0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Kızlar o uyuşturucu bağımlısı sapik hırsız alkolik adamın teki şimdi yeni eve taşındık kapım demirden camlar korkuluklu eve almamayı düşünüyorum zira artık evde gozumuzunun önünde zikkimlaniyor benim telden kız arkadaşlarıma mesajlar atıyor yapmafigi halt kalmadı eve almazsam olur dimi ama kapıyı yumruklar camları indirir kontrat var onun üzerine eve almazsam ne yapabilir uzaklaştırma alsamda yapar bunları beni apartmana rezil eder ama herseyi göze aldım yoruldum artık ardından boşanma davası acicam 

13 Cevaplar

0 oy
(142 puan) tarafından
Bu zamana kadar alman hataydi zaten o kadar hata yapmis aman bırak bosan 
(1,699 puan) tarafından
Beni rahat bırakmaz apartmana rezil eder evden çıkarma hakkı yok dimi onunda ev sahibininde
(142 puan) tarafından
Bilemiyorumki cnm Allah yardimcin olsun
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Eve almadan ziyade önce kendini korumaya al,öyleleri içip içip her bo.ku yapar.Allah etmesin kafa yerinde olmuyor(yurtta bi arkadaş içip gelmişti kafa bi milyondu ne dedi ne yaptı onları bile hatirlamadi daha sonra) o kafayla yakmaya falan kalkar sakin ola tek kalma ailene git en azından boşanma bitene kadar sonra da adını adresini bulamayacağı bi yere git evini tut
(1,699 puan) tarafından
Şuan ailem yok reddedildim
(1,753 puan) tarafından
Kadın sığınma evine git mutlaka
0 oy
(6,252 puan) tarafından
Ailen yok mu durma o evde boşanmaya da karar verdiysen ki bence çok doğru bir karar 
(1,699 puan) tarafından
Yok ailem
(6,252 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya
0 oy
(29 puan) tarafından
Git şikayet et can guvenligin yok topla herşeyini ya da annenler var mı böyle olur mu hiç çoktan bosanman lazımdı o adamdan ne baba olur ne koca değil insan olmaz
(1,699 puan) tarafından
Olmuyor zaten
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Eve almasam degilde kapiyi carp get babanin evine bosanma davasi ac.bide olaylar bu raddeye gelene kadar niye yapmadin bunu?
(1,699 puan) tarafından
Çaresizim çok çaresizim gidemiyorum gidecek yerim yok
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Kardeşi indir geldiği anda bas 
(7,317 puan) tarafından
Kades
(1,699 puan) tarafından
Evet var kades indirdim
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Neden böyle bir adam benim kocam oldu neden Allah'ım neden
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çocuklar küçük mü 
(3,230 puan) tarafından
Onlar için de boşanma dosyasına yazdirirsin sen ordan çık ta bak nasıl rahatlayıp nefes alıyorsun
(1,699 puan) tarafından
İnşallah canım çok korkuyorum önümde ne var bilmiyorum
(1,699 puan) tarafından
Yani sığınma evinde çalışma imkanım varmı gercekten
(3,230 puan) tarafından
Inşallah olur iş imkanı sağlıyorlar isteyenlere diye biliyorum canım. Allah yardımcın olsun o adamı Hidayet etsin sana oğluna layık eş baba yapsın inşallah ailenle de aran düzelir inşallah. Et tırnaktan ayrılmaz. Hamileyim dualarım kabul olsun inşallah
(1,699 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah razı olsun
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm bu durumda kirarsa bile haksız çıkar sen haklısın her türlü kira sozlesmesi onun üzerine ise bile fark etmiyor ki sen korkma bence önce uzaklaştırma al kades uygulamasında indir dursun telefonunda en azından arayıp ugrasmazsin polise adres filan 
(1,699 puan) tarafından
Öylemi ya çok sevindim
(982 puan) tarafından
Tabiki sözleşmeyi kim yapar ise yapsın fark etmiyor rslerde cnm bizimde evimiz var babamın kirada o fark etmez kades yükle cnm sen orada adresini filan gir dursun nolur nolmaz senin adına çok sevindim madde kullanıyormuş uzak durman sana iyi gelicek
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Uzaklaştırma alirsan asla yaklaşamaz ki böyle adamla niye evli kaliyisun boşa gitsin nerde içerse içsin
(1,699 puan) tarafından
Yaklaşır daha önce yaptı kapım tahtaydi kırdı girdi dövdü beni
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Bence kadesi hemen indir geldiği gibi baş polisler kapıya gelir cnm 
(1,699 puan) tarafından
Uzaklaştırma almadan bişey yapamazlar ki ama
0 oy
(90 puan) tarafından
İnşallah çocuğun yoktur böyle bir adamdan. Beklemen hata bu zamana kadar uzaklaştırma al boyle adamdan herşey beklenir 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Eve alamam değil canım can güvenliğini sağlama alman lazım söylediğin tarzda ki bir insan her şeyi yapabilecek kafada

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 710 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,831 göst.
0 oy
12 cevap 450 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 516 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu