0 oy
36 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,777 puan) tarafından
Kızım öksürüyor kizlar ne iyi gelir ozwllikle gece 

5 Cevaplar

0 oy
önce (117 puan) tarafından
Canım Instagram da görmüştüm limonu dörde tam ayırmadan bölüp üstüne şeker bide bal koyuyolardı gece uyurken bulunduğu yere koyuyolardı sen yine tam tarife bir bak internetten onun gibi bir şeydi yorumları da hep olumlu herkes sonuç almış 
önce (1,777 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkur edrim
-Reklam-
0 oy
önce (1,806 puan) tarafından
Direk hava veriyorum benim kıza duruyor 
0 oy
önce (287 puan) tarafından
1 yaşında bebeğim var. 2 3 gündür öksürük burun akıntısı göz akıntısı vardı. Kuzenimin önerisi ile ben 1 küçük soğanı doğrayıp üzerine bal ekleyerek beklettim daha sonra bebeğime suyunu sabah akşam 2 tatlı kaşığı şeklinde içirdim. Birde Ayağının altına limon sürdüm o da iyi geliyormuş ek olarak ilaç tedavisi de uyguladık şuan iyi
0 oy
önce (332 puan) tarafından
Canım ben kendi kızımda ve kendimizde de kullanıyorum keçi boynuzu özü yarım kavanoza 1 yemek kaşığı zerdeçal 1 yemek kaşığı zencefil çay kaşığının ucu ile çok az bir karanfil tozu hepsi toz olacak ve kar
0 oy
önce (332 puan) tarafından
Canım ben kendi kızımda ve kendimizde de kullanıyorum keçi boynuzu özü yarım kavanoza 1 yemek kaşığı zerdeçal 1 yemek kaşığı zencefil çay kaşığının ucu ile çok az bir karanfil tozu hepsi toz olacak ve karanfil önemli çok iyi geliyor balgam söker bağışıklığa da iyi gelir öksürük kesiyor 1-2 günde 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 166 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu

386,139 soru