0 oy
274 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (178 puan) tarafından
Mesela ben bazen makyaj yaparım.gozlerim renkli hemen yaşarıyor eşim bana hep diyo sen makyaj yapmayı bilmiyorsun  . Soru başlıkta:)))

9 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından

Kişisel bakım 

Günlük rutin bakım

Makyaj :)

Bilmediginden değil de muhtemelen cildin hassas kuzum ♥️ya da kullandigin urunlerden

(178 puan) tarafından
Cildim çok hassas canım kocam anlamiyor işte
(1,533 puan) tarafından
Anlamaz onlar :D
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Bu aralar sadece yuzumu yıkıyom ;))))
0 oy
(7,428 puan) tarafından

Canim herseyimi kendim yaparim zamaninda  kuafor de calismam benim icin buyuk bir avantajj manikurumu pedikurumu sacimi keserim boyarim kasimi alirim biyigimi alirim hergun makyajli tabiki gezmem ama jellerimle yuz maskelerimle yuzumu aydinlatirim dudagima hafif parlatici surerim agdami kendim yaparim daha ne olsun:)

(178 puan) tarafından
Aynen daha ne olsun çok güzel bende çok isterdim bi kuaförde çalışmayı ama zor
(7,428 puan) tarafından
2 denede bebegime bakarim ahahah evimi temizler yimah yaparim sksjshdbbs
Herseyini bilirim zamaninda iyiki calismisim ama esim devam etmeme izin vermdi bemde 2. Cocugu yaptim:)
0 oy
tarafından
Lise zamanı çok yapardım makyaj eblemdik gene yapıyordum bir süre sonra eşim kstemedi sadece özel günlerde okey fondöten falan yüzümü mshvediyordu alıştım surmuyorum kirpiklerim zaten uzun gerek duymuyorum günlük hayatta yüz yıkama jeli kullanıyorum bir kaç maskem var onu bazen yaparım bebe yağı falan  yüzüme ağda diğer türlü epilator var hangisi olursa o an hallediyorum kaş da kendim alabiliyorum kuaför çok inceltiyor hep bozdular bir ona bir ona gidince :))
(178 puan) tarafından
Bende jeller kullanıyorum ama kaş almayı bilmiyorum mahfediyorum
tarafından
Çok basit bence kaş
0 oy
(7,358 puan) tarafından
eşim makyaj sevmez yapmıyom 
(178 puan) tarafından
Benim eşim sever bana diyo bak millet nasıl yapıyor bu arada izmir gibi bi yer kızlarıda meşhur bakim konusunda
(7,358 puan) tarafından
izmir öyle canım ben kütahyalıyım
0 oy
tarafından

Hergun duş alıyorum tırnak asla uzatmam dahada yok:D

(178 puan) tarafından
Tırnaklarımı uzatırım ama oje için hemen kırılır dayanmıyor
tarafından
Ben sık oje surerdim de bir ayı geçti namaz kılıyorum regl günleri tek sürüyorum artık
(178 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,011 puan) tarafından
Cilt bakımı yapıyorum makyaj yapmıyorum bu aralar. Kokuya da çok önem veririm vücut spreyi kullanırım muhakkak. Makyaj çok nadir rimel ruj filan fondöten de çok nadir kullanıyorum 
(178 puan) tarafından
Vücut spreyi çok gördüm duydum ama hiç kullanmadım tam olarak nemlendiriyormu.guzel koku içinmi ne icin
(3,011 puan) tarafından
Canım ben koku için kullanıyorum. Nemlendirmek için niveanın kiraz çiçekli vücut losyonu var o da harika kokuyor ve güzel nemlendiriyor onu kullanıyorum canım
0 oy
(1,181 puan) tarafından
Hiç birşey kendime çeki düzen vermem lazım :( 
0 oy
(12,542 puan) tarafından
Makyaj sevmem yapmam

Dip boya kaş yuz alımı günlük kişisel bakım o kadar

Gündüz güneş kremi gece nemlendirici 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,018 göst.
23 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde The Mum (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 909 göst.
13 Mart 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 121 göst.
11 Eylül 2021 Moda kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 688 göst.
3 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

378,426 soru

11,327,373 cevap

34,780 kullanıcı