0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Saçma sapan bir rüya karlı yükseklerde kimsenin olmadığı bir ev vardı biri beni baltayla kovalıyordu bu ne şimdi ushfdj

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
O saatte uyumak iyi degil hafiste dahi geçiyor ben bur kac defa elimde olmadan uyumustum az kalsin olecektim karabasanlar basti nefesim kesilecekti o günlerden sonra ikindiden sonra yatmaya korkar oldum
(331 puan) tarafından
Biliyorum bilmez miyim ama başka çarem yok hiç uyumayan  bir bebeğim var akşam birkaç saat dinleniyorum bende tırlatıcam az kaldı
tarafından
Allah yardimcin olsun ya uykusuzluk cok kotu benimde özellikle o saatlerde baya bastırıyor cocuk yatmadigi icin yatamiyorum ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah hayırlara çıkarsın ınşallah herşeyde vardır bir Hikmet 
0 oy
tarafından
O saatlerde yatmak iyi değil cunku
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Keraat vaktiyse olur öyle. O saatte uyuduğum zaman kötü oluyorum
(331 puan) tarafından
Mecbur yatıyorum bayılıp kalıyorum yorgunluktan
0 oy
(163 puan) tarafından
Saat yanlış zaman canım yanlis bilmiyorsam.Peygamber Efendimizin  bir sözü var ikindi vakti uyuyup ölmeyene şaşarım diye aman elinizden geldiğince uyumayın bazen bende dayanamıyorum ama uyanınca bı baş ağrısı tutuyo 
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım o saatlerde uyuyup aklı yerinde uyanan kimsenin sadaka vermesi gerekir bilgin olsun çok dikkat edilmesi gereken bı durum benimde bebek durmadigi zamanlarda uyurdim kötü oldum sonra bebek durmasada uyumicam dedim kendimi kaybediyordim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O saate uyuyup aklini yitirmeden uyandigin için sukret demiş peygamber efendimiz ikindi ile akşam arası kerahat vakti yani 
0 oy
(401 puan) tarafından
Kerahat vakti miydi uyuduğun zaman bebeğim küçükken bende bi kere o vakitte uyumuşdum evin içinde siyah hızlı yürüyen birini görmüştüm cok gerçekciydi o vakitte uyumak iyi değil
(331 puan) tarafından
Gece gece niye bunu söyledin ki çok korkarım ben ya
(401 puan) tarafından
Gördüğüm rüyayı anlattım hakkını helal et canım korkutmak değildi amacım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 131 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy