0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kardeşim doğum yapacak sayılı günler var benim bir yaş büyük ablam var onla çok sorunlar yaşadıkları halde tüllerle süslemiş aldıklarını birde sepet yapmış krem vazalin cart curt koymuş bende hiç öyle seyler görmedik oda cabası benim doğumuna bile gelmedi tmm okullar açıktı fln ama çiçek VS yollar insan oğluma alır bişiler ama öyle poşetle verir benim hiçbileyime özenmedi niyeyse neysee ben ondan görüp yapmak istemiyorum özendi dedirtmek kıskandığımı düşünmesini istemiyorum ben aldıklarımı verdim biraz bişiler almıştım şimdi sadece altın takma niyetim vardı yada değişik napabilirim bide çiçek alıcam çikolata birde gelenlere vermesi için bu fikir nasıl şimdi bişey alma düşüncem yoktu ondan görmüş gibi olmak istemiyorum ordayken bebek bezi VS alıcam destek amaçlı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bebeğinin ismi ile ilgili dağıtması için birşeyler yapabilirsin isme özel. Veya anne olduğu için esi ve kendisine özel bir hediye yaptırabilirsin 
tarafından
Nerden bakabilirim ki
(2,974 puan) tarafından
Çiçek sepetine bı göz at
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence kardeşini mutlu et,ona pijama takımı iç çamaşırı felan al. Bence misafirlere alınan hediyelerden daha çok mutlu eder onu bu hediyeler. 
tarafından
Onları aldı canım hep bir ay gibi kalıcam gördükçe eksiği olan bişeyi alırım
0 oy
(695 puan) tarafından
Balonlu çiçek yaptırabilirsin balonlara yazı yazarlar çikolatada weya çiçek koyuyorlar anlatabilmisimdir inşallah 
tarafından
Aynen çiçek yaptırcam zaten bide isimli bebek künyesi düşündüm
0 oy
(350 puan) tarafından

Yuvarlak metalik kutuda çikolatalar oluyor. Üstünde Hoşgeldin Ayşe, elif bebek falan yazıyor. Dağıtmalık hem güzel. Hem de kutusunu saklar ilerde kızının odasında içine tokalarını bişeylerini koyar. Ha bide yanında kurdelalı kolonya şişesi de yolluyorlar. İstersen hediyelik magnet de. Ben çok beğeniyorum o kutuları 

image

(350 puan) tarafından
Buldum bak bu tarz canım :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 926 göst.
3 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
0 oy