0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (1,501 puan) tarafından

Kızlar rüyamda bembeyaz mavi gözlü bir kedi üstüme atılıyordu saldırıyordu o kadar etkilenmişim ki çığlık atarak uyanmisim sizce ne anlama geliyor anlayan var mı ?

Ameliyat oldum 10 gün önce açık miyom ameliyatı dikişler tam olarak iyi olmadı sakınıyorum kediden acaba ondan mı gördüm böyle bı şey  

İnternetten baktım stres kendini koruma ihtiyacı tehdit edici durumlar anlamına gelir diyor sabahtan beri etkisindeyim evde de o gördüğüm kedinin aynısından bakıyoruz yavru daha inan olsun kediye yaklaşıyorum :(

Gelen giden tüyden hasta olmaktan bahsediyor acaba ondan mı etkilendim ama sabah beri çok kötüyüm :( aglayasim geliyor oysaki kedimi çok severim 

3 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

Miniğim daha yavru benim rüyamda gördüğüm kocaman kediydi :( gözleri enfeksiyon yapmış ona mi üzüldüm bilmem:(

-Reklam-
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bilinçaltına yerleşmiş canım, demişsin zaten kendimi sakınıyorum diye o yüzden bence 
(1,501 puan) tarafından
Ama çok korktum inanılmaz etkilenmisim çığlık attım annem gelmiş sesime
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Bilincalti yüksek ihtimalle.  Kedin olmasaydi kedi köpek nefis derler nefsin seni zorluuor derdim ama kedin varmis bilinçaltı bu
(1,501 puan) tarafından
Var canım çok severim ama yavru daha oynamak istiyor korktuğum dan kucağıma alamıyorum hala agrjm var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 155 göst.
0 oy
8 cevap 152 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu