0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde tarafından

eski postlarimi okuyan bilir. Eşim çok inatçı sadece kendi dediği isteği olsun diye herseyi yapan benciln teki. 2 yildir evliyiz Tekkk bidefa bile gönlümü almışligi yoktur yemin ederm. Hep o haklı nedense. En son kavgamız 3 gün önceydi. Anlatıyorum 

Geçen sene dedem vefat etti ben hamileydm o zaman(şuan oglum 9 aylik) addımı o koymuştur emeği o kadar vardır ki üstümde ölüm haberini alınca inanın yıkıldım bayılmışım üzüntüden hastaneye yattım o derece çok seviyordum. Cenazeye gidemedim ben İstanbuldaydm cenase Eskişehir de. Annem gitti gelince de onun adına tespih ve bi yasin dağıtmışlar banada getirdi. Herkes bilr onu ne kadar çok sevdiğimi hala ağlıyorum zaten etkisi gitmedi üstümden ölümünü kabullenemdim hiç. Ve Eşim bunu en iyi bilen inanlardan.  O zamanlar da kavga etmiştik büyük hi şekilde ben babamlara gitmiştim geri geldim. Neyse geçen yasin okuyacaktm yasinı aldım tesbihi bulamadım eşime sordum başta bilmiyorhm dedi 3 4 hafta sonra yine sordum üsteledm bisden baska kimse evde yoktu nereye gider dedm sonra dediki ben onu birine verdim. Kaynar sular döküldü üstüme ağladım neden yaptığını sordum o zaman kavgaliydik cekmeceyi açtım aldım gittim dışarıdan birine verdm sana sinirliydm dedi ya bisey mi bulamadin elbiselrimi verseydin makyaj malzemelerini verseydn diye bağırıp ağladım. En hassas noktami biliyordu ordan vurdu beni. İnanın şuan bile ağlıyorum çok zoruma gidiyor. Ondan tiksiniyorum yaptıkları yetmedi ailemden kalan hatıraları da elimden alıyor . Uzun zamandir onu görmeye tahammüllum yokm hersey cok birikti ve daha 2 yildir evliyiz 9 aylık bi oğlum var (lütfen bosanmayi çözüm olarak öne sürmeyin çünkü çok zorlu bi süreç) görmek istemiyorum yatakta bile onu uyurken gormek midemi bulandırıyor. Yemin ederim önümde yürümesi yemek yemesi TV izlemesi yani ijun varlığı o kadar gözüme batıyor ki size anlatamam. Zaten İlgisiz merhametsiz vicdansizin teki 

Napicam ben. Oglum için katlanıyorum babasını gerçekten çok seviyor o da oğlunu. O kadar üzüldüm ağladım kriz geçirdim dönüp bakmadı bile bi özrü çok gördü hatalı olduğu halde.degersiz benim gerisekali benm bos bos konuşan herseyi gereksiz uzatan nedense hep benim yoruldumartıkvasıfsızolmakra . Bi evde iki yabancı gibi de olmak çok ağrıma gidiyor. O bi adım atmiyor aslaaa eskiden olsa.hep ben giderdim haklı haksız ama şimdi bende gitmek istemiyorhm ne olucak bu halim off yazsam bitmez derdm:'((

4 Cevaplar

+1 oy
(120,779 puan) tarafından
bosanmak zorlu bi surecken migdeni bulandiran adama katlanmak dahada zorlu bisi ve omur boyu cekicekmisin tiksindigin erkegi...

haa bide dedenin kabri asridemi eskisehirde asrideyse kacinci parselde soylede gidince ugrarim
ooooo hadi ins kep toreni yaparik sana yaaa kutlariz
(692 puan) tarafından
Insallah askom inşallah sjsj sonra da nasipse üni sınavı beni bekler sjsj
ooooo hedef uni vaay bee bi ben uni okumadim sulalenin yuz karasi olarak ahtim var şimoşa 3 uni bitirtmeden evlendirmiycem
(692 puan) tarafından
Ulan okumaya çok hevesliydim sınavlar vs de iyiydi ama eşimi görünce hepsi uçtu gitti kafamdan simdi tekrar başlama zamani sjjs

Açığa yazılırken babama dedim belgemi okuldan alıp bana kargolar misin diye bana diyor ki okuyacaktin madem niye evlendin sjsjjs
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Ilk giriş cümlelerini okudum. Eşin kuvvetle ihtimal narsist
tarafından
O kesin zaten. Ve nasılsın başa çıkacağımi bilmiyorhm
0 oy
tarafından
Cnm öncelikle yaptığı kabul edilemez Bi davranış sende onun değer veridigi Bi eşyasını başkasına ver hiç söyleme ona arasın dursun kisassa kisas yapacaksin 2.olarqk ne demek gerizekali falan hayırdır kim oluyor o sana hakaret etme hakkını kendinde buluyor eğer ayrılırsınız ki bu tamamen senin kararindir oğlun babasız buyumeyecek o yine babası sen yine annesi olacaksin sadece karı koca göreviniz bitecek anne babalık göreviniz devam edecek ayrıca çocuğun böyle Bi ortamda büyümesi ne kadar sağlıklı sürekli annesine hakaret eden aşağılayan Bi ortamda buyuyecek ve ilerde aynısını oda yapacak mutlu ailede büyümesi gerekiyor cocuklarin annesine değer vermeyen Bi babayla ne derece buyuyebilir ki
tarafından
Bosanmayi çok düşündüm ama doğuluym az çok bilrsn . Ailen sonuna kadar arkamda ma amcalarim dayilar çevre ne der diye kara kara düşünüyorum.  Bizde bosanma yoktur çabuk çabuk biraz o çekinmem var
0 oy
tarafından
Sana kızgınlıgından dolayı çok değer verdiğin maneviyat yüklediğin bi eşyayı almıs yani biraz kıskanç herhalde ilgi hep onda olsun istiyo gibi geldi bana. Ayrıca hormonlar tavan daha demek ki bende yaklasık 5 ay önce doğjm yaptım en ufak tartışmada eşimi göresim gelmiyo sinir oluyorum. Sende ben gibi duygusal birisin demek ki duyguları hep en uç noktalarda yasıyosun
tarafından
Eclvet cok duygusaljm hassasım ama o bunu gördüğü bildiği halde bilmemezlikten gormemezlikten geliyor feci halde zoruma gidiyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 986 göst.
24 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 86 göst.
+1 oy
29 cevap 1,473 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
26 cevap 927 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu