0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Kızlar biraz garip bir soru oldu ama :) Kiradayız ve yatak odası hariç her yer duvar kağıdı. Ben çok beğendiğim bir raflı çerçeveyi asmak istiyorum ama eşim kirada olduğumuz için istemiyor. Saat gibi küçük çivi değil dübel vidayla asılacak sonrasında kötü bir görüntü olur mu fikri olan yazarsa sevinirim 

image

5 Cevaplar

+1 oy
(2,387 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Cırtlı çift yataklı bantlar var onlardan kullanabilirsin istediğin zaman çıkıyo iz de bırakmıyo ama cırtlı olana bak
(2,387 puan) tarafından
Çift taraflı olacak yataklı olmuş :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ev sahibine söylemeniz gerek
(5,108 puan) tarafından
Kendisi yurt dışında numarası da yok zaten aramız pek iyi degil. Sanırım kolileyip kaldıracağım
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Boya olsa neyse de duvar kağıdının aynısını bulup sonra yapmanız gerekir sanırım canım 
(5,108 puan) tarafından
Her yönden sıkıntılı bir durum sanırım canım dediğin gibi evden çıkarken açıyla falan düzelecek bir şey değil
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Yaparsaniz duvar kagidini evden tasinirken yenidrn duzeldirmeniz  lazim.biz eskiden kirada oturuyorduk ev sahibi duvarda  yirtilma olursa cikarken yaptirip cikacaksiniz demisti bize.
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Çift taraflı bant kullan. 

Ama sökerken dikkatli olun oda çok güçlü duvarın boyasını kaldırıyor. Ben saat haric diğerlerini bantla yaptım. Ama bazı yerlerde önceden kalma çivi bar neyse ki.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 426 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Prens annesi3 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 823 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 276 göst.