0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Bebegim cok huysuz 18 gunluk ne zaman akillanir

40 Cevaplar

+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Yok artık 18 günlük çocuğa kız oda minicik benim ebe 26 aylık su etmediğini birakmiyo daha deliksiz uyumuyor ve bazı yediği seyelr kabız ve gaz yapıyor pişik yapıyor 
(46 puan) tarafından
Gunde ne kadar zeytinyagi verilir
(330 puan) tarafından
Zeytinyaği simdi verme o daha cok kucuk
(2,369 puan) tarafından
Canım senin bebe daha çok küçük iiyi olmaz saat yönüne doğru masaj yap yeterli
(46 puan) tarafından
Ama benm bebegimde cisini yapamiyo doktor ver dedi
(2,369 puan) tarafından
Ozaman bilemem kuzum
-Reklam-
+1 oy
(10,220 puan) tarafından
Bir şey derdim kırıcı olur. 18 günlük daha bebek bile değil yenidoğan 
0 oy
(9,500 puan) tarafından
Ne akıllanması kız 
(4,079 puan) tarafından
Ben asamalari yazdim sekerim sana. Suanki haline oranla. 7 aydan sonra baya duzelir. Ama insan gibi yasiyim diosan ilk 4 sene imkansiz
(9,500 puan) tarafından
Bana da öyle dediler ha kırkı çıksın ha altı ay olsun ha yaşında olsun hala çekiyorum ama alışıyorsun :) arkadaşın dediği gibi kafa rahatlığı için 4 yaş şart :)
(161 puan) tarafından
Tatlım 3 ayı doldurdumu biraz rahatlarsın Allah'ın izniyle
(46 puan) tarafından
Gozde mina Ne kadarlik oldu senin bebegin
(46 puan) tarafından
Biraz degil cok cok cok rahatlarim insallah amin
0 oy
(48,494 puan) tarafından
bebekten bebege degisiyo o
(46 puan) tarafından
Nazlilik degil buyuk sorumluluk istiyo gozum korkuyo o agladikca ben uzuluyorm elmden bi sey gelmiyo
(48,494 puan) tarafından
sen kendin yediklerine dikkat et gaz yapacak seyler cok yeme kimyon rezene cayi ic bebise ufak masajlar yap karnina
(46 puan) tarafından
Gaz yapan yiyecekler neler bi de kimyonun bildigimiz baharatini mi cay yapim yoksa onun ayriyeten cayi mi var
(3,198 puan) tarafından
Canım neden bu kadar kendini bitik hissediyorsun guclu ve dirayetli olmaya calis bebeginde etkilenir boyle, madem agır geldi neden tam anlamiyla hazir olmadan çocuk dusundunuz?
(46 puan) tarafından
Esim cok istedi bi de insan zorlukla karsilasmadan derecesini bilemiyor
0 oy
(1,450 puan) tarafından

Cok erken baslamissin :):)

(46 puan) tarafından
Ama zormus ne yapim ne zamana duzelir bu ya
(1,450 puan) tarafından
Kimyon rezene cayi falan ic hem sakinlesir hemde sut artar
(46 puan) tarafından
Kimyon cayi mi var
(1,450 puan) tarafından
Kiz bildigin kimyonu demleyip iciyon ama gaza baya fayda ediyo
(46 puan) tarafından
Cok tesekkur ederm denicem hemen
0 oy
(492 puan) tarafından
Ooooo daha yeni başlamışsın dur bakalım gazı vardır açılmıştır ondan yapar annesj
(46 puan) tarafından
Hep emiyo gazini da cikarmaya calisiyrm ama niye boyle
0 oy
(4,079 puan) tarafından
Nirmal insan gibi insan olmasi ivin 4 yas. Suanki zorlugu atlatman icin 1 sene sabretmen gerek  emzirmesi bezi mamasi faln kurtulman icin ilk 2 seneti atlatman gerek. Aglama zirlama laftan anlasin otur deyince itursun guzlce yedirdigim yemedi dok sac yapmadan yesin zaman icin de 3 yada 3 bucuk sene gecmeli.. ben ilk 9 ayi atlarrim onumde insanca yasamak icin 39 ay kaldi atltmam gereken umarim jet hiziyla gecer. Kizim 6 yasinda oglum 9 aylik
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Lohusalıktan böyle düşünüyorsun yoksa 18 günlük bi canlıdan bi beklenti olması çok saçma çünkü sende bunun farkına varacaksın zamanla aksine en güzel zamanları bol bol kokla öp bebeğini sev 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Dur bismillah kız 18 günlük 40 çıksın bazi bebekler devam ediyo huysuz bazilari düzeliyor inşallah uslu bebek olir
(46 puan) tarafından
Insallah Allahm insallh
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kıyamam ya,dur kız daha neler göreceksin
(46 puan) tarafından
Insallah hep daha iyi seyler gorurum goruruz gun gun iyi olur her sey insallah ya
0 oy
(172 puan) tarafından

2 aydan sonra düzeliyor canım merak etme benim kızım 3 aylık düzeldi çok şükür :'(

(46 puan) tarafından
Insallah duzelir Allahim
(172 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Emin ol bebek huysuz değil gayet normal Şu an sen huysuzluk ediyorsun Sanki
(3,447 puan) tarafından
Lohusa ya hani hassas kadin olumsuz konusmaniz ona hic iyi gelmeyecek
(46 puan) tarafından
Zynp hzlGordun mu huysuz mu degil mi
(46 puan) tarafından
Semantin herkes senin gobi ince dusunmuyor malesef
(3,447 puan) tarafından
Merhamet gözüyle bakmak farklı bir durum herkesin bakış açısı farklı olur. Geçecek biraz sabırlı ol kendine geleceksin en fazla 3 aylik oldugunda bir tik hafiflersin 5-6 ay gibi belli bi rutini olusmaya baslar hem de sen bebegine yorgunluga uykusuzluga alisirsin şu an alışma surecin
(3,447 puan) tarafından
Olumsuz yorumlari kafana takma
0 oy
tarafından

Akıllı masallahhh 18 aylık agzimaaa s.iciyooo ☺️:D

0 oy
(1,389 puan) tarafından
40ndan sonra  birazcik duzelir canim .boyle derlerdi inanmazdim her ayin kendine ozgun derdi var tabi sonra dis cikarir sonra bilmem ne olur ama ablamin bebegini gozlemledik 40na kadar biz baktik her gecen gun daha bi sakimlesti dunyaya alisti bebek)saglikla buyut bebisini insAılah 
0 oy
(2,196 puan) tarafından

3 yaşdan bildiriyorum tüm hızıyla devam :D

0 oy
(1,189 puan) tarafından
18 yasina gelince benimki 5 yaşına grdi git gide huysuzluklari çıkmaya başladı :D 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kızlar kadın daha 18 gün önce doğum yapmış lohusa daha 40 lanmamis bile kız neden bı yol gostermek yerine kıza demegmdiginiz kalmamış el insaf ya yapmayın bu kadar da olmaz yazık günah . 

Kardeşim sen şuan büyük ihtimalle lohusalık depresyonu diye birsey var o depresyona girmissindir çok skilmis bunalmış yorulmuş olabilirsin belki sezeryanla belki normal doğum ile yaptın dünyaya bir can getirmek kolay değil nasıl vücudunun kendini toplaması 40 gün sürüyor o misal bunaltma kendini zor bir süreç şuan evet ama geçecek benm oğlum da 2 aylık olana kadar canıma okudu ama sonra düzeldi merak etme düzelir seni çok iyi anlıyorum bebeginle ilgilen bol bol gerisini boşver 
(1,189 puan) tarafından
Bebeğinde çok gazliysa doktor bana en doğal olan bio gaila gaz damlası önermişti kullandım  çok işime yaramıştı onu da bı dene istersen en organik olan gaz damlası demişti
(46 puan) tarafından
Elif ylmz Allah razi olsun oyle yapmaya calisiyorum ama neden bu zorluk anlayamadim insallah her sey duzelir
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Dur daha bismillah ne çabuk bıktın kiz dört beş aylık olsun akli biselere erince oyun vesaire biraz rahat edersin
0 oy
(915 puan) tarafından

Kız 18 gün de daha şikayete başlamışsın :D

0 oy
tarafından

Akıllı bebek dogdugu andan beri belli olur :)

(46 puan) tarafından
Basi nasilsa oyle mi olur yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 225 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...