0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (161 puan) tarafından
Ben eve geldim çocuklarla eşimde geldi cumartesi günü geldim daha pazar günü kaynanamlar geldi salı günü yine kayınbabam geldi dünde eşim oraya gitmek istedi bende oturup geleceksen gidelim dedim (çünkü her gittiğimizde orda kalmak istiyor) sinirlendi köpürdü düzgünce anlattım çocuklar var rahat edemiyorum sen ise gideceksin daha 2 aylık bebeğim buraya daha yeni alışıyor düzenini bozmayalım diye ) bana sırf çocuklar için geldiğini daha ağza alınmayacak kırıcı çok laf söyledi için de bir boşluk oluştu ne yapacağımı ne diyeceğimi bilemedim sabır diyorum ama bu lafları duyduktan sonra ne yapacağımı bilemiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(982 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun cnm
(161 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Annenizde kalmak için bu kadar can atacaktınız ne diye evlendiniz ya bu erkekler neden böyle ana kuzusu olur 
(161 puan) tarafından
3 aydır da orda kaliyo halbuki ben annemlerdeyim baktım getirmiyo kendim çıktım geldim
(2,387 puan) tarafından
Madem evlenme ya Allah akıl fikir versin
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Kocan niye evlenmiş ki kalaymis anasının koynunda 
(161 puan) tarafından
Nisanliykrn telefonu bile açmazdi şimdi niye böyle oldu bilmiyorum
(2,324 puan) tarafından
Büyü falan derler ya günahına girmek istemem ama öyle bi şey mi oldu acaba
(161 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım 3 4 gündür çok iyiydi dün yine durduk yere baya agir konustu
0 oy
(13,876 puan) tarafından

Tamam hadi gidilir de neden bu kadar kalmak istiyor ki  kusura bakma ama esin tam bir beyinsiz 

(161 puan) tarafından
Bencede tek kendini düşünüyor
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Peki ailesi nasil canim oturakli insanlar mi misal kaynanan falan dese ki oglum cocuklar kucuk evine alissin kizi zora koşma geliyosan sen gel yokla git falan filan nasihat etse yoksa onlarda hepten beter miiii kocanla konusacak bi buyuk yokmu lafi sozu gececek bi kulagini bukse 
(161 puan) tarafından
Yok kuzum onlar daha beter

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
+2 oy
41 cevap 1,198 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,298 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu