0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Komsumuz geldi oturmaya ayni aylarda bebeklermiz. Gece ateslenmis o atesle de bize oturmaya geldi. Benim bebegime de bulasti hastaligi. Cok zor atlattik. Hala aftlari duruyor. Bu arada benim gogus ucuma da bulasti. Kucucuk 3 delik olustu iltihapli. 1 haftadir gunus kapak takiyorum ilac suruyorum mumkun degil gecmiyor. Emziremiyorum emzirsem de bagira cagira. Korkuyor haliyle. Bugun aldim kucagima emzirmek icin gelmedi. Gece uykuluyken bile emziremiyorum. Hic hesapta yokken hic istemiyorken bebegim birakiyor beni. Neden hasta hasta geldiler hic anlamiyorum. Dert yanmak istedim cok bosluga dustum. 

5 Cevaplar

0 oy
(6,216 puan) tarafından
Sen devam et dene alışır tekrar 
(280 puan) tarafından
Insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum kac aylık bebegın
(280 puan) tarafından
15 aylik
tarafından
Canım cok kucuk degıl uzulecegın bırsey yok, bırakabılır artık normal yemegını yer, keske ınsanlar dıkkatlı olsa ama napalım sen canının acısıyla emzıremezsın sonucta
0 oy
(4,070 puan) tarafından
Boyle insanlara sinir oluyorum yaa madem cocugun hasta hadi benimkine bulasirmi diye dusunmuosun da kendi ccgunu dusun kir kicini evinde otur da kendi ccgun da iyilessin benimkinin de vebaline girme yani dimi ama. Ben buyuk kizim hastayken ufagindan. Uzak tutmaya calisiyorum ayni evin icinde kardesleri bile cok dip dibe koymamaya calisiorum valla
0 oy
(679 puan) tarafından
Kıyamam cnm üzülme karbonatli suyla sil göğsünü 
(280 puan) tarafından
Ya karbonatli su sanirim ise yaradi. Cok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Saf zeytinyağı sür benim de öyle olmuştu geçti hemen geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 449 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 509 göst.
23 Haziran 2020 Aile kategorisinde EMinikanne25 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nisa17 (302 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...