0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,136 puan) tarafından
Kızlar hatırlarsanız dış gebelik geciryordum. Kürtaj olmama rağmen Beta HCG yüksek çıkıyordu dün Bi anda kotulestim kasıklarıma ağrı durdu meğerse iç kanama başlamış beni acil şekilde ameliyata aldılar gece 3 de. Sol tüpümde kitle varmış o yüzden dış gebelik oluşmuş. Sol tüpümde aldılar tabi üzüldüm mu evet üzüldüm ama benim sormak istediğim ben hala kadınım demi :) adet görmeye devam edermiyim doktora soracaktım ama unuttum sağ tarafın hala sağlam ve çok sağlıklı dedi doktor öyle işte 

9 Cevaplar

0 oy
(11,085 puan) tarafından
Adet görmesen de kadınsın. Çok geçmiş olsun, bu da imtihan... Sağ taraf sağlıklı demiş adet de olursun hamile de kalırsın Allahın izniyle 
(3,136 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canimm benim bir arkadasimin basinada boyle birsey gelmisti cok sukur 1 oglu vardi 1 tupu alindiklarinda yine gebe kaldi 2 ci bebisi oldu kalbini ferah tut
(3,136 puan) tarafından
Tamam canım Rabbim banada nasip etsin inşallah
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Ben sizi hatırladım ya nasıl bilinmez bu durum siz kürtaj oldunuz arkasına bu sorun ve iki kez acı çektiniz bu tüplere nasıl bakıyorlar açınca mi ya aletle kurtajda görülmüyor mu bende aşırı kanama da kürtaj oldum parça alındı tüpler bilinmiyor mu bu durumda
(3,136 puan) tarafından
Ah sorma on gündür neler yaşadım neler çektim bir Allah bir ben bilirim. Mafettiler en son iç kanama olunca açık ameliyat dediler tabi
0 oy
(2,758 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(3,136 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(827 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım. Evet tabiki kadınsın:))) sadece biraz düzensiz görüyorum ben. Benim de sol tupum tıkalı ameliyatla alınması gerek :))) ama ben tek tuple 4 kez hamile kaldım. İkisi düştü maalesef 1 yaş aralari şimdi yavrularımın:))) 
(3,136 puan) tarafından
Ama dogurdun demi yinede sanda çok geçmiş olsun
(827 puan) tarafından
Evet ikisi doğdu çok şükür normal doğum ve 4 er kilo.  Aralarında 1 yaş var
(3,136 puan) tarafından
Peki riskli gebelik mi normal gebelik mi gecirdin canım meraktan soruyorum hani aklımda bulunsun diye
(827 puan) tarafından
İlk gebeliğim riskliydi çok kez doğum sancim oldu . Doğum durdurdular ikincide herhangi bir sorun yaşamadım
0 oy
(192 puan) tarafından
Benim komşu da öyle oldu Bi tüpünü almışlar. Sonra kısa süre geçince tekrar hamile kaldı sezeryan doğum yaptı bebeği yaşına yakındı şimdi ikinciye düşünüyor 
(3,136 puan) tarafından
Ben adet olmamaktan çok korkmuştum sadece şükür o zaman
0 oy
(2,782 puan) tarafından

Bende dış gebelikte sol tüpümü kaybettim. Merak etme her şey aynı şekilde devam:) 

(827 puan) tarafından
Yok ebesinin diyeceğim de . Yok artık . Neymiş o öyle.  Benim tam 30 fazlam var . Kendi cabamla 20 verdim 1 sene de ama geri aldım birazını.  Bu kez bırakmayacağım
(2,782 puan) tarafından
Bence popüler oldu ondan bu fiyatlar. Eskiden kimsenin umrunda değildi ama artık azcık kilosu olan balon,botoks,tüp mide diye yapıştırıp geçiyor.  Onlarda bunu bildiğinden sürekli zam yapıyorlar.
Ya vermişsin ne güzel yine yapabilirsin bence bırakma sakın kuzu. Ben asla veremedim hiç bi zaman o yüzden böyle oldu yoksa verebilsem bıçak altına yatmak istemezdim. Benim hep 3 kg ver , 5 kg al bi hayatım oldu yaa:))
(827 puan) tarafından
Ya benim o kadar kiloyla sorunum olmadı hiç kızıma hamileyken 38 kilo aldım. Doğurdum o 4 aylıkken ben 1 aylık hamileydim . İki dogum kilosu üstümde valla kendimden nefret ediyorum hiç bisey olmuyor.  Ben güzel verdim sikilastim da . Ama sıkıldım ya tek başıma uğraşmaktan.  O yüzden başladım ürüne şimdilik güzel gidiyor bakalım ay sonunda ne olacak
(2,782 puan) tarafından
Ooyy yavrularını Allah bağışlasın. ❤️ geçer hepsi kilo da gider onlar ve sen sağlıklı ol yeter ki. Sen yeniden yapabilirsin hadi bakalım faydasını gör inşaAllah canııım. ☺️
(827 puan) tarafından
İnşallah canım.  Sana da bol eksiler valla demek ki gidince ayda 10 kilo gidiyormuş darısı başıma inşallah Sen kurtuldun eser bundan sonra tartıda eskileri göreceksin :))
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
(3,136 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(940 puan) tarafından
Adet olmasan da memeni de alsalar saçlarında olmasa  bakimsizda olsan hep kadınsın kadiniz:)geçmiş olsun
(3,136 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,969 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (90 puan) tarafından soruldu

374,692 soru

11,207,755 cevap

34,511 kullanıcı

...