0 oy
98 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Almanyada dügünüm oldu  eşim ve ailesi türkiyeden geldi akraba evliligi ve baya uzun sürdü evlenmemiz maddi durumlardan dolayı ....

Ben ve ailem öyle altın para ceyiz hicbirsey istemedik ve babamda dolduruldugu icin karşı çıkdı ve herseyimi elimden geldigince kendim yapdım 

Hatta takı sandıgı cok pahaliydi onu bile kendim yapdım eşimin ailesi hicbirsey yapmadı arayıp sormadı bile nasil yapcaz felan diye 

Şimdi size sorum ben balayi icin arkadasimdan borc almisdim dügünde takilan paraylada ona ödiycekdim daha dogrusu burda dügünde genelde iyi takarlar onunlada dügün parasi ve kalanda evli ciftlerin olur ... 

esimin babasi oturup salonun ortasinda takı sandigini alip paralari orda herkezin icinde saymış ve sonra ne annemgile ne bana sormadan paralari alip gitdiler siz olsaniz ne yapardıniz??????  Bu benim icimden gitmio ???   Ve bu paradan kaynım görümcem bilr almış sanırım fiyatda kamerada hesaplayinca 6 bin euro falan cikiyor 

Insan ne hayallerle evleniyo hersey maddiyat degil ama oda böyle yeni evli ciftlere ilk adım yardim hibi degilmi sizcede ve bu günah degilmi???

2 Cevaplar

0 oy
(663 puan) tarafından
Kocanız yok mu sizin niye ses etmiyor? Yasal olarak takılan takılar sizin.
-Reklam-
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Bizde de benzer durum oldu kimse yardım etmedi etmedikleri yetmiyormuş gibi paraları da almaya çalıştılar ben vermedim, altınları da vermedim. İsteyin bence evlatları değil mi verecekler mecburen. 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 452 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 261 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Karcicegi (969 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 3,085 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 252 göst.