+1 oy
1,207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin yeğenlerini çok şükür o köyden kurtarabildim aldım. Ben kendimde üniversite öğrencisi olduğum için alamamıştım. Son dönemimdeyim hocalarımla konuştum durumu izah ettim hepsi anlayışla karşıladılar. Devamsızlığımı sorun etmeyeceklerini sadece sınavlar için gelmemi söylediler. Bende fırsat bu fırsat diyerek tatilde urfaya gittik geçen hafta. Eşim 3 yeğenini aldık geldik. Bir haftadır bendeler. Allah öyle bir yardım ediyor ki. Onlara nasıl yeteceğimi düşünüyordum maddi olarak. 2 sene önce bir trafik kazası yapmıştık karşı tarafa hakaretten dolayı tazminat davası açmıştık. Dün onun sonuçlandığını öğrendik. 5 milyon kazanmışız. Bir ay içerisinde ödeme yapılması gerekiyormuş. Onunla ev alıp inşallah kiradanda kurtulucaz mad olarakta yetebilicem hepsine. Ben onlara sahip çıktım Allah'ta bize sahip çıktı. 

22 Cevaplar

+3 oy
(119,076 puan) tarafından
o nasi bi hakarettiki 5 milyon tl kazanildi
tarafından
Milli eğitim müfettişiydi adam karısı ve oğulları hakaret edip saldırdılar kazadan sonra oğlunun birisi çevik kuvetti ona güvendiler benim annem yaralı kaldırıldı hastaneye onlar bize saldırdılar kadının etmediği hakaret kalmadı bana o*ospu demeye kadar uzattı bizde eşimle iki oğlu ve kadından şikayetçi olup dava açtık darpte girince işin içine bu karar verilmiş biz karar verilmesini bile beklemiyorduk
tarafından
İnşallah öderler tez zamanda
(119,076 puan) tarafından
gecmis olsun ama soyle hani memur somucta 5 milyonu sanmiyorumki odesin
(8,741 puan) tarafından
Yedikleri rusvetlerle çok güzel öderler cnm merak etme;)
tarafından
3 kişiye toplam kesilen tutar bu bilmiyorum nasıl ödeyecekler bu kadar yüksek tutarı bizde beklemiyorduk bi tutar belirtmemiştik çünkü
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Konuyu bilmiyorum ama Allah senden razı olsun kuzum. Hızır da yetişmiş bak. 
tarafından
Hemde en zor zamanda yetişti. Kısaca olay şu şekilde eşimin abisi hapse girdi karısından boşandı karısı çocukları istemedi annesigil köye götürdü okul yok hiçbir şey yok köyde çocukları suçladılar hep bende sonunda kurtardım onları 3 tane bebekler daha
(13,202 puan) tarafından
Okudum şimdi eski postunu kuzum. Allah eltini de ıslah etsin. Boşanır boşanmaz yeni koca düşünmüş ne diyeyim.
tarafından
Amin hepsi bu çocuklara yaptıklarını çekecekler
(3,231 puan) tarafından
Allah senden razı olsun
0 oy
(1,189 puan) tarafından

Allah razı olsun sen ve senin gibilerden <3

tarafından
Amin canım Allah hepimizden razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Ay Allah'ım ya çok güzel sen bir vermişsin Rabbim bin vermiş.

O parayı hayırlı yolda harcamanızi nasip etsin Rabbim.

Senin güzel kalbinden öperim ❤️
tarafından
Öyle oldu canım Allah yanımızda oldu her zamanki gibi
0 oy
tarafından
Çok güzel bir haber bu . Bilmiyorum olayı ne oldu ki ?
tarafından
Eşimin abisi hapse girdi karısından boşandı karısı çocukları istemedi annesigil köye götürdü okul yok hiçbir şey yok köyde çocukları suçladılar hep bende sonunda kurtardım onları 3 tane bebekler daha
tarafından
Aaayyy kıyamam ya . Çok iyi yapmışsın canım . Allah'ım kimseyi darda bırakmasın
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allah o anayi nasi biliyosa oyle etsin merhametli bacim benim...  kalbim kuş gibi oldu okuyunca.. benim anne babada ayri ben annesiz bi kanadi kırık buyudum insallah sen onlara guzel bi anne guzel bi yaren olursun o sicakligi o merhameti sende bulurlarda bi nebze o boşlugu doldururlar rabbim birini bin etsin bakarsin o garipler sana cennetin kapisinida acar 
tarafından
Amin canım inşallah elimden geleni yapmaya çalışıcam onlar için
(2,687 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(829 puan) tarafından
Allah sizden razı olsun. Ne büyük bir sevap islediniz Rabbim emin olun ki yerini kat kat doldurup sizi asla zor durumda bırakmayacak 
tarafından
Allah büyüklüğünü en başta gösterdi çok şükür
(829 puan) tarafından
Kesinlikle öyle
0 oy
(14,975 puan) tarafından
Dostum ne büyük bir sevap bu. Sen bu çocuklara iyi davran. İyi bak. Allah seni cennetinde en güzel yerlere koysun inşallah. Valla coook takdir ettim sizi. Özellikle de seni. 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(8,741 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm senden eltimin çocuğu gorumcemin çocuğu bakamam edemem benimde çocuğum var banane onların çocuğundan kendi çocuğu için başkasının cocuklarini kiran iten dislayanlara ibret olsun yetim ve öksüz sevindirmek onlara bakmak o kadar büyük sevap ki Allah onları koruyanin yanında olanın her zaman yardımcısı olur korur yolunu açar hele köydeki o iğrenç insanlar ne demeli ufacık cocuklari suclamislar allahin cezaları dilerim allahtan o ana o çocuklara muhtaç olur bugünün yarını var elbette 
tarafından
O anne uzak olsun onlardanda başka bişey istemiyorum
(8,741 puan) tarafından
20 30 sene sonra  tahmini tarih tabi oda ilahi adalet tecelli edecek o çocuklara muhtaç olacak yavrularin ellerine düşecek tabi o zaman karar çocuklara ait ama inşallah kabul etmezler allahin adaleti sasmaz çocuklarını hiç düşünmeden sokağa atıp bırakıp giden kadına kimse merhamet etmez
(63 puan) tarafından
Canım aşağıda yazdım zaten hiç merak etme görmek istemez bile bizimki 9 yıl oldu aradım görmek istiyorsan getireyim yada sana resmini atayım yok dedi istemiyom
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Ayy tüylerim diken diken oldu ya allah razi olsun senden sabileri sahipsiz bırakmadin allahta öyle yağdirir iste 
0 oy
tarafından
Seni o güzel kalbinden öpüyorum  <3
0 oy
tarafından
Ne güzel kalbin var ahh.. ❤ Allah razı olsun senden ❤
0 oy
(63 puan) tarafından
Çok sevindim canım benimde eltimle kaynım boşandı oğlu 2 aylıktı ikiside istemedi ben ya ima aldım yurt disındadılar oğlum şimdş 3. Sınıf bizi anne baba biliyor büyük kızım 16 küçük kızımda 1 yaşında
0 oy
tarafından
Konu dışı olacak tabsen Arap mısın canim galiba urfalisin 
tarafından
Rşiö Arap canım ben konyalıyım
tarafından
Anladım canim bende arabim ondan sordum
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Allah size bin Kat versin 
0 oy
(221 puan) tarafından
Rabbim sizden razi olsun sen onlari sevindirdin rabbimde seni sevindirsin okurken ağladım guzel kalbinden öpüyorum seni
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Yazık günah çocuklara için acıdı önceki postunu okumuştum eltini Allah ıslah etsin inşaallah

Canım çocuklardan en küçüğü kaç yaşında 

tarafından
13 aylık en küçüğü en büyüğü 3 buçuk yaşında
0 oy
(688 puan) tarafından
Yavrum 5 milyon TL diyorsun. İyice abarttınız artık bu devirde kan bedeli bile o kadar değil. 
tarafından
Biz bir tutar belirtmedik dava 2 senedir sürüyor hakimin verdiği karar bu
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Cidden Allah razı olsun. Üç masum bebek çok üzüldüm lütfen incitme kendi çocuğundan Ayırma olur mu  siz onlara merhamet edip kucak açıyosanız Allah da size merhamet etsin 
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Cocuklar kac yasindalar swnin çocuğun varmi 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 487 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
0 oy
21 cevap 576 göst.
0 oy