim ama nasıl ağrım var 38 haftalık hamileyim 3 yaşında kızım var koltuğa oturdum mutlu mutlu evi izliyorum temiz mis gibi kokuyo falan hastalık gibi
0 oy
(7,444 puan) tarafından
20 aylık ve 2 aylık oğlum var yüzüstü yatır canım rahat eder birde senin kokunu ister senin yatağına yatırabilirsin sıcak severler kiraz çekirdeği kemeri yapıyorum ben gazı vs varsa ya da ağrısı alıyorda
(7,444 puan) tarafından
İşlere gelirsek bir çamaşır katlıyorum yıkıyorum kurutuyorum birde mutfağı toplu bırakıyorum genel temizliği eşim yapıyor sağolsun bana bırakmaz ama iki çocuktan sonra on beşte bir detaylı temizlik için birini almayı düşünüyoruz
(1,248 puan) tarafından
Benimle yatıyor cnm öyle iyi ben yatarsam yanımda uyur ama ben adımı atınca asla durmuyor kafayı yicem artık
(7,444 puan) tarafından
He benimki benle yatmıyor kendi beşiğinde yatar koltukta yatar sabah uyucaksam bizim yatağa alırım yanından kalkarım hatta bazen
(1,248 puan) tarafından
Benimki sahurdan sonra ağlarsa alıyorum cnm yoksa beşiğinde yatıyor onun dışında yatırmiyorm oğlumda o hatayi yaptm şimdi yeni yeni ayrı yatağında yatıyor
(7,444 puan) tarafından
Uyuyunca yine beşiğine koy canım ben İlk oğlumda da ikincisinde de onu yapmadım yapmıyorum
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Ana kucagi al canim icine koy hangi odayi yapcaksan o odaya gotur eline hisirtili kitap yada cingirak ver o sekilde anca yapabilirsin ben o aylarda oyle yapiyordum simdi 11 aylik ya mama sandelyesinde ya yere kap kacak koyuyorum yada orumcekde anca ole temizleyebiliyorum
(1,248 puan) tarafından
Ah cnm puseti var ona koyuyorum önüne çıngıraklı şeylerini asıyorum banamisin demiyor illa kucakta olucak koyduğum an basıyor yaygarayi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 146 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 201 göst.
30 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 264 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 990 göst.