0 oy
158 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (248 puan) tarafından
Merhaba küçük kizindan hepinize u*y*z bulaştı 15 gün olacak ileri derece değildi hafif kızarıklık görünce götürdüm çok başı dedi doktor losyon verdi hepimiz sürdük ondan sonra oğluma sonra bana sonra eşime geçti hepimizde şuan belirtiler var ama kaşıntı yok arada sinek ısırığı gibi olup geçip gidiyor ama ilaçları kullanınca sönüyor haftasına tekrar çıkıyor dio bucak heryer hergun temizleniyor çamaşırlar 60 90 da yıkanıyor herşey poşetli sirke herşeye kullanıyoruz kükürt sabunla yikaniyoruz ama bu dönüp tekrar çıkması bı hafta sonra normalmi yani ne zaman bitecek tamamen stres oldum artık moral olarak çok coktum bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

8 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
Losyonlar uyuzzu geçirmiyor kaşıntısını alıyorr hafifletiyor özel karışımı var eczacıya yaptırıyor doktorlar onu kullanöanız gerek ailecek diğer türlü geçmiyor bizde yaşadık
(248 puan) tarafından
O karışımları yaptırdık zten g cem hafta 3 gün kullandik 4 gün kullanmadık bu hafta yine başladık ama sonmustu geçen hafta bu hafta yine çıktı neden olur acaba
(211 puan) tarafından
Kalan yumurtalar onlar bunu da düzenli k6llanın geçiyor ama ilaç bittikten sonra rekrar gidin doktor baksın geçip geçmediğine ve çevrenizde uyuzz olan varsa dikkat edin tekrar bulaşmasın
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun kaybına nerden bulaştıysa bulaşmış oğluyla beraber uyuyor oglunada geçti ama sağolsun altın hiç önlem almadığı çocuğunu gelip hergün benim çocukla oynardı temas ederdi şuan benim oğlumda bulaştıysa aynı sorunu bende yaşıyorum birtane karışım varmış çok iyi diyorlar eczaneden onu yaptır 3 güne birşey birakmiyormus
(425 puan) tarafından
Kaynım yazicaktimm
(248 puan) tarafından
Yaptırdık o karışımı 3 gün sürdük geçen hafta bu hafta yine başladı çıkmaya
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Son zamanlarda bu postları çok gördüm. Şuan yayginlasti galiba
(248 puan) tarafından
Maalesef Allah düşmanıma vermesin çok zorlu bir süreç psikolojik olarak
0 oy
tarafından
Biz aylardır çekiyoruz cnm hiçbir losyon krem ise yaramadı geçiyor yine başlıyor galiba tedavisi yok 
tarafından
Evimizi bırakıp nere gidices kız bu halde . Yoo görüşüyoruz insanlarla . Ve **** bizim kendi vücudumuzda evle alakası yok
(248 puan) tarafından
Evle alakası yoksa neden eşyaları evi sürekli temizliyoruz yataktan bile kalıyorlar deniyor benimde kafam karıştı kıyafetler yıkanıyor ediyor. Peki sizden birisine bulasmiyormu
tarafından
Evet bulaşıcı . İlk kizimda vardı sonra bana eşime oğluma bulaştı sonrada kayın pederime ve ailesine bulaştı
(248 puan) tarafından
İşte nasıl başkalarıyla görüşmeye devam ediyorsunuz hani bizimde süreç uzarsa ben aylarca evden cikmicam ailemle gorusemicwm diye üzülüyorum ama siz görüşüyoruz diyorsunuz
tarafından
Etrafımda görüştüğüm kişilerde var zaten **** ve bizede benim ailemden geçti o yüzden gorusuyoruz geri kalanlarda kendileri gelmek istiyor bizim yapacagimiz bişey yok
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bende de on gündür kaşıntı var doktor ilaç verdi iki gün kullan dedi ama geçirmedi. Evde kimsede yok deli gibi makine çalışıyor herşey yıkanıyor bir tek perdeler kaldı. Ben onunla yaşamayı öğreneyim dedim çünkü temizlik konusu takıntı gibi stres yaptırıyor. Yikasan bu sefer elini düşen acaba elimden mi geçti diye takıntı yapıyorum. Ben sadece giydiğimi bı daha giymiyorum evi iki üç kez süpürüyorum çarşafları hergun yatağın üstünde utuluyorum koltuklari süpürge ile çekiyorum. 
(248 puan) tarafından
Ama işte sonu yok kimseyle gorusemiyorsunuz bu surecte
0 oy
tarafından
10 sene önce ailecek **** olmuştuk acayip kasiniyorduk kızarıklık falan yoktu ama 30 saniye kasinmadan duramiyorduk doktora gittik Bi krem falan verdi hemen iyilestik 
(248 puan) tarafından
Bizde kaşıntı yok ve hemen geçmiyor ben anlamadim sürekli tekrarlıyor
tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Canim losyon un adini yazar misin. Bir de o losyon kotu kokuyor mudu
0 oy
(246 puan) tarafından
Canım ben 40lıyken oldum hep banyo ettim çok kaşınıyordu kabarıyordu doktor bana 3 tane krem yazdı onları karıştırıp sabah öğlen akşam sür dedi 1 haftada geçti şükür bir sene oldu hala yok aman olmasında

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde SibelTimucin26 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selda41 (438 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,870 kullanıcı

...