0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar morelim çok bozuk 1 buçuk yaşında ki oğlumu sağlık ocağına götürmüştüm kulağında kabuk dokulmustu farkedip baktırdım doktor şey dedi kulak kiri dolmus kulağının içi kapanmış damla verdi iki gündür kullanıyoruz ben dayanamayıp KBB götürdük ordaki doktorda aynı şeyi söyledi sağlık ocağının ilacını kullanın cuma günü göreyim dedi olmazsa temizlicem dedi mecbur iki gündür kullandığımız ilaç bı fayda etmedi kulağındaki pislik çıkmadı benim morelim bozulan şey oğlum durmayan bı çocuk ağlıyor kendini sıkıyor doktor görünce öyle ağlıyor kendini sıkıyorki doktor bile neden bu kadar yapıyor demişti oğlumun burnu kırılmıştı çok şükür smdi iyi ama oğlumun piskolojisi bozulmuştu smdi nasıl temizlettcez blmiyorum kafayı yemek üzereyim ilacı bile eşimle zor sıkıyoz eşimle  başka ne yapsam cikarki kulak kiri

5 Cevaplar

0 oy
(1,085 puan) tarafından
Canim oyunlar oynasaniza doktorculuj mesela. Doktor seti alin. Mesela onu muayene edin kulagina damla domuyormus gibi yapın ve konusun onunla . İste seni doktor akcaya goturcez kulagina iste biyle yapacaklar felan deyin jic bsy olmucak cunku ben yanindayim deyin.. belki isinize yarayabilir:)
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Temizlemekte alışkanlık yapıyormuş yaa 
0 oy
tarafından
Biraz soğan rendeleyin bir çay kaşığı kadar suyunu alın az ılık yapın ateste elinizi yakmayacak şekilde olunca damlatin sonra bir pamuk ile hafifçe kapatın o kulak üstüne yatırın sabaha ne var ne yok atacaktır 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Cnm elma sirkesine kulak çöpünü  batr sil
0 oy
(557 puan) tarafından
Ne kadar yararlı olur bilmiyorum canım. Zeytinyağı iyi geliyor diye duydum 2 damla damlatıp 5 dakika yan yatacak sonra damlatılan kulağın üstüne yatacak diye gördüm. ama bunu bebeklere yapmak zararlı mı değil mi bilmiyorum. Zeytinyağı ne kadar zararlı olabilir düşünüp deneyebilirsiniz 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,361 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 316 göst.
0 oy
22 cevap 637 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneadayi45__- (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,327 göst.

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...