0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde (2,537 puan) tarafından

Sizinle de paylaşmak istedim. Yeni evlendik tayin yerimiz de Manisa oraya gittik bir iki hafta geçti İzmir'e gezmeye gidelim dedik birde çeşmede otel ayarladık bir iki gece kalacağız parasını da verdik. Aylardan Ağustos. Otele gidip valizleri bıraktık sokağa çıktık herkes bikini ile geziyor başımızı kaldıramıyoruz :D en  kapalısı bikini üstüne tülden kimono giymiş :D  İzmirli arkadaşların affına sığınıyorum biz Tokattan gittik böylesini hiç görmedik şok olduk tabii çoğu da turist zaten. 8-) Öğle yemeği dahi yemeden otelden valizleri alıp Manisa'ya evimize dönmüştük otele de paramızı yatırdık iki gün tatil yaptı  :D 

Sizin de böyle anılarınız var mı 

22 Cevaplar

+4 oy
(3,552 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya kadın oradaki bikini giyen insanlara bi müdahalede bulunmamış ki. Hakaret de etmemiş. Bu ne ya. Gitmiş görmüş rahatsız olmuş kimseyi rahatsız etmeden başını eğip evine dönmüş ne var bunda ? Herkes çıplaklığı normal karşılamak zorunda mı? Bende olsam bende öyle bir ortamda bulunmak istemem. Aklım sürekli cinsellige çalıştığı için değil ayrıca. Sadece kendi yaşamımda ciplakliktan rahatsız olduğum için. Ne var bunda ? Ateşi verip yakmamis kimseyi sakın olun sadece rahatsız olup kimseye saygısızlık etmeden geri dönmüş. Madem öyle giyinmek bir tercih ve saygı duyulmasını bekliyorsunuz, bundan rahatsız olan ve hayatında bulundurmak istemeyen insana da saygı duymayı öğreneceksiniz.
(2,537 puan) tarafından
Ben kimsenin hayatına müdahale etmedim ki vurgulamak istediğim de çıplak kadınlar değil paramızı yatırıp eve dönmemiz gülelim diye. Herkes kendince yorum yapmış ama ben bizi rahatsız ettiler onlar yüzünden gezemedik vs demedim hele ki cinsellik vs ne kadar komik
(2,357 puan) tarafından
Katılıyorum yorumuna kimse kimsenin orasını burasını görmek zorunda değil. İşine gelmemiş çıkıp gitmiş.
(3,552 puan) tarafından
Mesudecim ben seni çok iyi anladım rahat ol. Lafım saygı bekleyip saygısızlık yapanlara ...
(1,937 puan) tarafından
Doğru söze ne denir artılar sana
-Reklam-
+4 oy
(3,244 puan) tarafından
Mesudecim lafım sana değil asla. 

Az evvel protez tırnak postuna herkes güsul geçirmiyor, nasıl iş yapılır, temiz olunmaz yazıb modernliğe karşı gelenler,şimdi kimsenin giyimine karışamayız diyor. Lütfen başa sabitle.  İnsan bir konudaöyle,diğerinde böylenasıl olur. Protez tırnak postuna nerdeyse kafir demedikleri kalmışdı. Şimdi bikiniyi nasıl normal kabul ediyorlar. 

Haa ben protez tırnağımı takarım. Ama oramı buramı açıb sokakda gezemem.  
(2,537 puan) tarafından
Herkes o an ki psikolojisine göre yorum yapıyor sanırım.  Net bi görüşü yok bazılarının
(3,244 puan) tarafından
Tek piskolojisi var. Onlar herşeyi biliyor, onlar bize tavsiye veriyorbiz hiçbirşey bilmiyoruz. İyiki varlar
+2 oy
(663 puan) tarafından
Böyle durumlarda hep bir lafım var, BAKAN GÖRÜR. Bakmayın görmezsiniz. Ben de giyiyorum bikini. Akdenizliyim. Kimse de kimseye bakmıyor, yadırgamıyor. Bakmayan da görmüyor.
(2,537 puan) tarafından
Konu uzasın istemediğim için uzun uzun yazmayacağım ben emri bilem günahın ne olduğunu bilen bir ailede büyüdüğüm için birde çevremde bikinili hiç görmediğim için bize ters bize farklı bize uygun değil. Siz giyindiğiniz için görmeye alışkın olduğunuz için beni cinsellikle vuramazsınız. Hayatlarımız farklı hepsi bu aslında.
(663 puan) tarafından
Cinsellikle vurmadım yanlış anladınız. Sapık demişim gibi muamele etmeyin. Sadece inancımızı, günahı, haramı öğrenirken cinsellik temelli öğretilmiş size. Mayolu bir kadın görünce aklınıza hemen seks geliyorsa bu inanç hassasiyeti değil başka bir sorun. Neyse siz bilirsiniz. Sonuç olarak BAKAN GÖRÜR. BAKMAYIN GÖRMEYİN.
(938 puan) tarafından
Kız bişey dememiş ki gerçekten yaşadığın şehirle alakal bence de bu durum bende Kayseri'de yaşıyorum en medenisi bile ortada Kayseri'de öyle gezse ağzı açık bakar yani o bulunduğun ortamlabalakali bir durum zihnin kirli yada temiz olmasıyla değil .
(663 puan) tarafından
Zihin kirli ya da temiz demedim ki cinsellik fazla dolu zihninde dedim. Mesela ev almak istersiniz zihniniz hep ona odaklı olur çoğu düşünceniz ev almak üzerine şekillenir. Bunun gibi bir şey benim dediğim. Anlamadan dinlemeden eksi veren kim gelsin ben tane tane anlatırım.
(1,937 puan) tarafından
Zihniyetle alakası yok bende yazları Antalya Alanya dayım orada kapalı olanlara değişik bakarlar nereden geldi diye özellikle sahilde bu yetiştirilme tarzı ile alakalı kişi dini bir çevrede büyümüştür çok açık çevresi yoktur bu tarz yerlere de gitmemişse garipser geçen yaz denizde sahilde çarşaflı bir teyze vardı herkes ona bakıyordu niye çarşaflı diye yakındı şezlonglar kadın çocuklarına torunlarına kızıyordu niye beni buraya getirdiniz diye arkadan insanlarda carsaflinin ne işi var denizde diye alay ettiler laflar söylediler teyzenin gözleri doldu ben kızdım size mi kalmış kimin ne giydiği yaptığı diye
+1 oy
(82 puan) tarafından
Tatil mekanında ne bekliyorsunuz anlamadım. Yani bunu bilerek gitmeliydiniz sonra geri dönmeniz falan saçma geldi. Ben de tesettürlüyüm Antalya'da ikamet ediyorum ama onların açıklığı beni ilgilendirmiyor. Sonuçta herkesin kendini sevabı günahı. Madem rahatsız oldunuz öyle bir yere gitmeyecektiniz yani
(2,537 puan) tarafından
Hayır bilmiyorduk sahil elbette öyledir ama sokakta bikinili bayanları beklemiyorduk yani çok şehir gezdik böylesini görmedim
+1 oy
(175 puan) tarafından
Ben uzun zamandır senin gibi kafa yapısına sahip olanları yaşamıma almıyorum sahi sana da ağır gelmiyor mu bu düşünceler insanların giydikleri yüzünden ortam değiştirmek vs kuzum kendine dön eşine dön kendi yaşamına odaklan bırak diğer insanları ne yapmak istiyorlarsa yapmak da özgürler ne senin onlara ne de onların sana karışma hakkı yok herkes kendi hayatından mesul canım bunu unutma isteyen istediğini giyer isteyen alkol alır buna sen karışamazsın bu kul ile rab arasındadır tobe haşa Allahu Teala dan rol calmaktir aksi 
(2,537 puan) tarafından
Sanırım yanlış okudunuz ben neden öyle giyindiler onlar yüzünden gezemedik vs demedim yaşadığım bir durumu rahatsız olduğumuz için orayı terkettiğimizi dile getirdim. Ne rol çalması ayrıca açık insanlar var diye bulunduğum ortamı terk etrim diye bu cümleyi kurdunuz. O kadar tezat ki söylediğiniz şey
+1 oy
(1,824 puan) tarafından
Çeşmede bikinili olur tatil yeri ve ağustos diyorsun bence giderken iyi analiz etmeniz gerekirdi paraya da yazık olmuş. 
0 oy
tarafından
Lincciler gelir simdi
(2,537 puan) tarafından
He hee atlarlar şimdi ♥️
0 oy
tarafından

Hahahahaahaa Kız paranızı niye geri almadiniz:D

(2,537 puan) tarafından
Vermediler ki abla ☺️
tarafından
Anam neden ki bak sen yaa ☺
(2,537 puan) tarafından
Onlar kalmadınız paranızı alın demedi biz de verin demedik abla ☺️ olsun günaha girmektense
(4,175 puan) tarafından
Haha aynn hadi alamadiniz madem para vermisiz deyip kalin bosver millet ister giyinik gezsin ister ciplak:)) bizde yeni evlendik balayindan donduk ertesi gun esim ise gtti benim iznim hala devam ediyodu.  Nyse aksam yemek yapdim gelme saatine yakin. Sogudu istttim bidaha birazdan gelir diye yine sigudu falan   Baktim gelecegi yok bi arim bakim dedim adam evli oldugunu unutmus  eve gelecegini unutmus sohbet muhabbet takilio.  Bekarken bekar evinde yasiodu annesi babasi yok o yuzden arayip gec gelcem  su zaman gelcem bu saate gelim bise eksik varmi vs sorma aliskanligi yoktu bi kizdim ben esek basimiyim diye daha artik sorara her aksma gelirken
(2,537 puan) tarafından
Sizin ki daaha fena ☺️
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hahaha bosuna gitmis para.   Bikeresinde kaynanam dedi ki sut koydum ocakta bak pismis mi dedi baktim.  Kayniyor süt.  Esimde vardi gittim bilmem kayniyor sut dedim.  Baya gulmsulerdi.  Suan bile hatirliyorlar. 
(2,537 puan) tarafından
Ee pişmiş miydi ☺️
(1,118 puan) tarafından
Lokur lokur kaynadigina gore pismisti ☺️
tarafından
Hahah bu çok güzel di
(1,118 puan) tarafından
Evet hala guluyorlar akillarina geldikce
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ahahahhaha bizde eski şehire gitmiştik bekardim o ara abimin düğünü için  Allah'ım sazovaya gittik milletiin ortasında opesnmi dersin yoks af ola iç camasiri gibi kot şort ilusutunede iç çamaşırsız Beyaz atlet giyenmi ahahha abimin tepesinde yengem babaminkinde annem kız kardeşim nisanlisinin tepesinde  aboo yemislerdi adamlari buda benim anim ☺️☺️ tek rahat kafa gezen bendim  bizde urfadan gitmiştik 
(2,537 puan) tarafından
Gerçekten coğrafya kader alışkın değiliz ya çok farklı bir duygu öyle görmek.
(7,036 puan) tarafından
Evet canım haklısın
0 oy
(4,983 puan) tarafından
İlk defa Alanyaya gittiğimizde neye uğradığımızi sasirmistik bizde ☺️
(2,537 puan) tarafından
Antalya'ya da Kasım ayında gitmiştik artık böyle tatil yerlerine ekimden sonra gitmeye karar verdik ☺️
(4,983 puan) tarafından
Ekimde serin bence ağustos Eylül ayında iyi oluyor oralar
(2,537 puan) tarafından
İyi oluyor da açık oluyorlar ekimde serin olunca günaha girmiyoruz ☺️
(4,983 puan) tarafından
Hahahahah Denize giremiyorsunuz tatilin ne anlamı kaldı
(2,537 puan) tarafından
Zaten denize girmiyoruz ki eşim de ben de sevmeyiz deniz. Ama bütün şehirleri gezip görmek istiyoruz.
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Benim de görümcem İzmir'de oturuyor . Biz de eşimle gezmeye gitmiştik hemde tatil olsun dedik . Ben kapalıyım gittik geziyoruz Alaçatı'ya Çeşme'ye gittik . Herkes oranın şartlarına uygun giyinmiş ben arada o sıcakta kapalıyım :) Bende bulunduğum duruma çok gülmüştüm :D

(2,537 puan) tarafından
Zaten tek kapalı da bendim. Onlar da bana bakıyordu
(3,826 puan) tarafından
Aynen bende aynı durumu yaşamıştım hatırlayınca hala gülüyorum ☺
0 oy
(13,019 puan) tarafından

Bizde geçen sene Antakya da villa kiraladık markete gittik herkes yarı çıplak :) eşime dedim biz evde kalalım dışarısı sıcak bunaldım :) 

(2,537 puan) tarafından
Biz artık akıllandık böyle tatil yerlerine ekimden sonra gitmeye karar verdik ☺️
(13,019 puan) tarafından
Biz de Sapanca’ya gidiyoruz artık daha iyi orası :)
0 oy
tarafından
Hiç ege akdeniz özenmiyorum kız Tokat varken zaten niye o tarflara gittin? :)) Erbaa'ya geleydiniz
0 oy
tarafından

Benimde hiç unutmadığım bir anim var eşimle :D Biz sevgiliyken biseyden dolayı kavga etmiştik eve doğru gidiyoruz ama  kavga ettiğimiz için ben önden o arkadan geliyo ben hiç konuşmuyorum yarim saat yurumusuzdur ayrı. Sonra o günde spor bakanı gelecekmiş yolları güvenlik amaclı polisler ayrı ayrı tutmuş.bizde tabi hala kavqalı arkalı önlü giderken polisler bizi farketmiş eşimi tacizci falan sanmislar arkamdan geldiği için sonra polis arkamızdan önümüze geçip bizi durdurdu. Siz bu beyfindiyi taniyomusunuz diye sordu bende evet sevgilim dedim sonra birileriyle konuştu telsizle heralde şüpheli durum yok diye sonra tamam dediler biz sonra yan yana yürüduk güle güle eve gittik çok değişikti bi yandan polislerin öyle yapması çok hosumuza gitti. O gün hala aklımda komiğime gidiyo. :D

(1,937 puan) tarafından
Vallahi öyle ama kız dese idin ne olurdu adam kalp krizi geçirdi herhalde
tarafından
Yazık derim diye korkmuş zaten baya tartışmıştık yani o gün :D
(1,937 puan) tarafından
İyi o korku ona yeter :⁠-⁠)
tarafından
Aynen canım böyle anı kaldı bizde :)
(1,937 puan) tarafından
Güzel bir anı
0 oy
tarafından
Gitseydiniz yeseydiniz icseydiniz deniz kiyisina inip keyfinize baksaydiniz, baskalarinin ne giydiginde size ne ki? 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Oluyor öyle canım öyle bir yerde yasamayinca garipsiyor insan ister istemez 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
İzmirliyim:) haklısın hak verdim bende öyle gezenlerdenim bikini değil de mayo:) bize absürt gelmiyor bakan da olmuyor alışık bizim burası 
0 oy
(48,683 puan) tarafından
bana göre de degil herkesin kendi düşüncesi 
0 oy
tarafından
Bende tatil bölgesindeyim yazın burdada var. Karşı komsum adsm yaz olunca çıplak balkonda oturuyor allah aşkına herjes özgürde bu kadardamı yazın çamaşır asamiyoz onun yüzünden koskoca adami nadil gormezden gelelim  insan biraz utanır 
(2,357 puan) tarafından
Bildiğin çırılçıplak mı
tarafından
Sort var altinda sadece

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 247 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Fatmastl (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 384 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy