0 oy
687 göst.
Aile kategorisinde (9,000 puan) tarafından
2. Kez randevu düşürdüm ve gidicem ama Doktorlar farklı aynı doktor a denk gelemicegimi biliyorum tabi. Orda kontrol olup doğum yapan var mı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bugün aldınız dimi bende alabildim ama zaten hep farklı doktora denk düşer hepsi bir anda açılmıyor fark etmez merak etmeyin onlar tüm bilgilerinizi işliyor zaten bilgisayara 
tarafından
Mhrs üzerinden hemen bildirim geliyor onu indirin ve oradan talep açın normalde sms üzeri de geldi ama kalmamıştı baktığımda Allahtan Mhrs yüklüydü
(9,000 puan) tarafından
Gebelere bakan tek doktor vardı ona aldım. Bende MHRS den bildirim kurup öyle alıyorum ama gebe açılmıyordu uzun zamandır. Sen hamile degil misin
tarafından
Yok hamileyim bende ilteriş yamana aldım umarım iyidir önümüze gelene alıyoruz bakalım
(9,000 puan) tarafından
1 tane vardı Mustafa Can Sivas diye ona aldım senin randevun ne zaman saat kaçta belki denk geliriz
tarafından
Aslında ilk ona aldım ama kararsız kaldım açıkcası benim 11.20 ama benim ayın 10 nunda
-Reklam-
0 oy
(667 puan) tarafından
Benim komşum yaptı çook memnun özel hastane gibi aynı odada sancı çekip aynı odada doğum yapmış baya ilgiliydiler dedi 
(9,000 puan) tarafından
Benim de 2 tane arkadaşim orda doğum yaptı normal doğum acilden girdiler ama benimki Sezeryan olacağı için gün alma olayı falan olur acilden giremem heralde o yüzden muayene oraya girmeye çalışıyorum randevu bulmak çok zor
(667 puan) tarafından
Hmmm o konuda bilgim yok sen randevuları sık sık takip et canım
(9,000 puan) tarafından
Bildirim açıyorum çıkar çıkmaz alıyorum
(667 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım sağlıkla alırsın inş bebeğini kucağına:)
(9,000 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ayse0105 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 203 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ekici (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,084 göst.

379,199 soru