0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Meraba hanimlar basaksehir cam sakura hastanesinde dogum yapan arkadaslar varmi ilgi alaka nasildi odalar kac kisilik ti birde sezeryan dikisi nasildi acaba

6 Cevaplar

0 oy
(176 puan) tarafından
Orda dogum yapmadım ama sancım tutmustu2 sene once orya goturmustu eşim beni gqyet iyiydi iligileri aalakaları
(20 puan) tarafından
Çok tesekkur ederim benimki sezeryan o yuzden korkuyorum biraz
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Ben orda doğum yaptım. Memnun kaldım gayet iyiydi. Sezeryan oldum ve tek kişilik odada kaldım. Odada banyosu da vardı. Personelleri de ilgiliydi. Ama çok disiplinliydi. Yanında sadece bir refekatçı kadın olacak. Eşim sadece 1 kere 15 dk gelebildi yanıma. Pandemiden dolayı öyleydi ama şuan nasıl bilmiuorum. Ben geçen yıl Mart'ta doğum yaptım. Sezeryan dikişimde güzel 
0 oy
(1,047 puan) tarafından
2020 Kasım ayında dogum yaptım

İlgi alaka sıfır 
0 oy
tarafından
İki kişilik odalar da var. Ama ben tek kişilik odada kaldım şansıma. Uzman doktoru hiç görmedim doğumda bile . Hep asistan doktor.  Aycica ben ilk doğum sezaryen diye ikinci de zorunlu sezeryan di.  Gelişim geriliğinden acil sezaryen olucan dediler. Neyse yatış yapıldı. Bana suni sancı vermisler 6 adet . Salaklar. Sancım başladı acilmam oldu suyum geldi akşama kadar beklettiler öyle. Sonra sezeryan a alındım. Benim hiç bı şikayetim yoktu acaba dedim suni sancı mi verdiler. Hemşireyi çağırdık. Biz sana niye suni sancı verelim sen sezaryen olucan delimiyiz dedi. Neyse sonra serumu değiştirdi gitti. Neler cektim. Biride geldi elini soktu alttan acilmam varmı diye. Çok sinirlendik. Ben sezeryan olucam ne oluyor napiyosunuz diye.  Dün e nabizda gördüm meğer bana suni sancı vermisler 6 tane. Sonra ben söyleyin ce başka normal serum takılmış. Ve bunu yanlışlıkla yapmışlar muhtemelen. E nabizda herşey yazıyo. Kullandıkları eldivene kadar. 
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Ben 2021 nisan ayinda yaptim serviste ilgi alaka cok guzel. Sezeryan oldum ama dikisim berbat kasap gibi resmen rezalet
0 oy
(3,807 puan) tarafından
Eltim doğum  yapti gayet iyiymis bence doktorun kisiligine bagli birazda 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 202 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ekici (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 678 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selimin annesi (8,958 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,080 göst.

377,390 soru

11,293,646 cevap

34,711 kullanıcı

...