0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (46 puan) tarafından

Arkadaşlar, lütfen ama lütfennnn bu postu görüp geçmeyin. Az çok da demeyin sma lı bebekler için bir yardım eli de siz uzatın ne olur. Minicik bedenler ne kadar büyük yük altındalar. Hep birlikte destek olalım. Bir kahve paramızı da olsa gönderelşm ne olur. Hiç yolda paramız bu bebeklerimizi paylaşalım duyuralım kimin ne yapacağı belli olmaz. Bir canın kurtulmasına vesile olmaktan başka güzel ne var ki. Ne okr hayırlı bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızda onlara yer verelim. Allah hepinizden şimdiden razı olsun 

7 Cevaplar

0 oy
(5,268 puan) tarafından
Allah hepsine şifa versin bu çocuklara bende çok üzülüyorum ya aileler perisan
(46 puan) tarafından
Aile perişan çocuklar perişan.. Nefes alamaz duruma gelmeleri içler acısı
(5,268 puan) tarafından
Gerçekten öyle çocuğuma aşı yaptırırken bile dayanamıyorum ağlamasına içim gidiyor. Bu çocuklar sürekli hastane ortamında vücutları delik deşik ediliyor Allahım şifa versin çok çok acı
(46 puan) tarafından
:( bazen diyorum ki keşke çok ama çok param olsaydı da böyle çocuklara yardım edebilseydim. Ama yok işte yok..
(5,268 puan) tarafından
Tek çare tedavisi gelmesi lazım böyle çok para herkes toplayamıyor maalesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bugün meydanda bir standt gördüm elimden geldiğince yardım ettim çok üzülüyorum o masum yavrucaklara
(46 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Her zaman destekçileriyim çok şükür bi kaç tanesini ilacına kavuşturduk. Kimse görmezden gelmesin lütfen 5 liradan ne olur demeyin  o kadar kıymetli ki onlar için 
(46 puan) tarafından
Ahhh hem de nasıl.. Allah razı olsun
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Keşke hepsine yetisip te yardım edebilrsem goruklerim denk geldiklerime elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum 
(46 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Rabbım hepsine acil şifalar versin inşallah çok üzülüyorum dün haberlerde gördüm bir tanesi vefat etmiş nasıl üzüldüm anlatamam :(

(46 puan) tarafından
Çaresi varken çare olamamak çok kötü
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm bildiğin amalı SMS ile yardımda buluna bilcegim bir bebek varmı SMS ile bu ayki şansıma kim denk gelirse bu ay ona yardım etmek istiyorum denk gelmedi bu ara cnm cunku 
(46 puan) tarafından
PERA yazıp 6327 ye gönderebilirsin
(46 puan) tarafından
Turk Telekom /Vodafone Mehmet Ayaz yazıp 3105 e de gönderebilirsin
(46 puan) tarafından
Allah razı olsun
(982 puan) tarafından
Cnm ikisinede yaptım çok teşekkür ederim bende elimden geldiğince yapiyorum her ay 2 3 smalı bebeğe çünkü benim çocuğum sağlıklı iken onlara çok üzülüyorum
0 oy
(982 puan) tarafından

image

cnm çok teşekkür ederim ikisinede yaptım sayende 2 beye daha yardımcı oldum sayende Allah razı olsun senden ben bulamamıştım bu ay kime yardım edicegimi

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 331 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Handemyy (1,103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 206 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 379 göst.