0 oy
560 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gerçekten dürüst olun böyle çok güzel bir bebek mi buldunuz yoksa aaa bu çirkin bir şey acaba nerde hata mı yaptık dediniz ( ironi tabii linçlemeyin anladınız demek istediğimi)

43 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Çok guzellerdi meleklerim ♡
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Ya benim eşim mavi gözlü sarışın bende beyaz tenli saçlarım kumral kızım doğdu kapkara yaa çok tatlıydı ama tabiki dünyanın en güzel bebeğiydi benim için sonra büyüdükçe rengi açıldı yine çok tatlı  :D

(1,936 puan) tarafından
Yaa benimde annem renkli gözlü sarışın. Öyle bi çocuk hayal etmiş. Ben doğmuşum kapkara  :D
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Degisik soru.. saglikli olduğuna şükür ettim guzel cirkin bakmadim 
tarafından
(alkış emoji)
0 oy
(296 puan) tarafından
dünyanın en güzel şeyiydi canım hatta şuan 5 aylık ben ara ara ilk doğduğu zamanlardaki fotolarına bakarım. yeni doğan bebek gibisi var mı? mis kokulu minicik tatlı mı tatlı özellikle doğum psikolojisiyle mükemmel birşeydi bence yine olsa yine o günü bebeğimle ilk karşılaştığımız günü yaşamak isterim
0 oy
(785 puan) tarafından

Kargaya yavrusu Kartal gözükürmuş tabiki Cook güzel göründü bebişlerim gözüme:D

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Çok güzeldi bakmaya kiyamazdim.herkes de öyle derdi 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Cok guzeldıler yaa. Bembeyaz kırmızı dudaklı. 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı babamdı valla kopyasını mı doğurdum dedim kilolu sayıldığı için doğarken çabuk toparladı kara kuru doymadı yani 
0 oy
(890 puan) tarafından

Valla benm kucağıma verdiler zayıfcik saçsız biseydi.ben saçlı azcik da toplu.bekliyordim dedim ayy oğlum ne kadar cirkinmis aynı babası :Dyanimdaki kadın yok ya babası da güzel bu da güzel dedi ama ne kadar kendi evladım da olsa öyle dedim Allah affetsin tabi zamanla daha da ballasti guzellestu

0 oy
(603 puan) tarafından
Hayalimdekinden bile güzeldi. Hatta gamzeleri vardı. Hiç aklıma gelmezdi gamze. Gelir gelmez soyup parmaklarını felan saymıştım. 3 gün onu izlemekten uyumadım. Nasılbu kadar güzel şey benim olabilirdi :)
0 oy
tarafından
Vallahi çok çirkindi Allahim yüzü hep kıl direk fotoğrafını çekip eşime gönderdim aşkım dedim bu çirkin kime çekmiş dedi ki sana çekmiş hahahaa çok gülmüştük ama şimdi bal bal kurban olurum ❤
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Çok güzeldi prensesim aynı babasının yüzünü yapistirmislardi sanki 
0 oy
tarafından

Ilk dogduklarin da opmeler doyamiyordum ama şimdi büyümüşler eşime diyorum oğlum acemiligimiz,,kızım çıraklık,,3. De doğunca ustalık eserimiz olacak :D

0 oy
(582 puan) tarafından
Çok çok ama çok güzeldi. O an aklımdan çıkmıyor:)
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Burnu dudakları minicikti kirpikleri upuzundu çok tatlıydı kuzum 
0 oy
(101 puan) tarafından
Henüz gelmedi ama bence utrasonda çok çirkin :) Tabi espri çok şükür sağlıkla gelsin inşallah 
0 oy
(387 puan) tarafından
Cok cirkindi kizim ))) ama sonra ole guzellesti ki buyudukce bu ayni bebek mi acaba dedim ❤️
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ahahhaha anlatıyorum dinleyin benim ilk oğlum kapkara doğdu (şimdi açıldı rengi) :D ikincide sapsarı doğdu (aynı ben aynı anası) bizim bebekten önce bi kara bebek çıkmış dogumhaneden kayinbabam onun peşinden gitmiş buda kara olacak sanmış ahhaha kaynanam demiş gel buraya gel bizimki daha çıkmadı demiş hahahaha :woot:

0 oy
(886 puan) tarafından
Valla evlatlarım diye demiyorum çok güzeldi ikiside
0 oy
(15,970 puan) tarafından

Kızım ilk doğduğunda öyle güzel geliyordu ki gözüme göstermeye korkardim nazar deger diye. Herkes de derdi bu kiz cok canlar yakacak diyem simdi 34 aylik oldu MesaeAllah hala cok güzel ama ilk dogdugu günkü fotolara bakıyorum ay kizim bu kadar cirkin miydi ya diyorum:D

Büyüdükçe güzelleşiyor demek canim kızım 

Oglum da dogdu dogali gozume yakışıklı geliyor ama 5 6 aylik iken ayri bi yakışıklı idi. Oglum da su an 22 aylik

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
0 oy
12 cevap 267 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 720 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 874 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu