0 oy
926 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bir hesap açsam amcama yazsam karına fazla güvenme diye. Ya da kuzenimle yengeme o sahte hesaptan mesaj mi atsam bilemedim. Halam susma taraftarı şimdilik. Yani ben susmak istemiyorum gidip ikisininde yüzüne tükürmek amcama herşeyi anlatmak istiyorum ama halam sustugu için tek başıma bu yükün altına girmeye cesaret edemiyorum. Bana akıl verin uyuyamıyorum. Düşünmekten bebeğim daha küçük onunla bile ilgilenemez oldum.

29 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Postunu yeni okudum iki ucu boklu deynek . Ben olsam karışmazdım.  Her halti yiyen altından kalkmayı başarır. Seni suçlu bile çıkarır o o......
tarafından
Aynen bende korkmaya başladım şimdi çünkü durum çok kötü.
tarafından
Şimdiye kadar kendini aklamayi başarmış. Sen işin içine girme bence . Allahın belası allahtan bulsun
tarafından
Amin bizden uzakta bulsun belasıni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya ben varya ortalığı kaldirmistim smdi istediklerini söylesinler kuzenim kaçtı ben söyledim diye düşman kesildiler bana sonradan tıpış tıpış hepsi pişman oldu çünkü hakliydim boşver gerekiyorsa kimse knusmasin senin beynin rahat olsun
tarafından
İşte arada ya ben kötü olacağım . Eşim duysa kızar bana . Ya amcam bana inanmazsa halam da susarsa bundan korkuyorum
tarafından
Kız vazgeçtim dediklerimi unut çünkü benim yaşadığım kanlik bir mesele değildi smdi sen söylersin amcan gelir millet duyar kan çıkar bsover aman aman
0 oy
tarafından
Halan  kadınla yüzleşmiyor mu
tarafından
Diyor niye eve alıyon ya da sen geliyon sana çikolata vs alıyor diyor bana değil çocuklara alıyor diyor. Aranızdaki bu yakınlık ne demiş .
0 oy
(612 puan) tarafından
Bence sen hiç dahil olma. Yani onlara senden daha yakın kişiler var mesela baban. Eğer aklı selim bir insansa git babanla konuş o halletsin. Bişey olur kabak sana patlar sen eşinle kötü olursun. 
tarafından
Babam çok sert birisi halamın oğlunu öldürür duysa. Aynen eşimle ben kötü olurum amcamla ben kötü olurum
(612 puan) tarafından
Yani sen karıştığın için sana da kizabilir baban. Bilemedim ya ben olsam hiç karışmam sanki, sonuçta halanin bı tarafta oğlu diğer tarafta erkek kardeşi. O çözsün sorunu. İlla ki aklı selim bı erkek kardeş vardır ya da sözü geçen birileri, halanin eşi falan.
tarafından
Halam kimseye anlatmıyor ki anneme bana demiş bir tek niye bize diyorsa
(612 puan) tarafından
Yani evet zor durum halan için ama saklamak da çözüm değil ki. İlla ortaya çıkacak. İnsan en azından eşine söyler onunla çözüm arar. Siz ne yapacaksınız ki
tarafından
Aynen öyle bizi de dert sahibi etti
0 oy
tarafından
Yapabilirsin okuduktan sonra hesabı kapat bulamaz zaten gerçi istesede bulamaz böyle şeyler de intihar çocuk istismarı ve terör olaylarında sadece bulunuyor çünkü izinleri yok kimse erişemez,benimde bir tanıdığima iftira atmışlar kadının haberi yok dikkatli olsun diye yapmıştım
tarafından
Vay be bilmiyorum bunu iyice düşünüp yapmam gerek elime yüzüme bulaştırmadan
tarafından
Hayır bende yapmıştım çünkü,bende çok düşündüm sonra kendimi onun yerine koydum adım geçmeden beni bilmeden sadece olayı bilsin yazık dedim ve kaç yıl gecti kimin söylediğini bilmiyor kadın insan kuş gibi oluyor çünkü bilmese bilmiyorm der bilip konuşmamak çok kötü her baktığında üzülüyor insan
tarafından
Evet üzülmüyorum ona
tarafından
Ayy doğru yapmışsın birde kadın ne yaptı öğrendikten sonra merak ettim
tarafından
Eşiyle konuştular ya açık açık kadına başkası ile görüşüyor diyorlardı, oda mesajları göstermiş tabi ben kapatmıştım hesabi gorunmuyo sadece mesajımi görüyordu neyse işte görüştüğü adamda aile dostlariymis eşide biliyormus sonuçta burda haksız taraf yoktu eşi yanında oldu o laf çıkaranlara da tavır aldı görüsmuyolar
0 oy
tarafından
Amcaniz çocuklarına halanizin sorduğu gibi soru sorsa zaten hiç kimseyle konuşmasına gerek bile yok çocuklar asla yalan soylemezler
tarafından
İşte amcam bilmiyor onlara bişey aldığından belki de yengem susturuyor çocukları. Ama bu olayın bir yerinde. Tutup söylenmeli.
tarafından
Hayır amcaniza yazarken bahsedebilirsiniz upuuzn butun olaydan çocuklara çikolata alıyor falan söylerseniz zaten onlar bile doğrular 3n azından belki ilk eve gelip konusulur ne bileyim k a llt a k gerçek ten insanları anlamıyorum s...k.....tr olup git öyleyse neden insanların başını yakıyorsun o.....
tarafından
Amcamda rahat bulamaz o rahatlığı pislik. Madem sevmiyorsun aldatmak nedir ya.
0 oy
(747 puan) tarafından

Ne kadar kötü bir durum hiç bulaşma inşallah amcan erkenden öğrenir de o kadından boşanır :(

tarafından
İnşallah biran önce bu pislik gider
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sana bisey diycem
(1,862 puan) tarafından
Sakın karışma amcan değil kardeşinde olsa karışma benim başıma geldi bu tarz kadınlar bir şekilde kocalarının gönlünü ediyor kendini melek gibi gösteriyor ve sonra diyen kişi ya büyücü oluyor ya yuva yıkan iftiracı benim başıma geldi bende senin gibi doğru durmadım patlattım hala evliler ben kötüyüm
tarafından
düzenlendi
Haklısın valla . Sanki konuşsam ne olacak ki halam düşünsün ya başımı ağrıtti benim .
0 oy
tarafından
Hiç karışma bir gün gerçekler ortaya çıkar nasılsa.olan sana ya da babana olur.halan bile inkar eder belki sen söylesen.sana bile iftira atarlar...öyle oruspu bulur belasını.
tarafından
Bende bundan korkmaya başladım işin içinden sivisirlar ben kötü olursam diye. Annem de halan diyene kadar sen karisma diyor. Kocamla da kötü olurum belki
tarafından
Hiç bulaşma canım bu yüzden.baban katil olsa vicdanın rahat etmez en başta.
tarafından
Yani babam duysa olaylar daha kotu olur kaldıramaz babam böyle şeyleri. Halam bu konuyu ya bı daha açmasın bize ya da adam akıllı anlatsın.
0 oy
(849 puan) tarafından
Hiç bulaşma birinin kellesi gider suçlu sen olursun
tarafından
Beni bilirler sebep demi ortalığı ben karıştırmış olurum ya da iftira derler .
(849 puan) tarafından
Sana gelene kadar kaç kişi var ortaya çıkaracak hiç bulaşma ne kocanla kötü ol ne de milletin çenesini çek. Millet oros.pulugunu yapar ceremesi sana kalır
tarafından
Valla haklısınız konuşarak kendime ederim millet kurtulur ben kötü olurum
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sen karışma canım boş ver. Sen sadece yapabilirsen yengenin çocuklarını konuşturup vidyoya çek eğer bi olay olduğunda onu amcana gösterirsin
tarafından
İşte bana konuşur mu bebeler ya da gider annelerine bu bize bunu sordu der mi biri üçe gidiyor diğeri 1e başladı
0 oy
tarafından
Kız eski postları göremiyorum ne olmuş ki konu ne anlamadım 
(2,671 puan) tarafından
Yeğen ile yenge ilişkisi yeğen dayısının karisiyla Allah uzak tutsun
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bence karışma çünkü bişey olur senden olmuş gibi olur söylersin o an amcana bişey olur herkes seni suçlar o halan bile sen soyledjn sen yaptın hesabina döner 
tarafından
Aynen haklısın. İçim icimi yiyor
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bence halani fisfikle hala bak susma iş daha kötüye gidecek gidin kadınla açık açık konuşun oğlumla aranızdaki ilişkiyi biliyoruz defol git bu aileden felan diyin yoksa kocan gelir öldürür senide oğlumu da kadın kendisi gitsin yani
tarafından
Bundan daha kötüsü ne olabilir olmuş olan susarak kendine ve kardeşine zarar veriyor
(1,399 puan) tarafından
Gerçekten de öyle sustukça onlar daha çok halt karıştırmaya devam edecek ama biraz diş gösterseniz belki biraz durulurlar
tarafından
Defolup gitsinler adi şerefsizler
(892 puan) tarafından
Bence halan gitsin o gelini bir güzel saç baş yolsun göz dağı versin.oglan onun oğlan.onun halletmesi lazım
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Canım eğer öyle bir düşüncen varsa da hesap açarsan telefon numaranın üzerine açma bildirim gidiyor rehberinizdeki su kişi Instagram a katıldı vs diye e posta üzerine aç 
tarafından
Evet biliyorum onu teşekkür ederim
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(7,784 puan) tarafından
Ay yeni okudum ya çok kötü bir durum. Allah yardımcınız olsun. Bence sahte bir hesapla tehdit et. Sizi gördüm eşine de her şeyi anlatacağım gibi
tarafından
Bende düşündüm böyle ama ne bileyim sonra da karışmamak en iyisi gibi
(7,784 puan) tarafından
Yani ne bileyim. İçim çok kötü oldu ya
0 oy
(295 puan) tarafından
Sen söylersin onlarda birbirini öldürün sonra ömür boyu azap çekersin boşver sen karışma 
tarafından
Aynen karışmak istemiyorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Senin annen baban yok mu onlara anlat cozssunler meseleyi ahlaksızlar ya migdem bulandı resmen
(7,098 puan) tarafından
O zaman cocugun babasına anlatın yada ona mesaj at sahte hesaptan çocukları da konuşturup cek at ona
tarafından
O zaman şüphelenir benden çocuklar okula gidiyor biri 9 yaşında ,biri ilk okuls başladı
(7,098 puan) tarafından
O zaman sadece mesaj at oglun böyle böyle yapıyor diye işkillensin dürtuklesin işi
tarafından
Halam söylemeli bunu ben karışmak istemiyorum. Eniştem sosyal medya kullanmıyor
(7,098 puan) tarafından
Bosver o zaman ucu sana dokunur kendi pisliklerinde bogulsunlar
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Bence bunu sen değil halan söylemeli sakladikca bir gün ortaya çıkınca amcan biliyordun sustun göz yumdum diyecek halan haksız duruma düşecek halaninikna et o konuşsun
tarafından
Yok kadın susuyor aman biri duymasın diye.
(3,660 puan) tarafından
Hiçbir sır gizli kalmaz ne kadar erken söylerse o kadar iyi
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Sana birşey diyeyimmi bak seni cok çok iyi anlıyorum nedenmi aynısı benim başıma geldi hemde çok yakınımdan ve iki ucuda b.ka çıktı ne kadarr çırpınıp hatali olanı göstersemde 

Eside aileside sesini çıkarmadı ve sonuç nemi halen aynı.

Tek tavsiyem kılını kıpirtatma

tarafından
Bende bu yönde karar aldım . Halam bize dert yanıyor kendisi susuyor. Ortaya bizi atacak kendisi çekilecek belki
(27,369 puan) tarafından
Hiç birşey yapma

O b.ku yemek isteyen her şekil yer tasalanmayin siz bırakın kendi haline.
tarafından
İşte olan amcama oluyor
(27,369 puan) tarafından
Emin ol onunda elinden birşey gelmeyecektir iki tarafta en yakından.
Desenizde diyen kötü olacak
tarafından
Valla artık karismayacagim kendi oğlu millet duyar diyeceğine gitsin babasına desin.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 559 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 395 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.