0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
22 ayar isciliksiz bilezik aliyim diyorum daha yeni dogum yaptim herkes gelmedi ama suan 6 yada 7 gramlik aliyim diyorum diger gelenleri de oyle oyle cogaltirim sizce?

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bırıktırdık, altın hesabına yatırdık, 1 ay once ev aldık uzerıne para koyup :D

tarafından
Kuzum kırklarelınde nıspeten daha uygun evler, 650ye esyalı 1+1 ev aldık, ıcınde kıracısı var suan 3bıne
tarafından
1.1 RE iyi kira aliyorsunuz. Fiyatı da iyiymiş.
Bende 2+1 istiyorumda valla çok pahalı . Bekledikçe de daha çok çıkıyor fiyatlar.
tarafından
Canım bızım burda memura bekara esyalı ev yok cunku, evler ya esyalı buyuk, kucuk olanlar da esyasız e bekar memurlar ev bılamıyor
tarafından
Memur olunca farklimi diyorlar ki. Eşimde memur ama biz denk gelmedik oylesine
tarafından
Yok canım bekar memur adam esyalı ev ıstıyor kucuk ev ıstıyor kırası az olsun dıye ama esyalı evler genelde buyık oluyor, 1+1 esyalı kıralık kırklarelı merkezde 5 daıre var bırını bız aldık oyle dusun :D
-Reklam-
0 oy
(119,315 puan) tarafından
hic bisi yapmadik oylece kasaya koydum 
(823 puan) tarafından
Napiyosun kizzz 37.gunden bildiriyorum buralar cok uykusuz ve gazli :D
(119,315 puan) tarafından
puhahahahah olsun o kadar cok bekledin sen i uykusuz kalcan gunleri ahahahha bizde de şimoş fena cikti feci bisi
(823 puan) tarafından
Ay evettt buda oyleee sevda :D kotu huylari halasi hahah
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Ben oğlumu doğurduğum zaman 9 bin küsur para almıştım artı 1 buçuk kadar da hediye geldi 1 bucuga da evdeki yedek kupelerimi bozup üstüne de eşim biraz para koymuştu 21 gramlık adana burmasi almıştık 15 200 e geçen sene Ocak ayında 
(823 puan) tarafından
Calstiginiz icin dogum parasi mi aldiniz bende istirahatin bitmesini bekliyorum para almak icin
(7,731 puan) tarafından
Sayılır
Ben çalışmıyorum aslında eşim sigortami yatırıyor çalışıyor gibi gözüküyorum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Araba  değişirken  üstüne koydukk☺️☺️☺️Eşim der arabanın yarisı Kayra'nin❤️☺️
(823 puan) tarafından
Oh simdiden hazir :D
(15,823 puan) tarafından
Zaten herşey çocuklarımız için canları sağolsun ❤️
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Kuzeni eşimin kuyumcu onun kasasına koyduk eurosu bende duruyor TL de altın yaptık insallah geleceği için harcanır 
(823 puan) tarafından
İnsallah canim bereketini gorun
0 oy
(555 puan) tarafından
Öylece kasaya koyduk canım paraları da altın yaptım onlarida koyduk 
0 oy
tarafından
O  bebeğin riski dokunma öyle kalsın 
(823 puan) tarafından
Harcamak icin degil zaten canim hem amac butunlemek hemde parca parca muhafaza etmektense kolumda dursun dedim
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben doğum yaptığımda 9 buçuk falan almıştım para direk bilezik aldım hediye gelenleri de kullandık ihtiyaç oldu hastane masrafları falan 
0 oy
tarafından
Altını yoktuki
0 oy
(285 puan) tarafından
Kaynanam doğduya gelecek komsular diye diye başımı beynimi yedi.. Gele gele 75lira para geldi onuda sağır sultan bile duydu ben götürmesem gelmezdi dye :)) bir bez bile etmyor 75liraya geçen sene ocak ayında dogum yaptım hani yıllarrrr geçmedi üzerinden :) valla akrabaların taktıklarını direk bozdurduk durumumuz olmadıgı için keşke saklama şansım olsaydı benmde 
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Ben bilezik yaptım 
0 oy
(7,292 puan) tarafından
Altinmi oda nee hiç bişey gelmedi iki cocuktada 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Biz Cumhuriyet altını yapmıştık sonra üzerini tamamladık gremse yaptık çok kar ediyo bilezik yerine bunu yapabilirsin 
0 oy
tarafından
18 tane çeyrek var duruyo canm 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Duruyo bilezikre kayıp oluyor cevırırken

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 397 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
7 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kaavi (2,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melisakay67474 (150 puan) tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...