0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından

Vallahi sorulan sorulardan gına geldi diğer platformda kadın adetime 15 gün var akıntım var hamilemiyim diyo çok belim ağrıyor hamilemiyim yoksa bilmem ne o kadar cahil insan vardı ki okuyunca bile daral geliyor bana tamam bilincsiz olabilirsin ama ilk baş bi araştır bi oku bi bilgilen demi artık:ermm:

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben diyince linç yiyorum.

Yine de destek veriyorum, çok haklısın +1
(58 puan) tarafından
Ben sana bir soru sorayim bu ay ovulosyon testi yaptım adetime 9 gün var hamilemiyim hahahahaha :D:D
tarafından
Geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz hamile kalma riskin var mı? Hoba açıldım baya
(58 puan) tarafından
Geri çekildi ama damladı hamilemiyim acaba hocam :D
tarafından
Şaka bir yana, yorucu,üzülüyorum. Genç beyinler yetiştirecekler. Gerçekten üzücü.
(58 puan) tarafından
Malesef öyle canım
-Reklam-
+1 oy
(3,883 puan) tarafından
Bekledigim post ve yorum cokk haklısın gerçekten
(58 puan) tarafından
Vallahi bak Allah kalbimi biliyorya sık sık girip bildiğim sorulara cvp vereyim insanlara yardımcı olayım diyorum ama bazen öyle şeyler soruyorlarki kendi mantığı gerçekten alıyor mi böyle bir soruyu merak ediyorum
0 oy
(2,676 puan) tarafından

Yuhhh nasil heycanlanmişsa artik :getlost:

0 oy
tarafından
Ben katlanamıyorum ya saflık mi nee  
(58 puan) tarafından
Sanki bilerek yapıyorlar gibi geliyor bazen akıl almaz sorular sorunca :)
0 oy
tarafından
Çok haklısın cnm bide hamile değilsin bence diyince ters cvp veriyorlar  
(58 puan) tarafından
Bende diyorum hamile değilsin diye ama o kadar ısrar etmeye çalıştı ki beni hamile olduğuna sırf beli ağrıyor diye suphelenmis normalde agrimazsin bende tebrik ederim hamilesin dedim sinirden
tarafından
Bazıları öyle cnm adetine daha 15 gün varmış test yapmış negatif çıkmış test bozukmu diye atmış daha erken adet tarihinden sonra yap dedim sonra tartisik sonra postu silmiş insalari anlamak çok zor ya:DD
(58 puan) tarafından
Allah günah yazmasın da öyle olanlara hamilesin Allah analı babalı büyütsün demek geliyor içimden :D
tarafından
Aynen kuzum:DD
0 oy
(268 puan) tarafından
Cevap bile vermiyom  :) o postlara canım çok haklısın 
(58 puan) tarafından
Benim vaktim çok insanlara yardımcı olayım diyorum ama şu 3 günden beri sıkıldım artık
(268 puan) tarafından
Al bendende okadar canım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 390 göst.
0 oy
41 cevap 918 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 420 göst.
28 Ağustos 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (563 puan) tarafından soruldu
0 oy