0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım araştırıyor, 43 yaşında sanırım tam olarak 

7 yıl oldu evleneli, henüz gebelik hiç yaşamadı. Doktorlar da daha önce gittiğinde sorun yok demişler her iki tarafta. 

Türkiye'de 2 yerle goruşmuş 40 yaş üstü yapmadıklarını soylemişler. Burda Almnayada aşırı pahalı ve 40 yaş üstü hasta almıyorlar malesef 

Şimdi de balkan ülkelerini araştırıyor, yaş sınırı ve daha uygun oralar 

Bilgi sahibi ya da fikri olan var mı 

10 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize teşekkürler kızlar, arkadaşıma ilettim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır ya geçen sene bı akraba yaptı 45 yaşında var
tarafından
Medikal Park ta
(5,132 puan) tarafından
Eminmisin yaşından?

Belki tahlilleri hormonları iyidi
tarafından
Kocası yaşlıydı 5 çocuğu vardı adam 55 yaşında var 60
tarafından
Eminim . Yaşından çok bı sıkıntı yoktu kadinda
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benim.halam 48 yaşinda evlendi 49 yada 50 sinde olmasi lazim tup bebek denedi bi kizi var
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sanırım Amerika'da bazı kliniklerde 45 sınırı var hepsinde öyle mi bilmiyorim ama bazılarında var. Kıbrıs'ta yaşıyorum ben sormami ister misin ?
0 oy
(3,257 puan) tarafından
45 diye biliyorum. Sgk raporlu. Fakat özel de yaşa değil test ve tahlillere bakarak karar verirler 
0 oy
(3,226 puan) tarafından
İlk kez duydum canım. Azerbaycanda yapıyorlar. Hatta Türk doktor var. Önder ismi. Soy ismini bilmiyorum. 
(3,226 puan) tarafından
Önder Tulumbacı
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Komşum yaptırdı 45 yaşında Rize'de 
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Yaş sınırı değilde tutma ihtimali az olduğunu belirterek ilerliyorlar Acibadem Medical Park Memorial A plus olan hastahanelerin çoğu tüp bebek için yaş sınırı koymadan hizmet veriyorlar
0 oy
(36 puan) tarafından
Kibris ı arastirsinlar canim orasi yapiyor
0 oy
(282 puan) tarafından
Canim Almanyada önceki seneden ücretli olmaya başladı ama sınırı varmi bilmiyorum. Hatta benim ettim de önceki sene tüp bebek için gitti yılbaşından önce kayıt yapılması gerektiğini söylediler yoksa hepsi ücretli denildi tabi tedavi onda sonuç vermedi.. 

Ben başka bi tanıdık Kıbrıs'taki bi klinikten bahsettiklerini duyduum gayet iyiymis ama adını falan bilmiyorum bi arastirsinlar Allah yardımcısı olsun Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın insallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
7 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...