0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (1,389 puan) tarafından

Acaba kullanislimidir?tasinicaz diye bebege dolap almak istemiyorum benimde dolapda yer yok bebek icin bunu alsam kullanislimi olur kullanan oldumu ?qiymetide  cox munasib geldi mene

image

9 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kardeşim öğrenci onun evinde de var çok kullanışlı 
(1,389 puan) tarafından
Cok tesekkur ederkm canim netlesdi alicam ))hadi hayirlisi
-Reklam-
0 oy
(8,741 puan) tarafından
Üniversite okurken kullanmıştım ben ağır bisey koyamazsin içine hemen yamukur yıkılır askilara çok bisey asamazsin gene dolap yıkılır 
(1,389 puan) tarafından
Bebegin kiyafetleri  icin kullanmayi dusunuyorum o kadar agirlik olmaz bence ya
(8,741 puan) tarafından
Koyacagin kıyafetlere göre değişiyor fazla bisey koyamazsin onu bil
(1,389 puan) tarafından
Yoo yeni dogan beegin kiyafet ne olurki bir iki yungul parca bisey insAllah dayanikli olur )
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Aa benim herifin urettigimi ne kız ben kilerde ve balkonda kullaniyorum gayet iyi 
(1,389 puan) tarafından
Yeni dogan bebek icin kullanmayi dusunuyorum ben canim .o zaman aliyim bari herkes kullaniyormus
(7,223 puan) tarafından
Ben balkondakine un seker bos kavanoz baya bisey koydum iki senedir saglam duruyor canm metalse hic bisey olmaz trendyoldan bi bak asudehome diye benimki ondan
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Metalse çok kullanışlı oluyor ama naylonsa hiç kullanışlı değil raflar kartonsa hiç tutmaz ama demir olanlar sağlam kullanışlı 
(1,389 puan) tarafından
Anladim canim tesekkur ederim maraqlanim demir olanindan aliyim o zaman
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Annem kullandı hatta benim çalıştığım yerden vermişlerdi hmgayet kullanışlı bayada kıyafet alıyor 
(1,389 puan) tarafından
Yeni dogan bebek kiyafetleri koyucam  sadece.o zaman dayanikli olur
(4,859 puan) tarafından
Aynen öyle . Durumun varsa yatak odası dolabı almak daha mantıklı ben öyle yaptım o zaman tek çocuktu bı tarafta oğlanın vardı diğer tarafa yorgan koyuyordum şimdi ise oğlum yorgan yerini aldı kızda oğlumun diğer yerini :D daha kullanışlı geliyor bana iki kere masraf edilmemiş oluyor en azindan
0 oy
(48,490 puan) tarafından
bez dolap kullandim ama boyle duzenli buyuk değildi bu güzele benziyo.
0 oy
(12,723 puan) tarafından
Onun yerine açık ahşap olanlar daha güzel ben netten aldım bin pişman oldum asla böyle dizilmiyor ve çok dayanıksız oluyor 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hiç dayanıklı durmuyor ama tecrübem yok
0 oy
(2,834 puan) tarafından
Ama öyle sert durmaz akışkan gibi durur 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 77 göst.
9 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynebbbbbb (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 262 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,762 kullanıcı

...