0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (802 puan) tarafından
Kilqr gecen yazmıştım oğlumun 40 dereceye varan ateşi vardı baya 5 gün sürdü sonra bı antibiyotik başladı iyi geldi daha ateşi cikmadi ama kafamı kurcalayan birşey var oglum.3 yaşında ve uzun zamandır öğle uykusu yoktu yani oglenleri uyumuyordu ama bu 1 haftadır öğle uykusuna uyuyor ve hicbirsey yemiyor bir lokma bile yemiyor birde çok halsiz ateş yok ama çok halsiz acaba bı hastaneye goturmelimiyim çok kafama takılıyor 

7 Cevaplar

0 oy
(522 puan) tarafından
Tabiki götür buraya bu sorulurmu bacım 
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
Canım kızım da öyle oldu ateşten sonra sürekli Uyudu vücutları yoruluyo sanırım ondan uyuyorlar bence gerek yok doktora falan ben götürmedim 
(802 puan) tarafından
Bende öyle zırt pırt hasteneue goturmem ama işte bir soriyim içinizde öyle olan varmı diye merak ettim
0 oy
(633 puan) tarafından
Antibiyotik kullanımı yüzünden canım. Antibiyotik bitince probiyotik başla çocuğa toparlar kendini
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ortalıkta salgın var acile bile olsa götür bence tamam  hastaneler çok kalabalık ama sağlık bu bende pazartesi gitcem sağlık ocağına hem öksürük var hem de burun akıntısı geçmedi bi kaç gundür devam ediyo
0 oy
(5,311 puan) tarafından
İştahsızlık ve halsizlik varsa götür cnm en azından vitamin alıtsın benim oğlumda öyle idi ben götürdüm doktor vitamin verdi şükür içthi yerine geldş halsizlik de kalkmadı
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Bence götür Dr vitamin verir iştah açıcı verir iyi gelir 
0 oy
(954 puan) tarafından
Antibiyotik halsiz bırakıyor canım benim oğlum da öyleydi ben multiviyamin veriyorum,  bayağı toparlıyor 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,534 göst.
5 Ocak 2019 Aile kategorisinde 2019Annesi❤️ (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
0 oy
6 cevap 153 göst.
0 oy
9 cevap 471 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Minikmeleklerim (7,768 puan) tarafından soruldu

377,257 soru

11,289,783 cevap

34,701 kullanıcı

...