0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
İlk gebeligim canımmlar 35 haftaligim az kaldı artık. Bebeğimi çok ama çok merak ediyorum kime benziyor bana mı babasına mi . Kucağıma alınca ne hissedeceğim duygularınızı birebir yaşayamam ama siz ne hissettiniz o an ne yaptınız nasıldı bebeğiniz . İnşallah sağ salim doğar bende tadarim bu duyguyu hayırlısıyla:)❤❤

6 Cevaplar

0 oy
(1,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
9 ay önce doğum yaptım normal doğum oldu 39 haftada doğdu kızım. Hamilelikte o kadar busey hissettmedm ama doktor doğar doğmaz göğsüme yatırınca anladm. Sonra da hep onun güzelliğine baktm. Şimdi de o kadar tatlı bi bebek ki her sevişmde şükür ediyorm . Olmayan lara ikiz ikiz versn Rabbim. 
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
36 haftalik dogum yaptim kurtajdan sonra mucize gibi geldi bana kızım öl dese ölürüm evlat bambaska birsey dogurunca anlarsin ❤️
(54 puan) tarafından
Maşallah ayy darısı başıma olsun :D
(1,918 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(6,717 puan) tarafından

o an ki duygu bambaşka<3:) yanıma geldi sıcacıktı bir yandan ağlayıp bir yandan gülüyordum. Duyguların karmakarışık oluyor. 

(54 puan) tarafından
Rabbım size bağışlasın, bana da nasip etsin inşallah
(6,717 puan) tarafından
Amin canım Alllahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. :)
0 oy
(3,721 puan) tarafından
İnan hamileyken hiç bişey hissetmedim herkes güldü dalga geçti işte hamileyken başlar annelik falan dediler ama benim hiç öyle olmadı zaten çok duygusal bi insan değilim. Doğum yaptım genel anesteziyle uyandım bebeğim nerde dedim yada dedim sandım kafamı çevirdim baktım yanımda bi bebek beşikte bu benim bebeğim mi dedim sonra ağladı ağlayınca sanki içim yandı ondan sonra anne oldum ben Rabbim bu güzel duyguyu herkese tattırsın inşallah 
(54 puan) tarafından
Amin inşallah hamileyken insan anlamıyor sanki .
(3,721 puan) tarafından
Evet valla ne yalan söyleyim ben hiç anlamadım hatta çok korkuyodum. Bütün düzenim değişcek özgürlüğüm kısıtlancak nasıl alışcam nasıl başarıcam yetebilcek miyim bakabilcek miyim diye kız inan bebeyle beraber anne oldum gece gündüz tek başıma baktım sanki 10.çocuğum bi gör :D elhamdülillah evime de eşime de kendime de en önemlisi bebeğime de yettim bence herşey doğunca başlıyor
0 oy
(13,824 puan) tarafından
35+5 de yaptım doğum ilk oğluma .o anı hiç unutmuyorum aglamamisti ve benim ağzımdan sürekli tek bir cümle oğlum iyi mi böyle ağlamıştım sonra onu içeri aldılar hemen hızlı nefes alıp veriyormuş neyse ben kalkınca yanına gittim odaya hemşire de yanımda kalakaldım görünce annesi elini versene dedi parmağını avcuna koymuştum çok başka ya eşim yanıma gelince ağlamıştı çok tarifi var mı bilmiyorum Sağlıcakla kavusun 
0 oy
tarafından
5 yıl sonunda kavustugum meleğim o benim o an ne hissettim kelimeler yetmez ama şunu söyleyebilirim top patlasa uyanmayan ben kızım uykusunda gülerken bile bir şey mi oldu diye uyanan birine dönüştüm ve ben bile kendime şaşırıyorum en ufak sese yataktan zipliyorum acaba kızıma birşey mi oldu diye kokusu bana olan bakışı tarifi yok Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 

Basta kader arkadaşım olmak üzere bu haberi bekleyen herkese Rabbim evlat nasip etsin sağlıkla sihhatle inşallah ❤❤
(54 puan) tarafından
Allah razı olsun canım aminnnn inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 266 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 559 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,126 göst.

378,245 soru