0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6,171 puan) tarafından
Annem için soruyorum yıllardır çekiyor kadın. İçmediği ilaç, gitmediği doktor kalmadı. Bitkisel birsey var mı bildiğiniz? 

4 Cevaplar

+1 oy
(914 puan) tarafından
Keten tohumu tozu sabah akşam bi yemek kaşığı

Birde zencefilli zerdeçallı bal , bir bardak bala bi yemek kaşı toz zencefil bir yemek kaşığı toz zerdeçal bunu macun haline getirecek be d sabah akşam bi yemek kaşığı icicek sonra asil olmazsa olmaziiii kesinlikle evde kimyasal olmayacak  çamaşır suyu asla olmamali arap sabunu kullanilmali ve yerler beyaz sirke ile silinmeli şifayı veren Allâh gün içinde bi Rahman bir Mumtehine suya okunup içilecek ve astım duâsi var; günde 3-5-7 defa okuyacak;

Leyse lehâ min dünillâhi kâşifeh.Elhamdü lillâhi ve selâmün alâ ıbâdillahillezinastafâ.Selamün kavlen min rabbir rahıym.Vesselâmü aleyye yevme vülidtü ve yevme emûtü ve yevme üb'as.Selâmün aleyküm ketebe rabbüküm alâ nefsihir rahmeh.Selâmün aleyküm bimâ sabertüm.”

Birde sabah akşam kekik çayı iki ay boyunca içsin 
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Halam astım sütün içine hac hurmasi koyup kaynatıp içmiş çok iyi gelmiş bir deneyin isterseniz 
tarafından
Kalbim kırıldı
(2,972 puan) tarafından
Nanaksjueuehsnajs
tarafından
Hiç yazmiyon artk oldumnu kaldinni
(2,972 puan) tarafından
Kuzu çıldırıyorum kızım iyice azitti birde üstüne hamileyim basgelemiuorum hiç birşeye ne eve ne yemege ne çocuğa şuan halen dizimde sallıyorum .. sende durumlar nasıl varmı bir gelişme
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Ben hakiki kestane balı kullandm 1 yıl boyunca çok faydası oluyor. 
0 oy
(68 puan) tarafından
Ya canım benim annemler koyun yünü koyarlar mis sırtına göğsüne hemen geçer mis bir araştır istersen 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 124 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melezprenses (441 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...