0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (115 puan) tarafından
Emin olmamakla birlikte intten arasitrdigima göre bana bire bir uyan bir uyku hastalığı berbat bsy bi süre daha devam ederse bir doktora elbette gideceğim bunun bir kronik bir de kısa süreli geçici strese veya ona benzer şeylere dayanan türü varmış ama galiba benim ki araştırdigima göre kroniklesti uyuyamıyorum arkadaşlar kafam hiç susmuyor sürekli düşünüyorum uyuduğum sırada bile sanki tam anlamıyla uyumuyorum beynimin bir kısmı açık hep düşünüyorum ve aniden çok erken saatlerde 4 gibi 5 gibi uyanıp bir daha uyuyamıyorum deli gibi uykum olmasına rağmen uykuya dalamiyorum 12 de yatağa giriyorum uykuya dalmak 2 yi buluyor oda asla rahat derin bir uyku değil sık sık uyanıyorum sürekli dönüp duruyorum ertesi gün gözlerim acıyor artik gündüz uyucak fırsat bulduğumda yine dalamiyorum çok kötüyüm artik pskolejim bozuldu sinirli gergin yorgun hep uykuluyum ama uyuyamıyorum var mı bilen böyle olan çok kötüyüm gerçekten 

3 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından
Bende reflu var cnm buda uyku düzenimi bozdu ben bir ara sabaha kadar uyumadigim  zamanlar oldu şimdi biraz iyi ama bazen bende geç dalıyorum  ve kaç kez uykuda kalkıyorum  gün içinde asla  yatamam   ama bazen biraz yatarım oda 1 saati bulmaz
-Reklam-
0 oy
(3,423 puan) tarafından
Kaygi bozuklugu da olabilir 
0 oy
(982 puan) tarafından
Ben hamilelikte oldum cnm bogle sadece 2 saat 3 saat uyuya biliyordum bazen 2 gün bile uyumuyorum beynim sürekli çocuğumu dusunuyordu eşimi sürekli kendimde hata arıyordum hata olmamasına rağmen cnm destek al ben ilaç kullanıyoruz uykusuz kalmak lazım doktor dedi atak yaşıyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 717 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,904 cevap