0 oy
1,334 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Allah aşkına bana bı akıl verin , 10 gün önce eşimle güle oynaya yatağımıza girdik eşim uyudu beni uyku tutmadı eşimin telefonunu aldım baya bı bakındım WhatsAppa girdim baktım konuşmaların sonunda bı numara var ve profilde kız fotoğrafı var neyse numarayı aramalarda girdim bı baktım erkek adına kayıtlı ve özel numara olarak kayıtlı . Uyandırdım dedim bu kim falan filen tanımıyorum dedi neyse sabah numarayı aradım adım gamze dedi işlettim önce sonra dedim eşimin telefonunda numaranın ne işi var üzerime kapattı tekrar aradım tehdit ettim dedi yuvamı yıkma eşin beni aradı falan , bnde dedim eşimin 6,7 sene önce bı ilişkisi varmış sen o musun evet dedi eşimle baya kavga ettik eşim yeminler etti tanımıyorum diye neyse inanmadım , dün baktım kadın durum atmış vicdanın rahatsa gerisi boş, e yazmış eşimin baş harfi aradım dedi seni kıskandırmak için yapmışım dedim sen kimi kimden kıskandırıyon pardon falan, sonra dedim eşim bana herşeyi anlatmış sende anlat baktım dedi eşinin numarasını Facebooktan alışım bnm içimde bişeyler bitmemiş , dedi bn önce aramışım bı daha aramiyacam falan , kaç gündür çok kötüyüm eşime güvenim kalmadı napmalıyım ya bu kadın eşimi yoldan çıkarırsa bide iki tane evladı var , kaç gündür eşimle konuşmuyorum 

35 Cevaplar

+1 oy
(762 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şeytan diyor kadının kocasını bul herşeyi anlat. Kocanı da evden gönder ya da sen git ikisi de ne b*k yiyorlarsa yesinler. 

Hiç utanmiyorlar mi bunca insanı kandırıp üzmeye. 

Yani ben olsam onun eşine ulasirdim. Gerisi sana kalmış 
(299 puan) tarafından
Araştırıyorum bulacam bu konuşmalarıda atacam , onu çoktan göndermişim kendimde babamlardayım
(762 puan) tarafından
Allah belalarını versin cidden bir kadın herşeyi yapıyor saçını süpürge ediyor ama yine erkeği doyuramiyorsun.
Bitmiş gitmiş bı mesele kadın evli çoluk çocuk sahibi siz evlisiniz daha ne yani daha ne istiyorsun
(299 puan) tarafından
Bı bilsem
-Reklam-
+3 oy
(1,891 puan) tarafından
Koca adamı nasıl yoldan cıkaracak Allah askına gonder evden aklı basına gelsin
(299 puan) tarafından
Gönderdim zaten ama kadın baya pislik bişey
(1,923 puan) tarafından
Biraz da eşte bitiyor bazı şeyler ya mesela bizimkine de calistigi yerde kadın her seferinde eşimi arıyor azıcık ben rahatsiz oluyorum eşimde anlıyor neyse çocuklarımız aynı okula gidiyor yolda kalmislar eşim bizi okula bırakmıştı araba ile neyse o bayan yolda kaldık diye eşimi  aramışlar eşimde başka minibüsleri tarif edip kapatmış bana diyor ki arabaya alsam sen kizarsin diye düşündüm böyle yaptım, iyi yapmışsın dedim :) haa eşinin numarası neden var derseniz eşimin işi geregi hep WhatsApp kullanıyor o yüzden yani yoldan çıkmak isteyen her zaman çıkar aynı insanlar sabah kahvaltısı yapalım da demişlerdi bölüm olarak, eşimde şey demiş zaten hafta sonum var onuda cocugum ve  karıma ayiracagim demişti, iş yeri kahvaltısına katılmadı mesela ,biz olmadan hiç bir yere gitmez ,her zaman her yerde tehlike var olay eslerde bitiyor
(1,923 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kısacası eşinde yoldan çıkmaya meyilliymis canım istemese kadın arasa bile engeller cevap vermezdi yada benim karım çocuğum var yazma bana diye mesaj atardı   ,sanada söylerdi başıma bu geldi bunu yaptım diye senin güvenini sarmaz dı ,gizleme gereği duymazdi ,böyle sana yalan söyleyip başta inkar etmesi çok güven sarsıcı sanki insana suçlu da ondan saklıyor anlamı çıkıyor sanki
+2 oy
(2,672 puan) tarafından
Kadın eşimi yoldan çıkarırsa mi ?? Eşin yoldan çıkmaya meyilli demek ki guvenmedigine göre!
(299 puan) tarafından
Kadın baya pis bişey ya görmediğiniz için
(2,672 puan) tarafından
Tamam cnaim olabilir ama eşin yoldan çıkmak istemezse dünyanın bütün kadınları da bir araya gelse yoldan çıkmaz. Tek sorun kadında değil ki eşinde de suç var
(299 puan) tarafından
Eşim yemin etti dedi bn küfür edip kapatmışım  kadın önce dedi o bana mesaj atmış , dün tehdit edince dedi bn arayıp mesaj atmışım oda bana kaç kelime söyledi bı daha aramiyacam
(4,213 puan) tarafından
Niye engellememiş ki numarayı. Bir bit yeniği var bence. O kadar güvenme
+2 oy
(1,559 puan) tarafından
Kadin esimi yoldan cikarirsa derken?

Vallahi bayilacagim..
(299 puan) tarafından
Neden bayılıyorsun pardon
(1,559 puan) tarafından
Esinin yoldan cikmaya niyeti varsa birinin onu cikarmasina gerek yok canim. Kendi kendine de cikar. Bu iki tarafli bir ahlaksizlik. Esin sanki kuzuymus kadin da kurtmus gibi ya yoldan cikarirsa diye dusunmeye bayilacagim pardon
+1 oy
(1,578 puan) tarafından
Seni kıskandırmak da neyin nesi host köpek. Ben olsam bu laftan sonra eşine ulaşır bi şekilde durumu anlatırdım karisına sahip çıkması için.
(299 puan) tarafından
Kocasını araştırıyorum zaten bı bulsam bütün konuşmaları atacam , bana çok yalvardı
(1,578 puan) tarafından
Mikrop karı ya benim bile sinirim bozuldu
(299 puan) tarafından
Bn kaç gündür kafayı yedim eşimle aram çok kötü, tamam kadına küfür etmiş falan ama artık güvenim kalmadı
(9 puan) tarafından
Kız bu kadının soy adı falan yok mu bul sosyal medyadan sonuna kadar araştır ben bir arkadaşımın başına geldi kadının soy ismini bile bilmiyorduk sosyal medyada ismiyle kaç gün boyunca araştırdık kadının bulduk kocasını anasını danasıni herseyini bütün akrabalarına mesaj attık fotoğraflarını falan böyle kadınların haddini bildirmek lazım benim için bir yuva çok önemli yıkılıyorsa onunda yıkılsın yuvası inşallah birde güzel dayak yesin milletin kocasıyla oynasmak ne demek görsün
+1 oy
(2,471 puan) tarafından
Yahuu sen karısısın karısı kimi kimden kıskandırıyor evire çevire dövsen onu insan yerine koyup sana ceza verirler eşini per perisan et benim burada kan beynime sıçradı 
(2,471 puan) tarafından
At bacım sadece sen niye üzülüyorsun ki biraz da onun canı sıkılsın yaparken seni kıskandırmaya çalışırken birşey yoktu eşi bı duysun bakalım ne oluyor
(299 puan) tarafından
Dedi biz büyük bir aşiretiz beni öldürecekler çocuklarıma acı falan ne bilim ya yemin etti bı daha aramiyacam diye
(532 puan) tarafından
Nereli bu kadin. Madem asiret aileden korkuyo niye yapiyo. Bu ailesi kati insanlara da hep böyle evlatlar mi nasip olur allahım bilmem ki
(299 puan) tarafından
Vanlı
(532 puan) tarafından
Benim eşimde Vanlı onlarda da duymustum buna benzer olay çok tehlikeli bu kadinlar.
+1 oy
(1,134 puan) tarafından
Evlenirken sadakat yeminini eşin ediyor! kadın değil, kaldı ki kocan yoldan çıkmak için yer arıyor, kadın sütten çıkma ak kaşık değil ama herifinde kusura bakma adam değil bacım!!
(299 puan) tarafından
Eşimle birbirimizi çok seviyoruz çokta güveniyordum , kadın dedi eşin bana küfür etti falan ben eşime güvenemiyorum
(1,134 puan) tarafından
Evde gül gibi karın var ne diye hala gözün eskide olur ki insanın anlamıyorum , iyice burnunu sürt dersini alsın bacım
(299 puan) tarafından
10 gündür konuşmuyorum babamlardayım
+1 oy
(574 puan) tarafından
Vayyy şıllık vayyy alıcan bu mahlukatları heryere rezil edicen piss yobaz sinirim bozuldu ya 
(299 puan) tarafından
Hele benim bide demiyomu o yazıyı sen kıskan diye attım artık patladım
(574 puan) tarafından
Kadını buldugun yerde yumruklucan agzına agzına ozaman görücek şıllık
(299 puan) tarafından
İşte keşke bulsamda yapsam
(574 puan) tarafından
Yok kız söz icabı dedim ama eşini mutlaka bul bence manyagın seni dee Esra erola cıkartıcam dee rezil edicem dee
+1 oy
(892 puan) tarafından
Ya yine niye  tüm suç kadında kadın suösuz deniyorum ama kadın yuvamı yıkarsa ne eşin erkek adıyla kaydetmiş Bi de özel kaydetmiş 
0 oy
tarafından
Eşine bir güzel tekme aticaksin tanımıyorum ayakalrina güzel uydurmuş ne münasebet bırak kalsın dışarda sürünsün 
tarafından
Eşin tanimiyorum diyerek hata yapmış soylecekti niye saklıyor
(299 puan) tarafından
Zaten ben orda ona hata yaptın diyorum
tarafından
Kaydetmesi de tuhaf madem kufretmis engelelsin gitsin niye erkek adıyla kaydediyor hiç hoşlanmadım bu durumdan
(299 puan) tarafından
Boşanmak istediğimi söyledim
tarafından
Şöyle söyle süründur onu bir güzel bunlar afedersin ** gibi davranınca kiymet biliyor
0 oy
(6,314 puan) tarafından
Merak etme kocan sana sadiksa yoldan çıkmaz ama ismini erkek ismi olarak kayıt etmişse yoldan çıkmaya hazır demektir. Suçu eşinde ara bence kadına yazma canım kendini küçük düşürürsün 
(299 puan) tarafından
Erkek ismi olarak kayıt etmesi beni şüphelendiriyor ama ben eşime çok güveniyorum bide kadın dedi ben mesaj attım beni özelden aradı kimsin diye bnde kim olduğumu söyledim bana küfür etti kapattı dedi
(3,895 puan) tarafından
O zaman neden erkek ismi olarak kaydetmiş?
0 oy
(954 puan) tarafından
Eşinin nosunu nasıl faceden almış ben ona takıldım.  Eşin mi vermiş orda herkese açık mi nosu. İkisi de sıkıntı 
(299 puan) tarafından
Herkese açıkmış
0 oy
(590 puan) tarafından
Eşinin içinde o kadına karşı biseyler bitmemiş dmekki canım neden kaydetmiş ne sıfatla konuşmuş ne münasebet eğer o kadın ilk adımı atmış olsa bile kocan adam olsaydı direk engeli basardı. Sende o kadının yuvasını yık herkes yaşattığını yaşar bı yerleri mi kızmış resmen ağza bir sürü laf geliyoda neyse
(299 puan) tarafından
Yıkacam o hiç merak etmesin ama Allah kahretsin ki eşimi çok seviyorum
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Yosmanin dölü 
0 oy
(206 puan) tarafından
Bende yaşadım aynı durumu ve ben ozamnlar çok kotu oldum deymez cnm boşver 
(299 puan) tarafından
Kendimi yedim bitirdim 10 günde 10 kilo verdim ya
(206 puan) tarafından
Serefszler ya ymn le bu o.....pu kadında cokk boşver vllhi kendi bedenine zarar veriyon
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Bak bacım adam hayırlı olsa cümle alem birlesse kadinlar kollarıni açsa kandiramaz.kocan erkek ismiyle kayıt etmiş diyorsun var mı ötesi ya
(299 puan) tarafından
Var bı bit yeniği yani
(3,895 puan) tarafından
Var tabii saf olma!
0 oy
(8,863 puan) tarafından
Millet kudurmuş gerçekten ha
(299 puan) tarafından
Hemde ne biçimm
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bu erkekleri zaten sordum mu bilmezler ! 
(299 puan) tarafından
He valla
0 oy
(12,980 puan) tarafından
Eşin yoldan çoktan çıkmış 

Kadının numarasını kaydetmiş birde yemine diyor 
(299 puan) tarafından
Allah belki ikisininde belasını verir
0 oy
tarafından
Senin kendine saygın varsa o kariyida kocasına söyler atarsn yazdığını çizdiğini görsün bakalım kocamı nasıl bana karşı kıskandırıyormus yesin otursun dayağıni böyleleri hakediyor şiddeti 
(299 puan) tarafından
Atacam o hiç merak etmesin kocasını araştırıyorum

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 639 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anneadayi45__- (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 318 göst.
0 oy
9 cevap 259 göst.
0 oy
5 cevap 184 göst.