0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ayet dua okudum yine de korkuyorum korkudan uykum kaçtı resmen

11 Cevaplar

0 oy
(6,125 puan) tarafından
Kendini korkutma canım bende 1 haftadır tekim sürekli de tek kalırım 

Eşim gider şehir dışına çalışmaya 

İçinden at o korkuyu
tarafından
Gözümü kapattığım gibi korku basıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sus kizz korkutma beni :D ne korkusu aaaa 
tarafından
en son gozumu kapatıp uyumuşum ama gozum surekli kapidaydi
0 oy
(5,164 puan) tarafından
Bende yalnızım çocuğum odasında uyuyo . Bende film izliycem eşim vardiyalı çalışıyo 5 yildir böyleyiz bazı geceler böyle yalnızım ama seviyorum böyle 
tarafından
Alışınca güzelleşiyor bence bende aksam seviyorum da yataga girince korku basıyor
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende tekim canım bebegim 4 aylık korkma Allah'a emanetiz içini ferah tut birşey olmaz inşallah 
tarafından
Amin aynen yatağa girene kadar hic bur sey yok yataga girince korku başladı
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Film izle canım 
tarafından
Canim cocuk malum erken uyandigi icin gec yatamiyorum erken uyaninca da ister istemez uykum geliyor
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kendini korkuyorsun canım telefondan birşeyler aç izlerken uyursun kafanı dağıt 
tarafından
İzledim canim ama uyku en son galebe geldi
0 oy
(26 puan) tarafından
Yatagina girdigin vakit surekli salavat cek emin ol hemen uyursun ve aklina birseyde gelmez esimin isinden dolayi cogu kez bende oglumla yanliz kaliyoruz rabbimm herkesin yaninda olsun inslahhh 
tarafından
Amin denicem bir daha canim Allah razı olsun
0 oy
(172 puan) tarafından
Vesvese oluyor demi onun için salavat getir ve allahım şeytanın vesveselerinden sana sığınırım sen içimi ferah tut diye dua et aklını başka bir şeyle meşgul et bana banyo yaparken oluyor dediğin tam su dökücem başıma gözlerimi kapattığımda sanki arkadan biri sarılacak gibi o yüzden banyodan çıkana kadar dua ediyorum inşallah bişeycik olmaz canım sarıl bebişine uyu ☺️❤️
tarafından
Aynen canim bu hususta biraz vesvese oluyor bir olursa salavat çekeceğim insaAllahcc
0 oy
(6,308 puan) tarafından
Benim eşim 4 günde bi gece calisiyo çocuktan önce tek kaldım şimdi oğlanla birlikteyim düşünsem korkacak çok şey var yan taraftakilerin kahkahaları bagirisimalari ustkattakilerin ayak sesine kadar duyuyorum yalinz olduğum için genelde iş yapıyorum ses olmuyo daha çok herşeyi duyuyorum bende çocuk uysniksa ona odaklaniyorum uyuyosa işime odaklaniyorum isim biter bitmez da vurup kafayı yatıyorum soye düşünsem gecenin 3unde 4unde sandalye çekme sesleri ayak sesleri oluyo düşün ve sanki benim evde pluyomus gibi geliyo sesler düşünsem korkarım hiç aklıma korkacak bişey getirmiyorum baktım hafif bi korku sariyo mu içimi besmele çekip yatıyorum aklımdan atıyorum o düşünceyi uyuyorum 
tarafından
Sağol canım bende dikkate alacağım insaAllahcc soylediklerinizi
0 oy
(7,744 puan) tarafından
 Benim eşimde vardiyalı çalışıyor ilk başlarda korkuyordum ama artık korkmuyorum birde evim aşırı büyük 5+1 dedim korksam nereye kdr Ayetel Kürsi mi okuyorum tlfunumu alıp takılıyorum çocuklar uyuyunca o kdr güzel ki
tarafından
Bende ilk defa yanliz kalıyorum ya ondan dir alışınca gecer inşaAllah
0 oy
(81 puan) tarafından
Korkma canım Rabbim bizimle.. Abdest al önce kesinlikle sonra dua et.. Deki:

Yunus peygamber hangi isminle sana seslendi de sende onu balığın karnından çıkardıysan işte o  ismin hürmetine

İbrahim peygamber sana hangi isminle seslendi de sende onu ateşe atılmaktan kurtardıysan işte o ismin hürmetine bende senden istiyorum Yarabbim korkularımı al kalbime huzur doldur hayırla uyuyup hayırla uyanmayı nasip eyle.. Diye dua et canım.. Ben başka şeyde faydasını gördüm sende görürsün biiznillah... 
tarafından
Tamam canim ederim insaAllahcc bu duayı teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 241 göst.
0 oy
14 cevap 395 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu

374,720 soru

11,208,683 cevap

34,515 kullanıcı

...