0 oy
1,004 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından
Kızlar bı dükkan tutup ekleristana üye olup dükkan açmayı düşünüyoruz dükkanda ekler tatlısının çeşitleri oluyor Trendyol falanda üye olup ürünlerini koyabiliyormuşuz ama tam bı bilgim yok çevresinde veya böyle dükkan açan olduysa bilgi verebilir mi ?

16 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Ekleristan ımmmmmmmmmmm:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eklerini yiyorm da dükkan işini bilmiyom canm postun yukarı çıksn 
(443 puan) tarafından
Tşk ederim cnm
0 oy
(489 puan) tarafından
Dükkan da satış olur güzel bir reklam yapılırsa çok daha iyi kazanırsınız Trendyol da biraz zahmetli muhasebeyle anlaşmanız gerekiyor vergi falan vermeniz gerekiyor belgeler falan imzalayıp kargoyla trendyolun sayfasından yüklüyorsunuz sonra onay geliyor satışa başlıyorsunuz ben özet geçtim muhasebe ile gorusurseniz daha fazla bilgi verir kendisi bile yapabilir sizin yerinize bide nerede açmayı düşünüyorsunuz 
(443 puan) tarafından
Sizde biliyorsunuz galiba bu işi şuanda dükkan tutmadik ama avcılar Marmara caddesi veya Esenyurt meydan gibi yerden tutmayı düşünüyoruz işlek olmasi için
(4,040 puan) tarafından
Marmara caddesinde iyi olur bence. Hic yok. Ama dukkan kiralari cok yuksek.
0 oy
tarafından
Güzelde eklerin kilosu çok pahalandi. Eskiden alırdık almaz olduk. Bilemedim
(443 puan) tarafından
Evet kilosu pahalı ama düşünsene sadece ekler satan dükkan çeşit çeşit canım çekti :))
0 oy
(118,488 puan) tarafından
harika ekleri var yaa uuf olsada yesek
(443 puan) tarafından
Hangi şehirde son canım
belcikadayim ama eskisehirde yedim
(443 puan) tarafından
Anladım canım tşk ederim
(597 puan) tarafından
Belçikaya aileyle gitmek aile vizesi almak konusunda bilgin varmı acaba
var evet bende aile birlesimi vizesiyle geldim tam olarak ne merak ediyosan sor soylerim
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Bilecik Bozüyük te yaşıyorum bizim burada açıldı aşırı lezzetliydi iki üç defa aldık ama bir ay içinde geri kapandı. Biz çok üzülmüştük.
(443 puan) tarafından
Bende İstanbul'da açmayı düşünüyorum neden kapaldi acaba iş mi yapamadi
(6,046 puan) tarafından
Ya bizim burası çok küçük bir yer değil aslında satışta yapardi bence çok uygundu. Tek ekler dükkanı olmuştu. Pastaneler var ama bu kadar çok çeşidi olan bı dükkan yoktu.
(443 puan) tarafından
Ekleristan da sadece bildiğim kadariyla ekler satılıyor içecek vs. Da varmı bilmiyorum
(6,046 puan) tarafından
İstanbul'un neresinde açacaksınız
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Hayırlısi olur inşallah  canim boyle seyler cok satılıyor  sizde basarirsiniz umarim
(443 puan) tarafından
İnşallah canım işlek yer olması çok önemli ama kiralar baya pahalı
(3,561 puan) tarafından
Evet maalesef ki öyle  esimde yeni dükkan  açtı  kenar mahalle olmasina ragmen 2 bin üstelik  daha düzgün  is bile yok Allah herkesin yardımcısı olsun
(443 puan) tarafından
Burada kiralar en kötü 5-6 bin
(3,561 puan) tarafından
Iste semt il ilce farki canim bizimki bildigin mahalle arasi
(443 puan) tarafından
Anladım canım doğru benim düşündüğüm işlek bir yer
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Annemlerin orada var ekleristan güzel işliyor :)

3 4 kez sipariş etmiştik trednyoldan 

(443 puan) tarafından
Hangi şehir ilçe birde Ekleristan da sadece Ekleristan ürünleri mi oluyor diyer tatlılar olmuyor değilmi içecek vs.
(12,504 puan) tarafından
Bursa Yıldırım da
İçecek vardı galiba Biz hep ekler sipariş verdik
0 oy
(437 puan) tarafından
Bizim burda var eklerci batu diye şubeleri var. Her türlü ekler çeşidi yapıyor. Muzlu limonlu karamelli bademli nutellalı Hindistan cevizli vs. Tadı da efsane. Denemek için aldım fiyati pahalıydı mesela güzel olmasaydı bir daha almazdım ama kendini aldırdı.
0 oy
(48,090 puan) tarafından
bizim burda var tatlilari guzel de bilgim yok nasil actilar naptilar
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Esimin arkadasi acti bizim semte ekleri güzel ,sabah erkenden bursadan dağitim oluyormus ve onlarda da anahtar oluyormuş merkez orasi. Ve kalan eklerin ucreti yatiriliyor sanirim arkadas esnafa dagitiyormus kalanlar. Duyduklarim bunlar:)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Franchayas isim ücreti bayağı yüksek oluyo diye biliyorum. Muhtemelen ürünler fabrikasyon geliyordur. Paketleyip veriyosun sadece paran varsa mantılı. Bol bereketli kazançlı olsun şimdiden 
0 oy
(2,437 puan) tarafından

Bi ara almıştık hep. Son aldığımızda tadı hafif ekşimsi geldi dahada tiksindik alasımız gelmedi :ermm:hayırlısı olsun hakkınızda 

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Risk almıs olursunuz canım belkı sadece ekler satmak risk
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Bizim burada da var açmışlar birtane ama varya o kadar güzel yapıyorlar ki. Ve o kadar çok çok çeşit var ki mükemmel hepsi yaaa.
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Ekler keşke olsada yesek ya 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 681 göst.
0 oy
5 cevap 322 göst.
0 oy
33 cevap 697 göst.
25 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,706 soru