+1 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 32 haftalik gebeyim kızım olacak ve eşyalarını aldık isim düşündük kapı süsü vs aldık çoğu şeyi de kiz eşyası,  rüyamda da sürekli erkek bebek görüyorum ve hep doggururken görüyorum ve sürekli erkek olduğu için rüyamda bile şaşırıyorum kalıyorum falan fobj oldu bende simdide erkek doğarsa ya diye ama net yani gördük de psikolojik bu bu durum böyle olan var mı:D

16 Cevaplar

+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Bende hep kız gorurdumm sonuç oğlum olduu bence rüyalar tersine cikiyorr
(233 puan) tarafından
Dimi yaa
-Reklam-
+1 oy
(232 puan) tarafından

Bende hep sona kadar erkek bebek emizrdigimi yada doğurduğumu gördüm ama kızım oldu :)

(233 puan) tarafından
Ya eminim kiz yani gördük de ultrosonda özel bölgesini yinede rüyalar korkuttu benii
(232 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin inşallah canım
0 oy
(113 puan) tarafından
Oğlunuz mu olsun istiyordunuz belki o yüzden olabilir
(233 puan) tarafından
Yok canım ilk gebeliğim hep hayırlısı olsun istedim gark etmiyordu yani
0 oy
tarafından
Tersi oluyor cnm ben kizimd hep erkek erkek çocuk gördüm kızım oldu
(233 puan) tarafından
Öyle mi iyi bari ya :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Çok enteresan ama ben oğluma hamileyken kız bebek gördüm rüyamda. Kızıma hamileyken erkek bebek gordum.... 3.ye gebeyim 15 haftalık olduk  henüz bir rüya görmedim:)) 
(5,132 puan) tarafından
3.kızcen mi olacaktıı, doğuma az kalmış maşallah
Biz 15 +0 oluyoruz yarın inşallah
(4,906 puan) tarafından
Yok kız 1 kız 1 oğlum var 3. Çocuğum olcak aynen az kaldı artık agirlastigimi hissediyorum çabuk yoruluyorum ama ilk 3 aydaki bulantilardan bin kat iyidir çok çektim kusmadan
(5,132 puan) tarafından
Evet ya ben bu gebeliğimde hiç bulandı yaşamadım. Bir kaç gün yaşadım sonra gitti tamamen elhamdülillah. Benim de 1 kız 1 oğlan çok fenaydım onlarda özelikle ilk gebelikte oğluma hamileyken. Annem dün gece kız gormuş ruyasında kız bebekmiş, :)) bakalım hayırlısı
(4,906 puan) tarafından
Kızında oğlunda varmis canım farketmez o yüzden eli ayağı düzgün olsun yeterli sağlıkla gelsinler inşallah
(5,132 puan) tarafından
Evet hayırlısı olsun inşallah :)
0 oy
(17,636 puan) tarafından
Rüyaların tersi çıkar derler ama başına gelen biri olarak kız dediler erkek doğurdum hemde kaç doktor kız dedi skskks
(233 puan) tarafından
32 haftaya geldik değişmez herslde ya diyorum:D çok enteresan olur gerçekten :D
(17,636 puan) tarafından
Öyle bi şok yaşıyosunki tarifsiz sjshdhd
(233 puan) tarafından
Sizin dogum da mı değişti nasıl oldu yani
(17,636 puan) tarafından
Evet ikinci oğlumu kız bekliyoduk özelinden devletinden hepsi kız diyodu pembe aldık eşyaları beşiği doğumda öğrendik erkekmiş :)
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben hep erkek gördüm amma kızım oldu. 2.de kız gördüm erkek oldu gerçekten tersi çıkıyor 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Bir kaç kez kız gördüm bende  kız olacak nasipse bakalım 
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Sürekli kucağıma erkek çocuk alıyordum hatta kapı süsü yapılı bir oda bile gördüm Ali yazıyordu kapısında ama kızım oldu :D sağlıcakla gelsin bebiş 

(233 puan) tarafından
Aminn canimm bende aynı hep görüyorum insan diyor noluyr :D
(1,837 puan) tarafından
Bende öyleydim bence aslında istediğimiz şey giriyor rüyamıza tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum ilk çocuğum erkek olsun isterdim hep o yüzden rüyalarıma giriyordu benim :)
0 oy
(590 puan) tarafından
Ay bende hamileyken kız bebek goruyodum hep eşimle üçümüz toka seciyoduk falan hep boyle ruyalar görüyodum kesin kız olcak dedim erkek oldu:)))
0 oy
(4,906 puan) tarafından
Rüyalar tersine çıkar bende hep erkek görüyordum kızım oldu yada sen bilinçaltında belki erkek istiyorsundur ondan sürekli erkek görüyor olabilirsin 
0 oy
tarafından
Bende oğlum olacağını gördüm kızım oldu bakalım bu ikincisi ne olacak 
0 oy
(171 puan) tarafından

Canım hoca demişti ki hamileyken kız görünce oğlan oğlan görünce kız demişti birde hamile değilken hamile olduğunu gördüğünde oğlan iyiye kızı kötüye yoruyorlar bende bekarken 3   kere ikiz oğlana hamileydim evlendim yine gördüm o rüyayı ama tek oğluşum oldu ;)

Bu arada Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin  ne kadar zor geçirsenizde bebeğinizle tadını çıkarın çünkü özleniyor

0 oy
(566 puan) tarafından
Hep tersi diyorlar ama bende tersi olmadı kız gördüm kız oldu ikinciye hamileym ama ona daha kesin bşy görmedim ama bebek gördüm hamile olduğumu öyle anladım
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Acaba içten içe erkek mi istiyordun canım belki o yüzdendir 
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Ben bembeyaz tombik saçlı Bi kız bebek gördüm kucağımda ağlıyordu nası bakcam ben buna diye ağlıyordum hahahshs tombik saçlı ve pamuk gibi kızım oldu :D benim tersi çıkmadı :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
14 cevap 180 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilal.bademci (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 134 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ayseee_nur (24 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 158 göst.

377,911 soru