0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (636 puan) tarafından
Sabahtan beri öksürüğü var fark ediyorum gecede hiç yatmadı ateş falan yok hemen doktora götüreyim mi evde neler yapabilirim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saglık ocagına gotur canım mutlaka 
(636 puan) tarafından
Aşırı bir öksürük değil ama arada öksürüyor fark ettim
tarafından
Yanı ben ilimden once bilim dıyorum hep, doktor gorsun, belkı hava verır cok agırlasmadan bıgazı gecer, suan salgın var cunku cocuklar bır anda ateslenıyor
(636 puan) tarafından
Evet atlattık biz onu covid oldu üzerine bronşit olmuş ciğerleri balgam dolmuş geçti bin şükür Rabbime
-Reklam-
0 oy
(5,008 puan) tarafından
Bizimkide ayni ates yok sadece oksuruk var. Gece çok zorlandi. Ihlamur ver pekmez atıp içine. 
(636 puan) tarafından
Verebilir miyim ıhlamur
(5,008 puan) tarafından
Evet bu ayda veriliyor içine pekmez at canim sifa olur.
Benim oglum 22 aylik ben bal atiyorum ama sen atma 1 yasina kadar yasak bal
(636 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun sağol
(5,008 puan) tarafından
Amin canim cumlemizden
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Benim kızda aynı iki gecedir hiç uyumuyor. Yarın randevusu var bakalım ne dicek doktor. 2 hafta önce antibiyotik vermişti doktor fayda etmedi pek. Ben ıhlamur, dut suyu, tereyağı pekmez verdim bu ara bosladim yine tekrar etti
(636 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım ya ateş yok maşallah hareketli de neden öksürüyor anlamadım çok değil az az ama
0 oy
tarafından
Balgam var demekki rahatsız ediyor kusturmaya çalışın kusarsa rahatlar.ben emzirirdim sonra gazını çıkarır gibi midesine az baskı yapardım kusardi balgamı atar rahatlardi 
(636 puan) tarafından
Öyle mi bilmiyordim peki denicem teşekkür ederim sağolun
tarafından
Rica ederim şifa bulur inşallah
(636 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Pekmez ve zeytin yağı kaynat biraz ılısın yedir cnm hemen keser 
(636 puan) tarafından
Ne kadar vermeliyim peki
0 oy
(2,289 puan) tarafından
Benim kızımda iki gündür öyle genelde doktorlar 2 yaş öncesi öksürük şurubu vermiyorlar diye biliyorum ben tereyagi  pekmez ilitip  veriyorum Bi iki tatlı kaşığı ama pekmez sert ise su  ile biraz acmalisin
(636 puan) tarafından
Geçen ay covid oldu o zaman vermişti bitkisel prospan miydi neydi adida ondan mı versem acaba
(2,289 puan) tarafından
Sağlık ocağının numarasi varsa canım hemşireye konus
(636 puan) tarafından
İlgi sıfır sağlık ocağınin nefret ediyorum oraya aşı harici gitmiyorum
0 oy
(4,270 puan) tarafından
Canim emziriyosan eger, 2 dis sarimsak 1 tatli kasigi bal ve bi kac damla limonu karistir ye. Gecene kadat hergun yap gecincede haftanin bi kac gunu
(636 puan) tarafından
Ahh nerdeee 4 aylıkken bıraktı emmeyi
0 oy
(11,407 puan) tarafından
Ihlamur ver canım yogurduna sarımsak koy doğal antibiyotik hem alışkanlık kazanır burnunu da temizle tıkalı kalmasın 
(636 puan) tarafından
İlikli kemik koydum sarımsaklı çorba yapicam akşam burnunu temizlerim iyice inşallah hasta olmaz ya
(11,407 puan) tarafından
İnşallah canım ama çiğ tuketsin arada
(636 puan) tarafından
Çiğ verdim alerji yaptı ağız çevresi kabardi
(11,407 puan) tarafından
Anladım canjm
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Benim oğlumun da aynen öyle canım 8 aylık ben udi hindiyle çörekotu yağı veriyorum.

Udi Hindiyi içiriyorum çörekotunu burnuna damlatıyorum
(636 puan) tarafından
Aaha ilk defa duydum
(5,108 puan) tarafından
Araştır mutlaka al evinde bulunsun canım bu udi hindi yağı çok yararlı sünette de geçiyor bize baya iyi geldi elhamdülillah
(636 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun arastirim
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Nebul cihazı al canım benim oğlum da oyle sürekli krup oluyor doktor bana al dedi her evde bulunması gereken birsey serum fizyolojik bilr koysan içine burnu açılır doktoruna sorabilirsin sana önerirse al derim 
(1,386 puan) tarafından
Bence evde buhar ver canım iyi gelir ay oyle birsey ki hastaneler kaynıyor salgın var insan cesaret de edemiuor. İnstagram da hasta olmayan çocuk sayfasını takip et orda sarımsak kampı falan var
(636 puan) tarafından
Instagramim yok maalesef eşim izin vermiyor peki ventolun mi cortain mi yoksa serum fizyolojik mi kullanayim
(1,386 puan) tarafından
Canım ventolini veriyorum ben 2.5 mg yazıyor doktor sana hangisini nasıl vermeni syledi. Çünkü cortain bronşit için diye biliyorum ben
(1,386 puan) tarafından
Veriyorum derken cihaza boşaltıyorum yani buhar olsun diye
(636 puan) tarafından
Biliyorum canım tamam vereyim bende o zaman teşekkür ederim sağolun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
23 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 68 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,180 cevap

34,973 kullanıcı

...