0 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar eşiniz doğum gününüzü kutlamayı unutsa ona küser misiniz kızar mısınız 

38 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından

Bizimki hic hatirlamayaca icin bi hafta oncesinden ben basliyorum hangi aydayiz bugun ayin kaciii oda diyoo firtina oncesi sessizlik bizimki baaaa alarm veriyo diyo kendisi odungilllerden olur dusun kaynanam hatirlar kutlar ama oglunda iş yokk tabi kuserimmm etrafimdakiler o kadar abarti kutlarlarki alti ustu kici kirik bi pastayidami layik gormedin derim ac kurt gibi beklerler kocan sanaaaaa ne aldiiiiii diyeee :D

-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Bugün doğum günüm eşim annemler falan saha hiç kutlamadı aramın bozulduğu arkadaşım vardı gece o kutladı sadece inanırmısın :)  ama eşim gününü biliyordu ne zamandan beri maşanın şarkısını söylüyordu peşimden bugün işi yoğun muhtemelen o yüzden unuttu sanırım 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Niye kuseyim trip atayım ki ergen miyim ben zaten eşim unutmazdi her yıl saolsun artık hiç unutmaz çünkü hamileligimi doğum günümde öğrendik:)))) ayrıca hayat bu iş hayatı stres yoğunluktan gerçekten unutmuş olabilir bu kadar büyütülecek Bi mesele degil 
0 oy
tarafından
hayır asla bana ve çocuklara iyi davransin korusun ezdirmesin ilgilensin bunlar fos seyler
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Ben hatittigim halde birşey yapmadı ki
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Tanışma yıldönümünü bile unutmaz ben unuturum hep o kutlar doğum günümü unutsa kizmam :)
0 oy
(1,583 puan) tarafından

Tanışma yıldönümünü bile unutmaz ben unuturum hep o kutlar doğum günümü unutsa kizmam :)

0 oy
(12,990 puan) tarafından
Kalbim kırılırdı 
0 oy
tarafından
Ben 1 ay önceden hatırlatıyorum surekli bana hediye al hediye al diye diye ama maalesef almiyor:((((
0 oy
(1,783 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Diğer günler sevgililer günü falan önemsemem ama sevdiğim insanın ve benim doğumgünümün hatırlanması mi isterim çünkü o gün dünyaya gelinmiş yani bundan daha özel bir gün olabilirmi? Birde evliliklerde yıldönümü benim icin önemli unutulmasu gerekiyor Şimdide anneler gününü önemsiyorum çünkü dünyanin en güzel duygusu anne olmak hediyeden ziyade kutlanması bir tatlı söz yeterli benim için 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benim için önemsiz o günler o da bende kutlamayız.ben dogum gğnğmde annemi arar tesekkur ederim dogurdugu için
0 oy
(295 puan) tarafından
6 yildir tanisma evlilik derken ilkkez bu dogum gunumu unuttu oda kizmadim babasi gibi bildigi enistesi vefat etti yakin zamanda surekli ozur diledi o yuzden kizmadim bir hafta boyunca eve her isten geldiyinde 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Yıllardır trip atıp bi türlü hatırlatamayan ben
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ertesi gün kendi doğum günü, biz unutmayız. Unutursa büyük bir sorun var demektir. Kusmem, kızmam nedenini anlamaya çalışırım
0 oy
tarafından
8 yıldır hiç unutmadı bilmiyorum o yüzden 
0 oy
(462 puan) tarafından
Ayy ben kızmam ben önemsemem öle şeyleri 
0 oy
(35 puan) tarafından

Kızlar çok yazan olmuş hepinize toplu cevap vermek istiyorum yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence hatırlatmaya çalış insanlık hali unutabilir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 727 göst.
+2 oy
37 cevap 861 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu