0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim sınavım yaklasti , ders çalıştım yaz siz :)) 

12 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Oglus uyumuyor :( her gecem çile :) 
(7,121 puan) tarafından
Bunu en son kızıma dediklerinde ( 3 yaşında düzeldi uykkusu;):):):) o yüzden hiiiic girme o tesellilere . Kız cik burdan git ders çalış çabuk :) ver şu sınavları
tarafından
Teselliler bende fayda etmişti az da olsa diye iyimserim bu konuda, ama herkes şanslı değilmiş. Allah yardımcın olsun , valla bugün için bitti çalışma gündüz devam edeceğim artık. Şu an yemek yiyorum :d
(2,692 puan) tarafından
Tabiki de biz uyaniğiz zombi gibiyim şuan yaaa gozlerim altı kötü oldu :D
(29 puan) tarafından
Nasılsın bebekamin
(7,121 puan) tarafından
Özelin neden kapalı senin
-Reklam-
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Uykum kaçtı sebepsiz. Senin ne sınavın var 
tarafından
İyi moral verdin kız acaba sabahlasammi gaza geldim bak simdi :D var çocuk, tabi o uyuyunca çalışabiliyorum ancak. Üniversite okuyorum :))
(11,082 puan) tarafından
Ohh durma devam ama sabaha kadar olmaz yarın çocukla nasıl ilgileneceksin :) helal vala seviniyorum böyle kadınlar gördükçe. Benim annem 50 yaşında o da açıktan lise bitirdi. En son tercih yapmıştı üni için sonra ne oldu bilmiyorum ayıp etmişim bak iyi hatırlattın bi sorayım ne yapmış o işleri :)
tarafından
Maşallah 50 yaşında lise bitirmisse annen çok azimlidir. Valla helal olsun ona asıl he :))
(11,082 puan) tarafından
Öyledir o inadından yapar yine de yapar :) örnek olsun sana da asddsdfgsd :D
tarafından
Valla bunu yazdım bi kenara. Örnek teyze diye aklımda kalacak :d
0 oy
(45 puan) tarafından

image

küçük paşam uyumuyor :) 
tarafından
Niye geçiyorsun canım salona. Duysun bırak oyoe alıştırma, bebek bu heo ağlayacak e sen hep salonda mi yatacaksin
(45 puan) tarafından
Bitanem salonda yatmıyorum ki yiğitin  uykusu gelince odaya geçeriz öyle alıştırma lafını kardeşim çok kullanır burda da buldu beni :)
tarafından
Akdjjd bende çok kullanırım eşler konusunda
(45 puan) tarafından
Tm cnm yiğit bebek uyudu ben de yuhum gelir Allah yardımcınız olsun
tarafından
Amin canım cümlemizin
0 oy
(282 puan) tarafından
Eşimi turkiyeye gönderdim bi yakinin cenazesiyle gidecek yeni etrafi topladım ne zman uyku bana uğrar diye bekliyorum 
(282 puan) tarafından
Evet yağı dokemiyorsun lavaboya bi çok şeyleri geri dönüşüm. Çöp kutuları gıda için ayrı kağıtlar için ayrı poset plastik kutusu ayrı oyle atıyorsun kıyafetler için ayrı konteyner var ihtiyaç sahipleri alabilsin diye. Vallahi benim oturduğum yerde kapalılara karşı çok saygılilar tanisinlar yada tanimasinlar herkes herkese selam veriyo  aşırı gürültü olmadığı sürece bi sorun yaşamıyorsun. Irkçılık yapanlarda var tabi ama onlarda zaten kendini çok belli ediyo çok yardım severler
(282 puan) tarafından
Ha suda var ki Senin oruçlu olduğunu bildikleri zaman onlarda ramazan ayını takip ediyorlar kalkıp da asla ama asla yanında yada karşında bisey yiyip icmezler. Tuttuğun oruca kıldığın namaza gayet saygılılar
tarafından
Vay masallah, benim de hayallerimden birisi ilerde orda yaşamak. Umarım nasip olur:) bu arada güzel ve açıklayıcı anlatımın için teşekkür ederim:))
(282 puan) tarafından
Insallah canim Rabbim gönlüne hayirli olanı nasip etsin insallah. Tabi bölge bölge degisiyo heryerde ırkçı yok yada çok daha fazla var heryerde Türk var :)) rica ederim canim ne demek bana müsade uyku geliyo bana doğru kaçırmadan uyuyayım en iyisi :) Allaha emanet ol canım
tarafından
Tamam inşallah, Allah rahatlık versin :))
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Hasta maalesef uykular haram oldu 
tarafından
Gençliğim bak yalan da oldu çok sevdim yalan oldu zalim geceler :d işin esprisi bi yana çok geçmiş olsun canım, nesi var biz de yeni atlattık şu salgini
(3,767 puan) tarafından
Öksürük öksürük geri geldi  
Sagol
tarafından
Antibiyotik verme canım elinden geldiğince öksürük için bence Osman gönülal var , onun YouTube videolarini mutlaka dinle öksürük hakkinda
0 oy
(57 puan) tarafından
Karnım taş gibi sertleştigi için uyuyamıyorum. 39 haftaya giriş sürprizi adeta
(57 puan) tarafından
Karnım yine sert ama sancı kasılma vs yok. Yoruldu heralde içerideki:)
tarafından
He doğum değilmiş, bende merak ettim seni  acaba naoti diye :)
(57 puan) tarafından
Henüz bir şey yok canim:)
tarafından
En hayırlı vakitte gelivercek inşallah annesi :)
(57 puan) tarafından
İnşallah:)
0 oy
(165 puan) tarafından
Hangi bölüm hangi üniversite canım bende okuyorum üçüncü sınıfım. Oğlum ateşli onunla ilgileniyorum bende 
(165 puan) tarafından
Okul öncesi öğretmenliği okuyorsun çünkü eğitim fakültesinde okuyorsun çocuk gelişimi sağlık fakültesi olduğu için öğretmenlik yapman için formasyon alman lazim
tarafından
Ben auzeften okul öncesi yapabilir miyim peki, formasyon almadan. Bu arada okul öncesi mi daha önü açık veya çocuk gelişim mi? Birde hangisinin ücreti daha fazla, ve formasyon almak çok zor mu. K bakmayın çok sordum ama :)
(165 puan) tarafından
Açıköğretim fakültelerinde okul öncesi yok örgün okuman lazım formasyon almadan kpss ile atanabilirsin ama çok çalışman lazım.  Formasyon hakkında pek bilgim yok canım ikisininde önü açık
tarafından
Anladım canım o zaman okul öncesi benim için imkansız gibi, çünkü eşim asla örgün okumama izin vermez
(165 puan) tarafından
Hmm çocuk gelişimi oku o zaman canim
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Eşim cuma günü oruç tttu bugün de tutuyor.  Ona sahur hazırlamak için uyandım. 2.5 da yatmıştm.  4 de ger kalktm çok uykum var :(((
tarafından
Maşallah sana o saatte uyusam eşim bile beni uyandiramazdi:d
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Ameliyat olduğum için uyumadım.
tarafından
Ne ameliyatı canm, Rabbim şifa versin tez vakitte insallah
(8,329 puan) tarafından
Burun ameliyatı oldum canım sagol
tarafından
Sonuç nasıl, istediğin gibi oldu mu cnm
(8,329 puan) tarafından
Estetik değil canım zaruriyetten et vardı
0 oy
(4,979 puan) tarafından

Bebeğimi emzrym gazi var 2 haftalık uyumuyor şimdiden :'(

tarafından
Zinco almıştım ben biraz rahatlamıştı bir bı gaz masajı var o çok iyi gelmişti cikariyodu bazen gazını pat pat pat diye valla :))
(4,979 puan) tarafından
Aldım dün anlık iyi glyr vala masaj yapyrm beyefendi keyfime göre pitliyor adam akıllı biseyde yemiyorum gaz olmasın diye kızım akşama doğru 5 ile 10 arasıydi bu akşamdan sabaha ;(
tarafından
Elinden geldiğince akşamları isik açık ortamda bulundurma canım, gece de altını değiştirmen gerekse telekfon ışığı aç. Böyle böyle gece gündüzü ayırt ediyorlar uyanmiyorlar . Benim oyoe oldu yani, ama gaz varsa tabi bişey diyemem o da zorlanıyordur melek daha kuzum bnm
(4,979 puan) tarafından
Yaaaa ışık acmiym mi biz genelde 2 ay açık birkaiyoruz hele kırkı bitene kdr ozen gösteriyoruz lambader açıyorum  . Ya bişey olsa diye korkym
0 oy
(2,798 puan) tarafından
Ayrntlı ultrasona gidcem canım 
tarafından
Heyecan var mı :)
(2,798 puan) tarafından
Vardı ama hiç güzel çekmemiş canım ilk kızımda daha güzeldi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 155 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy