0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından

image

oyy kızlar iki haftadır emmek istemiyir beni ya dişten ya 4.ay atağı yaşıyoruz sadece uykuddayken alıyor gogsumu çok zorlanıyorum umarım geçici bir durumdur 

7 Cevaplar

0 oy
(142 puan) tarafından

Gecici durum merak etmeyin 

Esimin misafirleri gitmesini bekliyorum heryer dağınık sinirimi bozuyorlar ya:angry:

-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından
Bu sefer biberona aliscak ama zorlamalisin
(347 puan) tarafından
Öyle de canım durmuyor 4 aylık bebeğim gerçekten çok zor bir durum ne yapicagimi sasiriyorum artık
(255 puan) tarafından
Benimki oyleydi zorluyodum gerci hala oyleyiz gecr uykusuna gordigi zaman 120cc mama veriyorum o kadar
0 oy
tarafından
Afiyet şifa olsun kuzucuğa geçici bir dönem canim benimde o dönemlerde olmuştu ama ben ısrarla emzirdim öyle geri emdi
(771 puan) tarafından
Ben bugün post açtım sen görmedin kardeş başıma neler geldi neler
tarafından
Aaa yok balim yeni şimdi girdim sabah bir defa girdim geri çıktım işlerim vardı bir de oruçluyum bir bakıyorum akşam olmuş günümden bir sey anlamıyorum vallahi hayır olsun inşallah
(771 puan) tarafından
Post aşağı mı gitmiş
(347 puan) tarafından
Teşekkürler canım çok inat ediyor ya meme reddi ya dış diyorum bilmiyorum
0 oy
(771 puan) tarafından
Meme reddi değildir inşallah geçer inşallah gülüm
(347 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(197 puan) tarafından
Gülse Birsel in Yalan dünya dizisini başa sardım izliyorum bu ara cnm biberon lansinoh kullan ucu anne memesine yakın böylelikle biberona alışmaz cnm
(347 puan) tarafından
Canım zaten silikon üç ile emziriyordum
(197 puan) tarafından
Ayyy bende çok çektim senin gibi silikon uç ile uyurken emiodu sonra bıraktı 8 ay zarzor verdim anne sütü şimdi maalesef mama veriyorum
(347 puan) tarafından
Bız ilk günden başladık silikon uca 4 aydır onu birakamadik geçenlerde bı hafta boyunca kendi mememi verdim öyle bı sinir olurmu 4 aylık bebede oluyormuş valla çok şaşırtıyor beni
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Her bebek yapıyor onu galiba ben ayakta falan emziriyordum bırakmasın diye geçici bı durum
(347 puan) tarafından
Ben kundaklayip uyuturken emziriyorum onur türlü emmiyor hep kafasını ceviriyor
(7,225 puan) tarafından
Sen öyle etmiyorsa öyle devam et geçer inşallah hemen
0 oy
(636 puan) tarafından

Maşallah ya keşke benimde böyle sütüm olsaydı :'(

(347 puan) tarafından
Sağol canım sizin yokmuydu sütünüz benim ilk zamandan beri böyle geliyor ama bitiremiyor gogsumu
(636 puan) tarafından
Yok canım 4. Ayda bıraktı emmeyi maşallah sizede

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 274 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaaaa33 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 308 göst.
20 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 528 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 274 göst.

378,195 soru

11,319,446 cevap

34,765 kullanıcı

...