0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
2 yansidaki yavruma bakın lütfen 2 yaş. Sana karı getirelim mı evlendirelim mı diye soruyor. O yavrum da her şeye evet diyor ya evet demiş. Gelmiş bana bir akrabanın kızını gösteriyor bebe 18 aylık bunla beşik kertmesi yapalım mi 15 yaşına basınca da düğün yaparız ölmeden bizde görürüz takisini duruşunu takarız diyor ama çok ciddi gelmiş hevesli hevesli anlatıyor. Ne diyon anne dedim ne saçmalıyon ona sordum he dedi diyor. Yav de get dedim benim asabimi bozma dedim. Maden 15 yaşında evleniliyirdu neden oğlunu 25 yaşına kadar beklettin kızın 30 yaşında niye hala bekar dedim . Sen ne yapacak onları diyor. Ne var takisini duruşunu verirdik size düğün masrafı çıkartmam ne gerekiyorsa ben yaparım dedi. Sen dedjm ölmeden hazırla banaver ben evleneceği zaman senin yerine takarım . Ölürsem Allah rahmet eylesin derim dedim. Deli mi ne. Aklı anca cinselliğe çalışır edepsiz oğluma çizgili pijama aldım karının koynundan çıkan herifler gibi olmuşsun diyor oyuncak peluş bir ayı var. Bacakları otursun diye açık dikilmiş o ne öyle doğum masasına yatmış gibi sürekli bel altına çalışır aklı tiksiniyorum ya 

26 Cevaplar

+1 oy
(673 puan) tarafından
Kız ne komik kaynanan var ya şimdiden çocuğun düğününü mu hayal etmiş tek torun galiba heves etmiş ..evlendirecek değil ya sen de takım kaynananla he anne karşılıklı göbek atarız falan de daha 13 sene var nasılsa :))) didişmeyle geçmez...ama o cinsellik sakalarina bende gelemezdim orda haklisin
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kız aman takma.Allah aşkına  boş konuşmuş ne gereksiz ne değişik  insanlar var ya 
(1,088 puan) tarafından
Kız sinir oldum nasıl he he deyim gereksiz gereksiz konuşuyor birde
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Değişik biri oğlunu onunla çok fazla yanlız bırakma bence.

Eşine söyle sustursun yoksa çekeceğin var senin 
(1,088 puan) tarafından
Yok canım şehir dışında zaten onlar gelince dışarda isim varsa anca yarim saat 1 saat yalnız kalırlar o zaman da uyuturum zaten
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Agİ bozuk aklı bir yerinde olan insanlardan nefret ediyorum hele ki bu bir kadinsa igrenmem iki katına çıkıyor.bir kadının ağzının edebi olmalı.sen ne yaparsan yap beyni orada olduğu için hiç birşeyi değiştiremezsin.
(1,088 puan) tarafından
Demi  edep edep edep ama yok işte aklı sadece bek altında
(10,957 puan) tarafından
Şimdiki yaşlıları gördükçe eski yaşlıları ananelerimizi dedelerimizi özlüyorum ya.
0 oy
(679 puan) tarafından
Hahaaaas kizzzz he heeee de geç bacim
(1,088 puan) tarafından
Sen hir ben yaparım diyor ya
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yarına çıkmaya garantisi varmiki 13 yıl sonrayı planlıyor 
(1,088 puan) tarafından
İşte mantık sıfır konuşmak için konuşuyor bana bir zararı yok olsa bile lafımı esirgemem Allah var evimin eksiğini gedihini elinden geldiği kadar yapar ama pek cıvık o lafları tavırları tiksindiriyor
(679 puan) tarafından
Ay çok güzel bir yorum ++++
0 oy
tarafından
15 geç olur bence 10 yaşına bastimi yapin düğünü 
(1,088 puan) tarafından
Yok bacım 5 iyi cisten de kesilirler ne güzel jdjdjdj
0 oy
(48,690 puan) tarafından
dicek bisey bulamadım zihniyetine yazik 
(1,088 puan) tarafından
Yazık ki ne yazık bunların arasında edepli hayali evlat yetiştirmeye çalışıyorum iste
(48,690 puan) tarafından
bir mi oturuyosun
(1,088 puan) tarafından
Yok canım farklı sehirlerdeyiz ama sirkeli ararlar günde 5 defa araadigi bile olur sık sık gelirler. Acmazsam teki eşime şikayet eder aradım açmadı diye sanki ona söyleyince açıyorum inadına acmiyorum
0 oy
(264 puan) tarafından
Pedofili misin de
(1,088 puan) tarafından
Evet nisanliyken bile teklif ederdi
(264 puan) tarafından
Ahahshha valla lezbiyen olabilir dikkat et
(1,088 puan) tarafından
Yok olmadığına eminim kocasını pek sever su boşanmayı hiç anlamam diyor her erkeğin ki birdir hep kadının kide boşanıp evlenince farklı bir şey mi bulacak der. Kocam benim kolumuda kırdı kafamı da tek kirsin başımda olsun da diyor
(264 puan) tarafından
O zaman kesin sapık kadınını tek kriteri afedersin şey olsunda diyor
(264 puan) tarafından
:Dddshhs
0 oy
(557 puan) tarafından
Aaaa kız sen lafı bilememişsin. Olur anne istersen sünnet düğünüyle bir yapalım diyecektin. Çok ayıp etmişsin....
(1,088 puan) tarafından
Hahah canım sünnet oldu ya ama sinirden ne diyeceğimi bilemedim
(557 puan) tarafından
Boşver canım çok takma sen şimdi tamam desen ne olacak ilerde senin dediğin bile değil çocuğun dediği olacak :)
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Oğlunu evlendirseydi 15 yaşında o 
0 oy
(19 puan) tarafından
Merhaba kesinlikle mesafe koyun araniza cok konusmayin.  Cok istiyorsa kizini evlendirsin erkek torunu olursa onu 15 yasinda verir . Yuz vermissiniz bu kadina . 2 ya da 10 yas hic fark etmez hic etik degil bu sekilde konusmasi . Yuz buldukca daha cok der coxugun aklina sokar zamanla . Daha okuyacak edecek soyledigi seylere bak . Igrenc. Kocaniz beceriksizse bu konuda susturamiyorsa resmi olun ve net konusun . 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
cogunluk takma hee de gec gibu seyler yazmisda aklima gelen sey kaynanan pedofili olabilirmi 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Sen veriyosun belli ki cevabını ama bir de eşin adamakıllı uyarsın. O ne öyle ufacık bebenin yanında denecek şeyler mi bunlar. Edepsiz sinirim bozuldu ya... Devam ederse de uzaklaş mesafe koy tövbe yarabbim çok kızdım yaa
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Sen yine iyisin 2 yaşındaki bebene fikrini soruyor benimki henüz karnımda 2 ülkeden 3 mahalleden kız bebekler bulmuş Beşik kertmesi yapacakmis bu seferki gelinleri onların ırkından olacakmış bu sefer onlemini bastan alcakmis 5 ay boyunca telefonum kız bebek resimleriyle doldu sözde bana değil ona gelin olacakmış asla yapmayacağım şeyi yaptım ilk defa eşime şikayet ettim annesini ki bu zamana kadar asla yaptigim bisey degikdi hatta yapana bile kizardim esim öyle bi ağzının payını verdi ki 3 haftadır sesi çıkmıyor bakalım doğduktan sonra ne halt edecek elinde Beşik kucağında kendi seçtiği kız bebek hastane odasına gelmeye kalkmaz inşallah vallahi beklerim ondan 
(7,121 puan) tarafından
Bir tane seçsin 3...5 ne sultan suleyman mı bu harem mı kuracakmis
(8,933 puan) tarafından
Onlara göre oylemis kendi ırkları ustun irk:))))
(7,121 puan) tarafından
İcuvhvhchhc
0 oy
tarafından
Pislik ya ne boş boş konuşmuş öyle mikrop kadın 
0 oy
tarafından

Önce kızını evlendirsin sonra senin el kadar oğlun üzerinden hayal kursun..

Boşver ya takılma klâsik kaynana işte boş konuşmuş iste
0 oy
tarafından
Ne pis ağzı var ya neyseki cevabını vermissin
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Çocuk büyürken ondan uzak tut Kendş pis düşüncelerini oğluna öğretmesin 
0 oy
tarafından
Ya Allah aşkına kaynanan ın dediğini ciddiye aldın da buraya mı yazıyorsun bak eskiler böyle lafları çok severler çok isterler evlensin yuva kursun hayat bakışları böyle o dedi diye oğlun 15 yaşında mı evlenecek  diğer dediğin şeylerde hoşlanmıyor olabilirsin ki bende sevmiyorum benim kızıma da diyorlar ama kızından oğlundan vurman  yanlış o yüzden he de geç 
(1,088 puan) tarafından
O beni oğlumda vururken iyi ama nasıl ciddiye almayayım ya karının koynundan kalkıp gelmiş gibi ne demek eskiler böyle lafları seviyorsa bu zahmet benden ötede sevsin ben ömrüm hayatım boyunca regl olduğunu anneme söylemeyen bir insanın o konuda o kadar ketumum sürekli bel altı laflarını duymak zorunda değilim hele çocuğum uzurinden yapması deli ediyor.

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 621 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 88 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 152 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selimin annesi (9,007 puan) tarafından soruldu

380,097 soru

11,378,744 cevap

34,864 kullanıcı

...