0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlum aslında çok yaramaz değil ama bazen çok çileden çıkartıyor uyumuyor bazen bazen gogsymu ısırıyor bazen heryerimi ısırıyor kafasını burnuma çarpıyor burnumda estetik o sırada refleks olarak iktiriyorum sert bı sekilde değil ama bazen de kızıyorum sonra pişman oluyorum yani ne yapmam gerek sonra çok üzülüyorum vicdan azabı duyuyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Olurrrr kuzum olur robot degılız, keske kızmasak bagırmasak ama olmuyor işte, sen ıttırmekten zıyade ısırmaması ıcın telkin ver, benım arkadasımın oglu boyle ısırıyordu ama ne bıcım kanatıyordu en son dedım bıdaha benım kızımı ısırırsa yemın olsun bende oglunu ısırıcam nıtekım ısırdı bende cocugun kolunu ısırdım, bıdaha kımseyı ısırmamıs :D yanlıs olabılır ama konusmadan anlamıyorlar bazen

(48,467 puan) tarafından
dişe diş kana kan☺️
(58 puan) tarafından
Çok saolun ua valla içimi rahatlattinuz kendimi kötü anne miyim falan diye içim içimi yiyordu.Haklusinuz aslında her şeyi anlıyorlar ama bazen oyun saniyorlar hahaah onu deneyeyim bari birazcık çok saol canım
tarafından
Eee bak ikbal bıdaha kımseyı ısırmamıs :D annesı hala bana der senden Allah razı olsun:D cocuk kopek gıbıydı bır anda ustune atlayıp ısırıyodu bıde dıyolardı sevdıklerını ısırıyo, sevmesın bızı dedım ya
(48,467 puan) tarafından
☺️ bazen uzmanlari dinlememek lazim bende kiziyorum pisman oluyorum ama napayim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim bebe ısırıyor düz duvara tirmaniyor kendini yerden yere vuruyor yetmiyo benimle kavga ediyor bez tuturmuyo neler neler bu gbi durumlarda salavat getiririm sürekli derin nefes alırım hemen sakinliyorum
(58 puan) tarafından
Bunu da deneyeyim çok saolun Allah hepimize sabır versin gerçekten

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 123 göst.
3 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
0 oy
10 cevap 261 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.

377,919 soru

11,311,359 cevap

34,745 kullanıcı

...