0 oy
122 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar iyi oluyor mu trendyoldan alacağım da özel bölge için biraz pahalı ama memnun kalan çok kişi var deneyeyim dedim zaten lazere gidiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senelerdır kullanıyorum onun tras kopugu de var onunla kullan dustan sonra da bir losyon misss
tarafından
Tamam canım öyle yapayım
(1,200 puan) tarafından
Hangi losyonu kullanıyorsunuz acaba
tarafından
Nivea q10 sıkılastırıcı vucut losyonu kullanıyorum ben
(1,200 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ben kullandım canım evet güzel alıyor ama öyle uzun ömürlü felan değil o parayada degermi bilmiyorum 3 4 kullanımdan sonra jel kısmı bicaklari direk kötüleşti benimkinin zamanında 50 TL'ye almıştım şuan o parayı verip almam ne yalan soyleyim
tarafından
Şimdi belki7daha da kaliteli hale gelmiştir herşey gelişiyor biraz da pahalı
(1,165 puan) tarafından
Çok büyük konfor tras olayı ama uzun ömürlü olmadıkları için fazla maliyetli geliyor bana sinbonun epilatorunu almıştım baktım başa cikamicam hem epilator hemde tras bıçağı görevi görüyor artık yıllardır onu kullanıyorum jilet parasından kurtuldum
tarafından
Bana linkini atar mısın canım onun denemedim. Hiç
(1,165 puan) tarafından
Canım sinbonunki hicbiryerde kalmamış şimdi baktım ama trendyolda farklı markaların var yopigo 4 in 1 epilator diye bak trendyoldan misal marka verdim şimdi sana gorseldeki 3 üncü başlık trasa yariyor
tarafından
Tamam bebeğim
0 oy
tarafından
Çok uzun ömürlü

Yani bir bıçağı bir sene kullanabilirsin
0 oy
tarafından
Gecensene aldigim lazer epilasyon cihazinn icnde vrdi lazer oncesi kullaniyorum aslnda sert degl yumusak olyo hem genis baslkli daha rahat kanama vs.de olmadi bir sene olck hala ayni bi körelme filan bisi olmdi 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 311 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pekiyasimdi (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 223 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 754 göst.