0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar 16 haftaligim ama ruyamda hergun erkek bebegimin oldugunu goruyordum bunu yasiyan varmi 

14 Cevaplar

0 oy
(4,692 puan) tarafından
Cinsiyetini ogrenmedin mi daha bebeğinin ondan mı görüyorsun
(26 puan) tarafından
15 haftalikken kiza benziyor daha belli deil dediler. Bir oglum var zaten ve bu 2 ci gebeligimdede oglumdaki tum belirtileri tasiyorum bilmiyorum artik
(4,692 puan) tarafından
Kızdır o zaman zaten rüyalar tersine çıkar oğlan görsüysen kızın olacak o zaman
(26 puan) tarafından
Ilk oglumdada hep erkek gordum hic kiz bebek ruyama girmemis rabbim saglikli sihhatli nasip etsin inslahh
-Reklam-
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Bende hep erkek bebek gördüm  kızım  oldu;)))) Allah hayra çıkarsın  saglicakla kucağına alırsın inşallah 
(26 puan) tarafından
Aminn cumlemizinki inslahh
0 oy
(9,730 puan) tarafından

Ablam ya hep erkek bebek gordu. En son dogurdu adini bile koydu :D sonuc kizi var 3 yasinda

(26 puan) tarafından
Benimde  1 oglum var ama hic kiz bebek ruyama girmemis
(9,730 puan) tarafından
Bende gormedim hic canim
0 oy
(203 puan) tarafından
Hep kız gördüm hatta Aylin ismi gördüm sonra cinsiyyetinin erkek olduğunu öğrendim :)) 35+5 haftalık olduk 30 gün kaldı çıksın bakalım neymiş :))
(26 puan) tarafından
Rabbimm saglikla kucaginiza almayi nasip etsin inslahh
(203 puan) tarafından
İsteyen hak eden herkese nasip olsun İnşaALLAH :)
(26 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Yada çok erkek olmasını istiyorsun sürekli aklında bilinç altına yerleşmişte olabilir 
(26 puan) tarafından
Rabbim hayra cevirsin inslahhh bakalim tekrar kontrole bakalim hala prensesmi
0 oy
(282 puan) tarafından
Bende oğlumu rüyamda gördüm ki cinsiyeti belli değildi eşimle hep kiz yada erkek bebek ismi üzerine tartisirdik. Ve ben bi gece rüyamda gördüm sarışın Tombis bi erkek çocuğu hatta babamlara gitmişim babamda vardı rüyamda  babamin kucagina veriyordum oğlumu ismini soruyordu bende Hüseyin Hakkı diyodum ki Hakkı babamin ismi çok seviniyordu çok mutlu oluyordu :) sonra öğrendim ki oğlum olucak  doğuma yakın isim tartışması devam ederken ben rüyamı eşime soyledim ve ismi bu olucak dedim hem onun babasının  ismi hemde benim babamin ismi  :) ve oğlum doğduğunda da rüyamda gördüğüm gibiydi sarışın tosbik bi bebek ki hala öyle saclarida kıvır kıvır:)) Rabbim hayirli saglikli evlat nasip etsin herkese insallah 
(26 puan) tarafından
Masalahhh rabbim korusun onu inslahh
(282 puan) tarafından
Amin canim cümlemizin evladını korusun Rabbim insallah
0 oy
(314 puan) tarafından
Bende hep erkek goruyodum kuzum ama kız oldu 
(26 puan) tarafından
Bakalim bizim bebeis ne olucak ama hic kiz hissiyati yok ya
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Valla nekadar dogru bilmiyorum ama cinsiyetini ögrenmeden bir gün önce odamda mavi balonlar vardı ama beş ontane sadece bir tane pembe balon vardı köşede duruyordu erkek bebegide görmüştüm yarınsa doktora gittim doktor baktı işte pembeleri hazırlayın demişti kızım oldu terside oluyormuş 
(26 puan) tarafından
Canim vala ilk cocugumdada erkek gordum hic kiz gormedim erkek oldu ve oglumdaki tum belirtileri bundada yasiyorum bakalim bu seferki kontolde ne dior kiz derse ona gore hazirligimi yaparim artik
0 oy
(192 puan) tarafından

Bende erkek bebek gördüm cinsiyet kız dha önce de kız bebek görmüştüm. Doğunca görecem bakalım :) 

(26 puan) tarafından
Aaa bakalimm bende ilk oglumda erkek gordum erkek oldu bakalim artik:)
0 oy
(994 puan) tarafından
Ben kız gördüm eşimde kız görmüştü sonuç kızım şuan 9 aylık :) hatta kızlarım diyeyim ikinciyide doğurursam kız olacak gibi hissediyorum 
(26 puan) tarafından
Bir kizin var rabbim erkek meyvesinide tattirsin inslahhh
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Oğlun oluck demeki cnm
(26 puan) tarafından
Hade hayirlisi insalahh net belli olsa yazarim buraya
0 oy
(549 puan) tarafından
Ben 4 5 kez gördüm canım :) bana 12 haftalıkken erkek dediler ben o gün kız bebeğim olacak diye gördüm bana herkes rüyanın tersi çıkar dedi. Birde geçen hafta kesin cinsiyet için gittik o gece 2 kere gördüm önce ultrasona giriyodum kız diyolardı. İkincisi de bebeğim doğmuş ve herkes kız diye seviyodu. Doktorumuz da bebeğiniz kız dedi :) 
(26 puan) tarafından
15 haftalikken kiz dediler ama kesin kiz demediler kontrole gidince sorayim bakalim hala prensesmi
(549 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım :)
0 oy
(15,543 puan) tarafından
Bende 7 haftalık hamileyim bende 3 4 günde gördüm erkek bebek doğurduğumu
(26 puan) tarafından
Hayde hayirlisiii inslahhh cinsiyeti belli olunca yazarsin
0 oy
tarafından
Ben erkek görüyordum kızım oldu bu ikincisinde de kız gördüm oğlum olacak
(26 puan) tarafından
Hayirlisiyla kucagina alirsin inslah