+1 oy
1,208 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin yeğenlerini çok şükür o köyden kurtarabildim aldım. Ben kendimde üniversite öğrencisi olduğum için alamamıştım. Son dönemimdeyim hocalarımla konuştum durumu izah ettim hepsi anlayışla karşıladılar. Devamsızlığımı sorun etmeyeceklerini sadece sınavlar için gelmemi söylediler. Bende fırsat bu fırsat diyerek tatilde urfaya gittik geçen hafta. Eşim 3 yeğenini aldık geldik. Bir haftadır bendeler. Allah öyle bir yardım ediyor ki. Onlara nasıl yeteceğimi düşünüyordum maddi olarak. 2 sene önce bir trafik kazası yapmıştık karşı tarafa hakaretten dolayı tazminat davası açmıştık. Dün onun sonuçlandığını öğrendik. 5 milyon kazanmışız. Bir ay içerisinde ödeme yapılması gerekiyormuş. Onunla ev alıp inşallah kiradanda kurtulucaz mad olarakta yetebilicem hepsine. Ben onlara sahip çıktım Allah'ta bize sahip çıktı. 

22 Cevaplar

0 oy
(7,939 puan) tarafından
Galiba öğretmensin ve bebeğin var nasıl bakacaksın 4 çocuğa mrk ettim yanlış anlama sadece mrk 
tarafından
4.sınıf öğrencisiyim inşallah öğretmen olmakta nasip olur bir anne nasıl bakıyorsa öyle bakmaya çalışıcam inşallah
(7,939 puan) tarafından
İnşallah cnm allah razı olsun ama okuldayken kim bakacak onlara bakıcı lzm
tarafından
Gitmiycem okula konuştum hocalarımla sınavlara gidicem sadece birkaç saatliğine
(7,939 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(368 puan) tarafından
Allah yardım etti demıssiniz de bu parayı hak etmiyorsun ki alın teri göremedim. 
tarafından
Kadın ve çocuklarının saldırması hakaretleri sonucunda bu para onlara ceza görülmüş
(368 puan) tarafından
Tamamda para ne zamandan beri bu sekılde kazanılmaya baslandı. Helal para zor kazanılır cunku alın teri ister. Haram para kolay kazanılır ona ulasması da kolaydır. Ne zamandan beri hakaret etmenin bedeni 5 milyon oldu. Bide 5 milyon   abicim sana 50 bin bile vermezler  insanlar neden yalan konusuyor anlam veremiyorum. Ellerine ne gecıyor. Yalan konusunca. Atsın mahkeme  kagıdını. Ayrıca o para da haramdır. Hak ettıgı bir para degil emek yok alın teri yok. Nerden geldi. Dayak yedim dayagın bedeli. Hangi ayette yazıyor. Bu sekılde kazanılan para helal diye.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 488 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
0 oy
21 cevap 577 göst.
0 oy
4 cevap 124 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

379,360 soru